Kuaför salonu beton görünümlü duvar

Kuaför salonu beton görünümlü duvar

Şimdinin dekorasyon modası brüt sıva görünümlü duvar boya ve sıva uygulaması ile hem evlerde hem iş yerlerinde hem kafelerde hem de diğer her yerde kendisini yeniledi.  Estetiklik, yaratıcılıkla ulaşılabilir bir kavramdır. Bir yerin estetik olması, hem kişinin üzerinde huzur verici bir psikolojik etki meydana getirme hem de hayata renk katmanın bir yoludur. Evin, iş yerinin, kafelerin, mağazaları, lüks rezidansların veya villaların estetik olması ancak çekici dekorasyon yöntemleri ile mümkün kılınabilir. Ancak bu yöntemler sabit kalmayan ve modaya bağlı olarak Yıldan yıla değişen dekorasyon yöntemleridir. Bu iş yerlerinden biri de kuaför işletmeleridir. Bireysel tasarım merkezleri olarak da adlandırılan kuaför salonlarının dekorasyon odasından uzak kalmayacaklarını biliyor ve onlar için en moda Kuaför sıva görünümlü duvar uygulamasını tavsiye ediyoruz.

Sıva Görünümlü Duvar Uygulaması Nedir?

Kuaför sıva görünümlü duvar, kuaför iş yerlerinin yeni estetik modası olarak kısaca tanımlanabilir. Kuaför iş yerlerinin hem iç hem dış mekânları sıvanın huzur verici rengi ile dekore etmeye yarayan en yeni dekorasyon uygulamasıdır. Bir boyama yöntemi ya da beton uygulaması değildir.

Tamamen özel bir sıva rengi madde ile duvarlarınıza sıva görünüm verilir. Özellikle dekorasyonun modası olmayan başlayan bu uygulama ile kuaför mekânlarınıza modayı ilk siz taşıyacaksınız. Sıva renginin hem iç mekân duvarlarına hem de dış mekân duvarlarına estetik uyumu ile kuaför mekânlarınızı yeniden yaratacaksınız. İlgi çekici bir uygulama olan bu yöntemle teknoloji çağının en moda işyeri dekorasyonunu Kendi iş yerlerinize çekerek estetik bir ortam sağlayacaksınız.

Sıva Görünümlü Duvar Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Sıva görünümlü duvar, sadece kuaför iş yerlerinde değil, Diğer türlü her mekânda uygulanabilecek yeni moda bir dekorasyon yöntemidir. Modası sadece yönteminde olmayıp aynı zamanda rengindedir. Sıva renginin cezbedici özelliği ve doğal görünümü nedeniyle her mekânda uygulanabilir. Evlerinizde, iş yerlerinde, mağazalarda, kafelerde, eğlence mekânlarında ve diğer her türlü aklınıza gelebilecek duvarı olan tüm mekânlarda uygulanabilir. Eğer siz de dekorasyonda kendi tarzınızı ve modanızı doğal bir estetiklikle birleştirmek istiyorsanız; beton sıva dekorasyonu sizleri yansıtacak dekorasyon uygulamasıdır.

Sıva Görünümlü Duvar Üzerinde Tasarımlar Yapılır Mı?

Betonart uygulaması ile kullanılan madde, kuruduktan sonra üzerinde tasarımlar yapabileceğiniz, resimler çizebileceğimiz, tablolar asabileceğiniz bir maddedir. Dolayısıyla ister saf sıva rengi ile isterseniz üzerinde yapacağımız çeşitli tasarımlar ile mekânlarınızı dekore edebilirsiniz.

Sıva Görünümlü Duvar Nasıl Uygulanır?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sıva görünümlü duvar uygulaması bir boya çeşidi ya da beton ve sıva uygulama yöntemi değildir. Boya veya beton kullanılmaz. Kendi özel kovasında üretilmiş olan özel bir madde ile dualarınıza sıva rengi ile sıva görünümü verilir. Yeni ve moda bir uygulamadır. Peki, sıva görünümlü duvar nasıl uygulanır? Bu uygulama ustalık ve titizlik isteyen bir uygulamadır. Eğer herhangi bir bilginiz yok ise bizlerle çalışmanız daha uygun olacaktır. Ancak kısaca anlatmak gerekirse önce duvarlarınız pürüzsüz bir hale getirilir.

beton duvar kaplama, dekoratif beton sıva

Üzerindeki tüm kalıntılardan ve kirlerden kurtularak duvar temiz bir hale getirilir. Islak veya nemli duvarlara uygulanmaması gerekir. Duvar tüm özellikleriyle hazır hale getirildikten sonra uygulanacak alana astar çekilir. Daha sonra sıva renkli madde tek renk oluncaya kadar karıştırılır. Karıştırıldıktan sonra duvarın her kısmına işte olarak uygulanır. 24 saat bekledikten sonra duvarınız hazır hale gelir. Sıva renginin uyumlu bir renk olmasından dolayı duvarlarınız üzerinde çeşitli renkli boyalar ile tasarımlar yapabilir ve zevkinize göre çizimler oluşturabilirsiniz. Brüt beton sıva uygulaması ile mekânlarınıza doğal bir çekicilik katacaksınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.