Beton efekt boya

Beton Efekt Boya

Günümüzde moda olmaya başlayan beton görünümlü duvar modelleri ile artık daha farklı iç ve dış tasarımlar yapılabilmektedir. Hem iç cepheye hem de dış cepheye rahatlıkla uygulanabilen bu boyalar sadece görünüm itibariyle değil aynı zamanda duvarları korumaları nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir.

tavanda beton görünümlü dekoratif sıva uygulaması

İşte yukarıda sizlere kısaca anlattığımız bu boya ile neler yapılabileceğini sizlere yazımızda ayrıntılı bir şekilde aktaracağız. Ayrıca nasıl uygulandığı ve maliyeti hakkında da istediğiniz bilgileri yazımızdan elde edebilirsiniz.

İşletmenizi Bir Adım Öne Geçirin

Beton efekt boya evlerinize uygulanabildiği gibi ofis veya işletmelerinize de uygulanabilmektedir. Bu kapsamda son yıllarda işletmeciler tarafından bu uygulamanın sıklıkla tercih edildiğini görüyoruz. Bunun altında yatan neden ise müşterilerin bunu gerçekten çok beğenmesidir. Bu sayede müşteri kitleri dolayısıyla da kazançları daha da fazla artmaktadır.

Sizler de hangi tür bir işletmeye sahip olursanız olun bu tarz bir tasarım yaparak müşteri kitlenizi daha da artırabilirsiniz. Öyle ki huzur arayan kimseler ya da değişiklik isteyen kimseler sizlerin bu eşsiz tasarımınızı görmek isteyeceklerdir.

Ayrıca renklendirme çalışmaları yapılabiliyor olması bu uygulamayı daha da cazip hale getirmektedir. Öyle ki gri bir zemin üzerine istediğiniz çizimleri yapabilir ve böylelikle kendinize has bir duvar tasarımı oluşturabilirsiniz veyahut da bu gri duvar uygulamasını sadece bir duvara yapabilir ve bu duvara müşterilerinizin yazılar yazmasına izin verebilirsiniz. Bu sayede sırf bu duvarda iz bırakmak isteyenler dahi işletmenize gelecektir.

betonart uygulaması uygulama m2 fiyatları istanbul

Nasıl Uygulanır?

Beton duvar uygulaması son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır. Hem iç hem de dış cepheye yapılabilmesi de diğer güzelliklerinden bir tanesidir. Bu uygulama yapılmadan evvel uygulanacak olan duvarın iyice bir temizlenmesi gerekmektedir. Bu kapsamda pürüzlü olan yüzeylerin zımparalanması ve ardından da boşlukların doldurulması gerekmektedir. Bunların ardından ise astar çekme işlemine geçilmektedir.

Son aşamada boya veya sıva uygulaması yapılmakta ve kurumaya bırakılmaktadır. Kuruma işlemi sırasında duvarın su ile temas etmemesine özel önem gösterilmelidir. Bu bekleme süresi 24 saat gibi kısa bir süre olacaktır. nihayetinde ise duvarınıza kavuşmuş olacaksınız.

Otantik Görünüm Katma

Duvarınızı eğer sadece beton görünümlü duvar olarak değil de aynı zamanda geleneksel bir hava katan unsur olarak da değerlendirmek istiyorsanız bu durumda çeşitli motifler ile süslemeler yapabilirsiniz. örnek olarak verecek olursak taş ya da tuğla motifleri ile duvarınızı daha da otantik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bununla birlikte sizler de kendi başınıza birtakım oynamalar yaparak daha otantik bir duvarı elde edebilirsiniz.

Örneğin duvarınıza el dokuması bir kilim asarak köyünüzdeki havayı evinize ya da işletmenize getirebilirsiniz. Özellikle yöresel ürünler satan bir işletme sahibi iseniz bu durumda yapacağınız bu süslemeler sizler için daha da manidar olacaktır.

Yerli ve Yabancı Üretim

Eğer sizler de yukarıda bahsettiklerimizden sonra bu uygulamayı yaptırmaya karar verdiyseniz bu durumda yabancı veya yerli beton efekt boya seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu boyaların kanunlarımıza göre üretildiğini ve gerekli sağlık koşullarını da taşıdıklarını sizlere belirtmek isteriz.

Uygulamanın Faydaları

Eğer bu uygulamayı tercih ederseniz bu durumda duvarlarınız nefes alacak ve nem gibi tehditler ile karşı karşıya kalmaktan kurtulacaklardır. Bununla birlikte son derece şık bir görünüm elde edilmesi de işin karı olacaktır. Ayrıca maliyet noktasında da en ucuz çözümler arasında yer aldığını da ifade etmek gerekir. İşte tüm bu ayrıcalıkları elde etmek ve beton boya uygulaması yaptırmak istiyorsanız sitemizden bizlere ulaşabilir ve gerekli destekleri isteyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.