Beton duvar kaplama sıva

Dekoratif Beton kaplama duvar sıva

Dekoratif beton sıva uygulamaları birbirinden farklı bir kaç şekilde gerçekleştirilerek uygulamış olduğu mekanları bambaşka bir görünüme kavuşturması sebebiyle farklı bir ortam ve farklı etkiler oluşturmak mümkün olmaktadır. Bu işlemler sırasında orijinal beton rengi kullanma imkanı bulunduğu gibi aynı zamanda isteğe bağlı olarak farklı beton renk tonları istenmesi halinde dekoratif duvarlar oluşturulması da mümkündür.Kafe, restoran, eğlence mekanları gibi  pek çok yerde tercih edilen bu yöntem aynı zamanda işyeri ve ofisler gibi alanlarda da sıklıkla tercih edilen bir uygulama haline gelmiştir.

Dekoratif Sıva Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Dekoratif beton sıva uygulamaları uygulanmadan öncde duvar üzerinde varsa  yağ ve kir gibi unsurlarda duvarın temizlenerek arındırılması gerekmektedir. Bunun dışında duvar üzerinde herhangi bir eski duvar kaplaması mevcutsa toz veya ıslaklık kalmadan eski kalıntıladan yine duvarın üzerinden temizlenerek arındırılması gerekmektedir. Temizleme işlemi bittikten sonra silastar astar kullanılarak iki kat geçirmeli ve astar kurumaya bırakılmalıdır. Betonart kova içerisinde hazırlanan karışım homojen bir hale gelmesi için bu işlemler yapıldıktan sonra mikser ile karıştırılmalıdır.

Bu işlemler yapıldıktan sonra çelik mala vasıtası ile yeterli ölçüde bu karışımdan alınıp duvar yüzeyi boyunca aşağıdan yukarıya önce şerit şeklinde uygulanmalı daha sonra ise yan taraflara yayılarak uygulanmalıdır. Uygulama işlemi bittikten sonra çelik mala yardımı ile yüzeyde bulunan fazlalıklar alınmalıdır. Bu işlemin ardından son olarak yüzeyin kuruması beklenmeli ve isteğe bağlı olarak at yada parlak cila ile kullanıma hazır hale getirilmelidir.

Yapılacak olan tüm bu işlemler sonunda sağlıklı sonuçlar elde edebilmek için bu işi profesyonel olarak yapan ve yaptığı işin arkasında duran uzman kişiler ile çalışmak gerekmektedir. Aksi takdirde geri dönüşü mümkün olmayan ve istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmak mümkündür. Bu tarz sorunlar ile karşılaşmak istemeyen kişiler için uzun yıllardan beri dekoratif beton sıva uygulamaları gerçekleştiren firmamız faaliyet göstermiş olduğu sektörde tüm müşterilerine aynı ayrıcalıklı hizmeti sağlayarak müşterilerine %100 memnun bir şekilde mutluluklarını sağlandığı üst düzey kalitedeki işlere imza atmaktadır. Firmamızı tercih eden yüzlerce kişinin referansları ile firmamız sahip olduğu müşteri potansiyelini sürekli genişletmektedir.

Kimler Dekoratif Beton Sıva Uygulamalarını Tercih Eder?

Halka hizmet vermekte olan kafe, restoran, eğlence yerleri gibi birçok alan dekoratif beton sıva uygulaması yapan firmamıza başvurmakta ve başarılı işlerimizi tekrar kendileri için yapmamızı istemektedir. Bunun dışında görsel olarak göze hitap etmek isteyen ve bulundukları alanların güzel görünüme sahip olmasını isteyen ofis Ve işyeri sahipleri de bu uygulamayı sıklıkla talep etmektedir.

Her geçen gün daha yoğun bir ilgiye sahip olan ve her geçen gün daha çok kişi tarafından takip edilmekte olan dekoratif beton sıva uygulamaları firmamız tarafından en üst düzey kalitede uygulanmaktadır. Dekoratif yönden beton sıva uygulamalarını gerçekleştiren firmamız uygulayıcı firma olup sahip olduğu profesyonel çalışma ekipleri ile konusunda uzman olmasının avantajını kullanarak oldukça başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Siz de uygulayıcı firmamız tarafından sağlanmakta olan beton görünümlü sıva uygulamalarından faydalanarak yaşadığınız ve bulunduğunuz alanları bambaşka bir havaya sokmak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak hizmetlerimizden oldukça kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Garantili olarak sormuş olduğunuz hizmetlerimiz alanında en iyi olan ekiplerimiz tarafından uygulanmaktadır. Firmamız uygulayıcı firma konumunda olup kendi bünyesinde büyük bir titizlikle seçmiş olduğu ekipleri tarafından sıva uygulamalarını ve diğer işlemleri gerçekleştirmektedir. Firmamız tarafından yapılan bütün işlemler ekonomik fiyat seçenekleriyle gerçekleştirilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.