Modern brüt beton sıva

Modern Brüt Beton Sıva

Ev, iş yeri ve mekanların dekorasyonunda duvarların modern brüt beton sıvası, önemli bir yerde durmaktadır. Bu sebeple farklı ve butik dekorasyon uygulaması yapmak isteyenler için brüt beton uygulaması iyi bir seçenektir.

Bu dekorasyon uygulaması sayesinde doğal bir beton görünümüne kavuşurken alanlarınızda farklı ve huzurlu bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Brüt beton sıvayı birçok farklı alanda rahatlıkla kullanma imkanı bulunur. Farklı zevklere göre çeşitli modellere sahip olmasıyla beraber, ham beton görünümüyle uyguladığınız alanda butik bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Ayrıca farklı  renk tonu ve görünümler verme şansını da sunmakta. İstediğiniz her alan için kullanımıyla duvarlarınız, şık ve estetik bir görüntüye kavuşabilir.

Brüt Beton Sıva Uygulaması

Duvarlarda ham beton görünümü verilmesi için uygulanan brüt beton duvar sıvası, istenilen her alanda kullanılarak, modern bir ortam yakalamanızı sağlayabilir.

Ham beton görünümü üzerinde farklı desen ve renk tonları kullanılabilmesi, dekorasyonla birlikte, kullanımı da kolaylaştırmaktadır.

Ev ve işyeri kullanımı dışında kafe,bar restoran, oteller vb alanlarda da kullanılabilmesiyle, bir çok seçenek sunar.

Brüt beton sıva işlemi için özel olarak kullanılmakta olan malası sayesinde, alanında uzman ustalar tarafından kısa sürede tamamlanabilmektedir.  Bu sayede daha dikkat çekici ve butik bir görünüme de kavuşulmuş olur. Çeşitli renk tonları sunduğundan, her zevke göre uygun seçim bulunabilir.

Uygulamanın Yapılabileceği alanlar

Son dönemlerde duvarlar için brüt beton dekor, verdiği farklı ve memnun edici görüntüsüyle birçok alanda kullanım tercihi olabilmektedir. Boya ve ya izolasyona ihtiyaç duymadan kullanım imkanı veriyor olmasının sayesinde iç ve dış cephede sık sık tercih edilmektedir.

Arzulanan dekorasyon planı göre tek bir duvarda uygulanabileceği gibi tüm duvarlarda da uygulanması tercih edilebilmektedir. Yapılacak olan brüt beton uygulamasının kısa bir sürede tamamlanabiliyor oluşu sayesinde, uygulamanın yapıldığı alanın, bekleme yapılmadan kullanılabilmesi mümkündür. Uygulamanın yapıldığı alanın havasını tamamen değiştiren ve özel hissedilmesini sağlayan brüt beton, farklı renk ve model seçeneklerini kullanıcılarına sunmaktadır.

Uygulamada Farklı Seçimler

Uygulamada kullanılacak olan malzemeler, uygulama alanına göre belirlenerek daha kaliteli ve uygun bir kullanım elde edilebilir. Uygulamanın yapılacağı alanda gerekli olan ölçümler yapılır ve bu şekilde brüt beton fiyatları belirlenir. Yapılacak dekorasyonda farklı tercihler kullanmak isteyenler için, geniş kullanım alanı elde edilmesini sağlamaktadır.

Kullanılacak olan alanların uygulamasında farklı ton geçişleriyle doğal bir görünüm elde edilebilecekken, estetiği en can alıcı noktasından yakalanabilir. Alanında uzman ustaların ellerinde etkili ve kalite bir sonuca ulaşırken, aynı zamanda mekanınızın estetik algısının baştan şekillenmesine katkı sağlar. Brüt beton sıvalar kullanışlı ve pratik olmasıyla da tercih nedeni olabilmektedirler.

İmitasyon Duvar Betonu Uygulaması

Duvarlarınızı şekillendirecek olan imitasyon beton sıvasıyla yapılacak çalışmalarla mekanınızın görünümü daha etkileyici bir hale gelirken. Yapılacak işlemlerin sonunda şık, çekici ve estetik bir görünüm elde edilir. Bu sayede duvarlarınız dikkat çekerek, mekanınız pozitif bir görünüme kavuşur. İmitasyon duvar betonu uygulaması kendisi için özel olarak yapılmış bir malayla gerçekleştirilir. Buda İstenen görünümün elde edilmesi için en önemli faktörlerden bir tanesidir. Uygulamadan sonra elde edilen görünüm uzun bir süre dayanıklılığa sahiptir, bu sayede sorun yaşamadan uzun süreli bir kullanım elde edilir. Ayrıca farklı tonlarda yapılacak olan renklendirme işlemi sayesinde desenli ham beton görünümüne ulaşmak mümkün olacaktır. Demonte özelliği ile imitasyon duvar beton, istenildiği takdirde sökülerek farklı alanlarda da kullanılabilmektedir.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.