Ofis brüt beton duvar

Ofislerde Beton Görünümlü Duvar

Ofislerinizin şıklığına şıklık katmak amacıyla tercih edeceğiniz farklı seçenekler arasında yer alan brüt beton görünümlü duvar uygulaması farkınızı ortaya koymanıza yardımcı olmaktadır.

Doğal bir görüntü oluşturmak amacı ile günümüzde yaygın olarak tercih edilen uygulamalardan biri haline gelmiştir.

Doğal görünümünün yanı sıra ferah bir dekorasyon oluşturmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Kolay uygulanabilir olması sayesinde istenilen her ofis içerisine tek duvar veya bütün duvarlara uygulama yapılarak bu şekilde kullanıma hazır teslimatı yapılır.

Farklı renk seçenekleriyle uygulama yapıldığından ofisinizin dekorasyonunda kullanmak istediğiniz renk seçeneklerine göre tercih yapabilirsiniz.

Duvar üzerine yapılacak olan uygulama için özel olarak hazırlanmış olan malzeme ustalar tarafından uygulanarak bu şekilde doğal sıva görüntüsü verilmektedir.

Uygulanacağı duvar üzerinde uzun süreli kullanım imkanı sağladığından özellikle kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Profesyoneller tarafından yapılacak olan uygulama sayesinde herhangi bir sorun yaşanmadan istenilen her ofis ortamında daha şık ve etkileyici sonuçlar elde edilmesini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

Brüt Beton Görünümlü Duvar Uygulaması

Uygulama için gerekli olan malzemeler hazırlandıktan sonra standart boyutlardaki bir ofisin uygulaması bir gün içerisinde tamamlanmaktadır. Duvar üzerinde herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmadan malzemenin duvara uygulanması ile çalışma yapılmaktadır. Alan için yeterli olacak miktarda malzemenin hazırlanmasının ardından uygulama aşamasına geçerek bu şekilde brüt beton sıva uygulaması yapılmaktadır.

Farklı dekorasyonlar hazırlamak adına günümüzde yaygın olarak tercih edilen uygulama seçeneklerinden biri olarak özellikle duvar daha uzun süreli kullanım imkanı sağlaması açısından tercih edilmektedir. Duvarda ham beton görüntüsü oluşturmak alanın daha doğal ve etkileyici görünmesini sağlamaktadır. Bunun için kullanılan sıva özel olarak üretildiğinden istenilen etkinin oluşturulmasına yardımcı olmaktadır.

 

Derzli brüt beton sıva duvar dekorasyonu beton görünümlü sıva

Ofislerde Yeni Moda Beton Görünümlü Duvarlar

Ofisinizin dekorasyonu değiştirmek için tercih edeceğiniz seçenekler arasında yer alan beton görünümlü duvar uygulaması için profesyonel olarak yapılacak çalışmalar sonucunda istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Özellikle günümüzde ofislerin yeni trendi olarak tercih edilen bu uygulama sayesinde ofisinizi daha doğal ve farklı hale getirebilirsiniz.

 

Uygulama sonrasında duvarlarınızı istediğiniz şekilde kullanabilir ve herhangi bir sorun yaşamadan uzun süreli kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Stresten uzak ve doğal görüntü elde etmek amacıyla ofisinizde dizayn ederken tercih edeceğiniz bu uygulama aynı zamanda alanın daha geniş ve ferah görünmesini sağladığından ortamın çalışmak için elverişli hale gelmesi noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.

Brüt Beton Sıva Nedir?

Günümüzde sıklıkla kullanılan terimler arasında yer alan brüt beton sıva özellikle dekorasyon amaçlı kullanılan malzemelerden biridir. Duvar üzerine yapılacak olan uygulama sayesinde duvarların ham beton görünümünde oluşturulması sağlanarak bu şekilde daha farklı bir görünüm oluşturulması sağlanmaktadır. Özel olarak hazırlanan sıva profesyonel kişiler tarafından duvara uygulanarak bu şekilde duvarları ham beton görünümüne kavuşması sağlanmaktadır.

Kolay uygulanabilir olan sıva duvarda girintili çıkıntılı beton görüntüsünü oluşturarak alanın daha doğal ve farklı bir atmosfere sahip olmasına etki etmektedir. Bu nedenle günümüzde ofislerde yaygın olarak kullanılan dekorasyon seçenekleri arasında yer almaktadır.

Brüt Beton Sıvası Nasıl Uygulanır?

Çalışmanın kısa süre içerisinde tamamlanması sayesinde istenilen her ofis içerisinde tek duvar veya bütün duvarlar üzerinde uygulama yapılabilir. Ofis içerisinde istenilen duvar üzerine uygulamak için yeterli malzemenin hazırlanması gerekir. Malzeme hazırlandıktan sonra ustalar tarafından duvara uygulama yapılarak bu şekilde alanın ham beton görüntüsüne kavuşması sağlanır.

kultur-tasi-beton-duvar-dekor

Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan işlem sonrasında kuruması beklenen sıva herhangi bir sorun oluşturmadan uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Özellikle doğallıktan yana olanların ofislerinde farklılık oluşturmak adına tercih etmiş oldukları bu uygulama uygun maliyetler ile dekorasyonunuzu değiştirmenize yardımcı olmaktadır.

Uygulama fiyatları ve yerinde keşif hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.