Taş duvar ve beton rengi sıva

Modern duvar dekorasyonlarında ve mimari projelerin bir çoğunda kullanılmaya başlanan,Örme taş ve eskitilmiş beton görünümlü dekoratif sıva çok moda.Betonart dekoratif sıva uygulaması ile mekanlarda modern ve minimalist bir atmosfer yaratır.

Brüt beton görünümlü dekoratif sıva

Eskitme tuğla görünümlü duvar dekorasyonlarının yanında kolon tavan,hol antre ofis,ev,cafe,restoran gibi birçok duvar dekorasyonlarında brüt beton görünümü elde etmek artık çok kolay düşük maliyetle kalıptan çıkmış bir duvar etkisi yaratmak betonart ile mümkün farklı tekstür çalışmaları,çizgili kareli ve ahşap desenli dokulu dekoratif sıva uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.

Çimento görünümlü dekoratif duvar sıva

Brüt beton duvar dekorasyonu aslında geçmişi 1950’li yıllara kadar uzanan doğal ve ham aksesuarların. Mobilyaların kullanıldığı bir dekorasyon çeşididir.Ofislerde sakinlik katan brüt beton duvarlar üzerinde her türlü obje ve aksesuarı ön plana çıkarabilme özelliğine sahiptir.

Örnek vermek gerekirse göz yoran duvar kağıtları renkli boyalar yerine daha doğal olan ve dinlendirici özelliğe sahip brüt beton sıvalar ile farklı bir atmosfer yaratmanız mümkün.Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.