Duvarlarda beton etkisi

Duvarlarda Beton etkisi ;

Beton görünümlü duvar dekorasyonu,duvar ve tavanlarda yaratıcı dekorasyonlara imza atmanızı sağlar.Doğal görünümü sayesinde uygulandığı mekanlara adeta yalın bir görünüm sağlamakla birlikte dinlendirici renk tonu ve doku geçişleri sayesinde kullanılan tüm mobilya,aksesuar,aydınlatma ve ayna gibi bir çok şeyi ön plana çıkarır.Canlı renkler tercih edildiğinde ise mükemmel bir mekana sahip olursunuz.Kullanıldığı mekanda diğer sert görünümlü objelerin bile ne kadar yumuşak olduğunun farkına varırsınız.

Ev,restoran ve ofis kullanımlarında,kombin etmeniz için duvarlarda bazı bölümlerde veya kolanlarda gün ışığı alan bir mekan işe koyu renk kültür taşları,ışığı az alan bir mekana sahipseniz açık renklerde kültür taş döşemeler ile kombin edebilirsiniz.Tavanlarda sıradan asma tavan,alçıpan spot,led ışık gibi eski dekorasyon uygulamaları yerine hem uzun süre kullanımı hemde doğal görünümü sayesinde ön dekorasyonu ön plana çıkaran brüt beton görünümlü sıva uygulamalarını deneyebilirsiniz.

sıva görünümlü duvar dekorasyonu

Ofis duvarlarında evlere göre daha keskin hatlar kullanmak daha doğru olabilir.Uyguladığımız derzli brüt beton duvar sıva ile daha farklı bir hava yaratabilirsiniz.Duvarlarda derzler doğal görünüm için daha farklı ölçülerde tıpkı kalıptan ayrılmış beton blok görünümü ile ön plana çıkar.

Brüt beton sıva uygulaması sayesinde duvarlarda hem beton rengini farklı renk geçişleri hemde doğal görünüm için özel doku uygulamaları sayesinde tamamen naturel bir görünüm elde etmekteyiz.

Evlerde tv ünitesi duvarı,hol,antre ve yatak odası duvarlarında tercih edilen beton görünümlü efekt sıva sayesinde modern ve minimalist dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Kullandığımız brüt beton efekt sıva ileride kolaylıkla boyanabilir.Veya farklı bir hava katmak için bazı alanlarda renk geçişleri uygulanmaktadır.Yüzlerce farklı renk tonunda uygulama yapılan beton sıva ürünümüzde istediğiniz renk uygulaması için bizlere ral kodunu bildirmeniz yeterlidir.

Beton rengine gelince renk tonları gerçek brüt betonda olan açık gri,koyu gri ve antrasit renk tonu kullanılmaktadır.

Uygulama hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için bize ulaşın : 0536 506 03 43

betonart uygulama ustası İstanbıl

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.