Tavanda brüt beton görünümlü sıva

Tavanlarda brüt beton görünümlü sıva ;

Duvarlarda yapılan dekor işlemleri arasında özellikle son dönemlerde dikkat çeken brüt beton görünümlü sıva uygulaması sayesinde farklı tarzlarda iç mimarinin güzelleştirilmesi sağlanmaktadır. Daha sakin ve huzurlu bir alan oluşturmak için tercih edilen ham beton görünümündeki duvarlar ev veya işyerlerinde olduğu gibi otel, spa, cafe, restoran gibi daha farklı alanlarda da kullanılmaktadır.

Tavanda lüks brüt beton görünümlü sıva.

Kalekim duvar uygulamaları sayesinde bulunduğunuz her alanda ham beton görünümü sunan sıva uygulaması ile istediğiniz gibi farklı şekillerde sonuçlar elde edebilirsiniz. Yapılacak çalışmalar sonucunda duvarlarınızı uygulanan sıva ile izolasyon yaptırmak veya boyamak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz. Uzun süre kullanım imkanı sunması da yeniden masraf çıkmadan kullanılmasını kolaylaştırmaktadır.

Ofis tavan brüt beton sıva

Ofislerde Beton Duvar Dekorları

Ofislerin özellikle daha şık ve rahatlatıcı bir etki sahip olmasını sağlamak adına yapılacak dekorasyon da duvarlarla kullanılacak beton duvar dekorları farklı ve etkileyici sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Bunun için tercih edilen imitasyon beton görünümlü sıva işlemleri duvarları hoş görünmesini sağladığı gibi özellikle doğal görünmesine de yardımcı olmaktadır.

Ofisinizde farklılık yaratmak istediğiniz de tercih edeceğiniz sıva uygulaması için özellikle daha uygun maliyetle ile sonuç elde edilmesini sağlayan brüt beton görünümlü sıva uygulaması son dönemde yaygın olarak tercih edilmektedir. Farklı renk ve model seçenekleri ile uygulama yapılabildiğinden her alan için en doğru şekilde tercihler yapılabilir.

İmitasyon Görünümlü Sıva Uygulama İşlemi

Duvar üzerine yapılacak olan uygulama sayesinde ham beton görünümünde duvarların farklı dekoratif uygulamaları ile hazırlanması sağlanmaktadır. Uygulama için kullanılan malzeme özellikle alanın daha rahat ve huzurlu olmasını sağlayacak şekilde bir görünüm oluşturduğundan farklı alanlarda uygulama yapılabilir. Yapılacak olan sıva çalışması sayesinde duvarlarda ham beton görünümü oluşturulmaktadır.

Farklı tonlarda geçişler için uygulamalar kullanılan ekipmanlar ile düzgün bir şekilde sonuç elde edilmesini sağlayarak yapılmaktadır. Bu sayede istenildiği gibi kaliteli sonuçlar elde edilirken aynı zamanda dekorasyonu etki edecek görünümler ortaya konulmaktadır. İç veya dış mimari de daha sade ve sakin bir ortam oluşturmak adına tercih edilen sıva uygulaması uzun süre kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

Ham Beton Görünümü İçin Sıva Uygulaması

Farklı ekipmanları ile yapılan çalışma sonucunda elde edilen ham beton görüntüsü dekorasyon amaçlı yapılan çalışmalar arasında yer almaktadır. Kullanılan malzeme sayesinde özellikle doğal taş görünümlü oluşturmak isteyenlerin de tercih edebileceği sıva işlemleri sonucunda ekstra masraf oluşmadan duvarların daha şık ve etkileyici şekilde görünmesi sağlamaktadır.

Brütalist dekorasyondan faydalanılarak yapılan brüt beton görünümlü sıva uygulaması uygun maliyetli uygulama yapılmasını sağladığından özellikle bütçesini korumak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Farklı modellerde uygulama yapıldığından özellikle kullanılacağı alana göre en doğru tercihi yapılarak daha uzun süre aynı uygulama ile duvarların farklı dekorasyon etkisi yaratması sağlanabilir.

Brüt Beton Görünümlü Sıva İle Etkili Çözümler

Pek çok farklı avantajı bulunan uygulama sayesinde istediğiniz her duvarda daha hoş ve etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde yapılacak uygulama sonucunda sorun yaşamadan aynı uygulama ile daha uzun süre kullanım imkanı elde edilebilir. Profesyonel olarak yapılacak uygulamalar sayesinde daha kaliteli ve hoş görüntü oluşturularak doğal bir ortam oluşması sağlanabilir.

Brüt beton görünümlü sıva uygulaması imitasyon beton görüntüsü oluşturduğundan özellikle boya veya izolasyon işlem yapılmasına gerek kalmadan alanın kullanılmasına imkan sağlamaktadır. Panel uygulamasını oranla daha uygun fiyat seçenekleri sunduğu için istenilen her alanda uygulama işlemi yapılarak bu şekilde kaliteli kullanım imkanı elde edilmesine yardımcı olunabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.