Restoran brüt beton duvar sıva uygulama

Restoranlarda brüt beton görünümlü duvar sıvasının mükemmel görünümü;

betonart-uygulama-fiyati

Yemek kokusunu ne yapsak da bazen önlememiz mümkün olmuyor özellikle halk arasında gazlı olarak bilinen lahana, kereviz ve karnabahar gibi sebzeler haşlanırken kötü koku tüm restorana yayılabilir. Bunun için sebzelerin haşlama suyuna bir parça mantar tıpa atarak kokunun dışarı çıkmasını engellenebilir.

brut-betonsiva-betonart

  1. Yine de aspiratörü çalıştırmayı unutmayın.
  2. Ya da bunların hepsini bir kenara koyup sizi asla yormayan ve uzun süre evinizin ferah bir havaya sahip olmasını sağlayan Kalekim betonart fresh ile evinize hem modern bir hava verin hem de kötü kokuları uzak turun.

Betonart fresh evinizdeki yüzeylere doğal beton görünümü vermesinin yanı sıra su bazlı özel yapısı ile odanızın nefes almasını sağlıyor, nemi dengeliyor ve kötü koku oluşumunun önüne geçiyor. Siz de hem doğa gibi güzel kokan bir eviniz olsun hem de doğaya dönüşü yansıtan bir dekorasyonunuz olsun isterseniz insan ve çevre sağlığına dost olan kalekim betonart fresh ile hemen tanışın. Hem sizin hem evinizin havası değişsin. Kötü kokuyla mücadele için çözüm farklı çözümler

brut-beton-magaza-uygulama

Evde pişirdiğiniz yemekler, arkadaş ziyaretleri sonrasında salona sinen sigara kokuları, bahçe katlarının sürekli şikâyeti rutubet kokusu ya da tatil sonrası havasızlıktan oluşan garip koku. Bu kötü kokulardan kurtulmak her zaman çok da kolay olmuyor vereceğimiz birkaç küçük ipucu evdeki kötü kokulardan kurtulmanıza yardım edecek.

magaza-beton-gorunumu-duvar

  1. Uzun süre evde bulunmayacaksanız evde hava akımını sağlamanın daimi güvenli bir yolunu bulmanız gerekli yoksa kapalı kalan ortamda havasızlıktan dolayı kötü bir koku meydana gelebilir. Eğer sürekli havalandırma gibi bir imkânınız yoksa evin belirli yerlerine kuru lavanta demetleri bırakmak sizin için bir çözüm olabilir.
  2. Evde çokça sigara içilen bir parti ya da buluşmadan sonra ya da sırasında sigara içilen yerlerin köşelerine doğru nemli sünger parçaları asın. Nemli sünger sigaranın kötü kokusunu kendine doğru çekecektir.
  3. Evdeki rutubeti engellemenin tek yolu oda içindeki nem dengesini sağlamaktır. Nemin geldiği yeri bulmak ve daimi havalandırma ile bu sorunu azaltabilirsiniz.
  4. Evcil hayvanınızın kokusu sizi rahatsız etmese de gelen misafirlere oldukça itici gelebilir. Evdeki bu kokuyu önlemek için evcil hayvanınızın kullandığı kumaş yüzeylere biraz karbonat serpin ve tüm gece bekletin sabah karbonatı elektrik süpürgesi ile temizleyin koku azalacaktır.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.