Mikro beton duvar

Beton Duvar Boyası

Düz duvar görünümünden sıkılanlar için beton efekti oluşturmak için kullanılan özel sıva istenilen doğal görünümün elde edilmesini sağlamaktadır.

Özel olarak hazırlanmış olan beton duvar boyası firmamız tarafından istenilen her alanda uygulanmaktadır. Ustalarımız tarafından özenle hazırlanan malzeme sayesinde uygulama sorunsuz olarak yapılmaktadır. Yaşam alanlarınıza ferahlık ve doğallık katmak istediğinizde tercih edeceğiniz uygulamalarımız arasında yer almaktadır.

Seçilen renk ve malzemeler ile belirlenen alanda yapılacak olan uygulamalarımız sırasında ekibimiz uygun ekipmanları kullanmaktadır. Bu sayede uygulamanın tamamen profesyonel şekilde yapılması sağlanmaktadır. Beton görünümü elde etmek için özel olarak hazırlanmış olan malzemeleri kullanmaktayız. Uygun koşullarda hazırlanacak olan malzemeler belirlenen alanda ustalarımız tarafından uygulanarak gerekli bekleme süresinin ardından kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Beton blok görünümlü ve pas efektli kaplama

Antrasit beton duvar efekti

Beyaz beton eskitme duvar uygulama

Beton efektli eskitme duvar boyaları

İtalyan efekt duvar sıva uygulaması – İtalyan sıva

Beton Görünümlü Sıva 

Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılan beton rengi boya özellikle daha çok doğallığı sevenlerin tercihi olmaktadır. Evlerde veya çalışma alanlarında ferahlık oluşturmak isteyenler için firmamız kusursuz uygulamalar ile yaşam alanlarınızın istediğiniz şekilde şekillendirilmesini sağlamaktadır. Doğal beton görünümünü en iyi şekilde verebilmek adına kaliteli malzemelerin kullanımı ile uygulama yapmaktayız.

Dekorasyonda duvarlarda doğallıktan yana olanlar için yıllardır aralıksız olarak devam ettirmiş olduğumuz çalışmalar ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde uygulama yapmaktadır. Ustalarımız tarafından yapılan uygulamalarda her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Alınan önlemler sayesinde uygulama sırasında etrafa zarar vermeden işlemin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Beton Efekti Boyama Çalışmaları 

İçeriğinde kullanılan malzemeler sayesinde beton efekti boya özellikle duvarlarda fark yaratmak isteyen müşterilerimizin tercihi olmaktadır. İç mekanlarda yapılacak olan uygulamaların yanı sıra dış alanlarda da uygun malzemelerin kullanımı ile uygulama yapmaktayız. Ekibimiz tarafından itinalı olarak yapılacak olan uygulamalar en kısa sürede tamamlanarak gerekli süre kuruması sağlanmaktadır. Bu sayede duvarların sorunsuz olarak kullanımı sağlanabilir.

Her uygulama da kullanmış olduğumuz malzeme uygulama öncesinde yapmış olduğunuz seçimlere göre belirlenmektedir. Katalog üzerinden yapılacak olan seçimler sayesinde ustalarımız birebir uygulamayı yapmaktadır. Yıllardır devam ettirmiş olduğumuz çalışmalarda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından ödün vermeden mutlu müşteri sayımızı her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

Dekoratif Sıva Uygulamaları 

Bohem tarzını yansıtmak isteyenler için farklı malzemelerin bir arada kullanımı ile hazırlanmış olan özel boyalar ile uygulama yapıyoruz. Uygulamalarımızda en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz. Bu sayede uzun süre sorunsuz kullanım imkanına sahip olmanızı sağlıyoruz. Dekoratif uygulamalarımız her alanda uygulama için uygundur. Talep etmeniz halinde belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacak olan ekibimiz seçmiş olduğunuz renk ve desenler üzerinden uygulama yapılmasını sağlamaktadır.

Doğal beton görünümünü vermek için özel sıvalar ve boyalar ile uygulama yapmaktayız. Uygulama sırasında kullandığımız özel ekipmanlar istenilen doğal görüntüyü oluşturmaktadır. Geniş hizmet kapasitemiz sayesinde evlerde veya işyerlerinde olduğu kadar restoran veya ofis gibi pek çok farklı alanda fark yaratmak ve doğal bir görüntü elde etmek isteyenlerin taleplerini karşılıyoruz.

Beton Duvar Boyası Fiyatları 

Uygulama yapılacak olan alan belirlenen  fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemeler, uygulama alanının boyutları ve müşteri talepleri göz önünde bulundurularak yapmış olduğumuz hesaplamalar ile uygulama yapmaktayız. En iyi fiyat garantisi ile hizmet almak isteyenler firmamız ile yapacakları görüşmeler dahilinde talepleri ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler.

Dekorasyonda değişiklik yapmak isteyenler için beton duvar boyası özellikle doğal görünümü nedeniyle tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Profesyonel olarak yapmış olduğumuz uygulamalar sayesinde istenilen alanlarda herhangi bir soruna neden olmadan uygulamanın tamamlanmasını sağlamaktayız. Yeterli kapasitemiz sayesinde her talebi kısa sürede karşılayarak uygulamanın en iyi şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.