Kalekim beton duvar dekorasyonu

Mekanlarda çimento duvar dekoru ;

Çimento ile yapılmış yada adeta bir kalıptan çıkmış ham beton duvar görüntüsünde duvarlar mekanlara sakin ve huzur veren bir his kazandırıyor.Mekanların kullanım amaçlarına göre 2017 yılın rengi olan ekru,gri,gri tonlar ile kombine edilebilen beton sıva imitasyon duvar dekorasyon çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Ofis beton kalekim duvar dekorasyonu

Dekoratif beton sıva ile evinizde,ofisinizde ve restoran cafe gibi mekanlarda ruhunuzu dinlendiren brüt beton dekorasyonlara yer ayırın.Bilindiği gibi mekanların aldığı gün ışığı oldukça önemlidir çalışmalarımızda grinin farklı tonlarıyla mekana göre karışımlar elde ediyoruz.Kapalı ve ışığın az olduğu mekanlarda ise spot ledler gün ışığının beton görünümlü duvarınıza yansımasını tavsiye ediyoruz.Bu yıl yine oldukça moda olan metal dekoratif duvar aksesuarlarını kullanabilirsiniz.

Cafelerde brüt beton görünümlü duvar dekorasyonu yanında.naturel renk ve desenlerde ahşap masa ve stand tercih edebilirsiniz.Cam ve mat siyah menülerle duvarlarınıza renk katabilirsiniz.

tv duvarı beton görünümlü sıva ve boya uygulaması.

Tv izlerken çok daha sıcak renkli duvarlar veya karışık damask veya çizgili göz yoran duvar kağıtlarının yerine daha sakin beton görünümlü sıva kullanabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.