Ofis beton görünümlü duvar

Ofis Beton Görünümlü Duvar
Ofisinizde şık ve modern bir tarz yaratmak istiyorsanız ofis beton görünümlü duvar ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Pahalı duvar kağıtları ya da desenli duvar uygulamaları yaptırmak yerine küçük ama etkili bir dokunuşla ofisinizin tüm havasını değiştirebilirsiniz.

betonart beton siva renkleri

Son dönemlerde oldukça popüler olan beton görünümlü sıva iç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Dekorasyon için kafe, restoranlar, işyerleri ya da konutlarda kullanılabilmektedir. Aynı zamanda dış cephe uygulaması olarak da tercih edilir. Şık bir dekorasyonla tamamlamanız halinde her yerde oldukça hoş duracağını fark edeceksiniz.


Beton Görünümlü duvar sıvası nedir?
Beton görünümlü duvar uygulamasında duvarlarınıza dekoratif sıva uygulanır. İnşaat sonrası çıplak duvar görünümüne benzese de çok daha gösterişli ve şıktır. Grinin farklı tonlarında uygulanan bu sıva ile aynı zamanda desenler de yapılır. Böylece duvarlarda ham beton görünümü oluşacaktır.


Bu uygulama günümüzde gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanım alanı her geçen gün genişlemektedir. Ortamın havasını değiştirmekte, doğal ve sıcak bir ortam yaratmaktadır. Ayrıca duvarlar mekanı boğmayacak ve eşyalarınızı daha göze görünür hale getirecektir.


Bir mekana girdiğinizde göze ilk çarpan duvarlar olacaktır. Brüt beton duvar uygulaması yapılan duvarlar herkesin beğenisini kazanacaktır. Aynı zamanda da mekanı daraltmayacak, tam aksine geniş ve ferah gösterecektir. Duvarlardaki yumuşak ve hafif desenler ortama derinlik katacaktır. Renkler patlamayan, pastel tonlar olduğu için eşyalarınız çok daha şık duracaktır.
Beton duvar İle ofis duvar dekorasyonu
Ofisler müşterilere hitap eden yerler olduğu için dekorasyonu son derece önemlidir. Sizinle görüşmek için bekleyen müşteri ilk olarak ofisinizi gözden geçirecektir. Yani ilk izlenimi sizden önce ofisten edinecektir. Bu yüzden sizin ne kadar iyi ya da deneyimli olduğunuz kadar ofisinizin ne kadar şık ve gösterişli olduğu da önemlidir.
Ofislerde farklı dokunuşlar ve alışılmışın dışına çıkmak her zaman beğeni toplayacaktır. Ofis beton görünümlü duvar ile ofis şıklığını yakalayabilir ve herkesi etkileyebilirsiniz. Ofis duvarlarınızda brüt beton uygulaması yapıldıktan sonra, seçtiğiniz dekorasyon ile bu bütünlüğü sağlamalısınız. Birbiriyle uyumlu bu ikili herkesin gözünü alacaktır.


Beton Duvar Avantajları
Beton duvar uygulamalarının en büyük avantajı her ortama uyum sağlamasıdır. Klasik mobilyalar seçerek zengin bir hava yakalarken, spor mobilyalarla rahat ve ev konforu sunan bir ortam yaratabilirsiniz. Bu sebeple ciddiyet timsali ofislerde de, eğlence mekanı kafe ve barlarda da aynı anda kullanılabilir. Özellikle ticari mekanlarda bu uygulama oldukça gözdedir.
Beton uygulamalı duvar yaptırmak pek çok yönden avantajlıdır. Doğal bir taş görünümü olacağından ortam son derece sıcak olacaktır. Zamanla dökülme ya da çatlama gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Boya gibi kirlenmeyeceği gibi yıllarca kullanmanız mümkündür. Hiçbir bakım istemeyen bir uygulamadır. Bu sayede yaptırırken de kullanırken de maliyeti oldukça avantajlı olacaktır. Pek çok farklı ürün kullanarak oluşacak şıklık sadece beton görünümlü duvar uygulaması ile sağlanacaktır.
Sıvıdan ve nemden etkilenmez ve ortamdaki nemi dışarıya atma özelliğine sahiptir. Ortamdaki nem ve rutubeti emeceği için sağlıklı mekanlar sağlayacaktır.
Beton Duvar Yaptırmak
Siz de beton duvar uygulaması yaptırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren ekiplerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Öncelikle mekan incelenerek yapılacak olan uygulamanın planı oluşturuluyor ve daha sonra uygulamaya geçiliyor.
Temelde sıva ile yapılan bu uygulama tek başına yeterli oluyor. Duvarlara ince bir sıva çekiliyor ve doğal desenler veriliyor. İsterseniz de doğal taşlar ya da paneller gibi ekstra dokunuşlar yapılarak mekanda derinlik oluşturulabiliyor. Ofis beton görünümlü duvar uygulaması yaptırarak siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. ayca nihal dedi ki:

  Merhaba, Cinarcik bolgesinde hizmet verirmisiniz? Ayrica yer icin beton kaplama yapiyormusunuz? Tesekkurler!

  1. brüt-beton dedi ki:

   Merhaba Ayça hanım;Yer ve duvar beton efektli sıva uygulaması hizmetimiz var.Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
   PİERO BOYA
   0536 506 03 43