Kumlu dekoratif boyalar

Kumlu dekoratif boyalar ;
Öncelikle, “sedef boya kullanışlı mı?” Diye düşünüyorsanız, memnuniyet garantili uygulamalarımızı görebilir, referanslarımızı kontrol edebilirsiniz. Kumlu efekt boyalar, İtalyan boya firmalarının öncülüğünden sonra günümüzde yerli boya firmalarımızın da üretimine başladığı görünümü sayesinde parlak ve mat renk geçişlerine sahip kumlu dekoratif boya renkleri ve uygulama bilgileri sedef efektli, kumlu boyalar yüzlerce renk seçeneğine sahip efekt boyalar; Kumlu metalik boya uygulamaları hem uzun süre kullanıma hemde kolay tamirat ve rötuş işlemi için tercih edilmektedir. Özel efekt fırçaları ile kolaylıkla uygulanabilir. Sedef boya kullanıcı yorumları için sayfanın alt kısmında bulunan “kullanıcı yorumları” kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Kumlu efekt boya – Sandeco art kumlu boya renkleri

Ev ve iş yerlerinde antre, hol, salon, wc gibi iç mekan uygulamalarında tavan, duvar, kolon uygulamalarında kullanılabilir. Kumlu görüntünün vermiş olduğu muhteşem görünüm sayesinde mekanlara değer katar. Sedef baskı boya nasıl yapılır? ya da Sedef boya nasıl temizlenir? Gibi soruların cevapları için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan 2019-2020 sedef boya desenleri ve modelleri:

sandeco art kumlu efekt boya

Turkuaz kumlu İtalyan dekoratif boya uygulaması.

kırmızı dekoratif kumlu boya

Antrasit ve koyu gri renk tonunun sakin ve sade görüntüsünü sevenler için asil renklerden oluşan koyu renk efekt kumlu boya renkleri. Uygulama ve fiyat bilgileri için lütfen iletişime geçiniz.

 

Spatula ve fırça ile profesyonel ekibimiz tarafından uygulanan, kumlu efektli dekoratif boya.

İtalyan boya renkleri ;

sedef efekt duvar boyası İstanbul

kumlu efekt boya sedefli sandeco istanbul

italyan dekoratif boya kumlu modeller sedefli boya

İtalyan sedefli kumlu boyalar.

mavi metalik kumlu boya

kumlu dekoratif boya altın varak

Sedef boya aparatı nedir? Üzerinde bulunan silindir ve rulo sayesinde, yüzeylere kolayca istediğiniz şekillerde boyama yapabilirsiniz. Ayrıca temizliği de son derece kolaydır, uzun yıllar kullanım için uygundur. Kullanımı son derece kolay bu ürün ile kendiniz de ev ortamında harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlar için uygundur. Sade tasarımlı ve kolay kullanımlı Sedef Boya Aparatı boya damlatmaz, değiştirilebilen çeşit çeşit tasarımlı başlıkları sayesinde siz de sizi yansıtan bir iş/ev ortamına sahip olabilirsiniz. Sedef boyayı tercih eden kullanıcı yorumları tamamen olumludur. Bunun sebeplerinden biri ise sedef boya kullanılmış yüzeylerin temizliğinin son derece kolay olmasıdır.

kumlu dekoratif sedef boya fiyatları renkleri

Kum Efektli Duvar Boyası

Dekoratif boyalar arasında yer alan kum efektli duvar boyası kullanımı son derece yaygındır. İşte detaylar…

İlk olarak artık dekorasyonda ilk sırada kum efektli duvar boyası yer aldığını bilmelisiniz. Duvar rengi seçimi önemli olduğundan, direkt olarak bu alanda sunulacak olan seçeneklere göre hareket ederek boyama yapılır. Farklı bir dekorasyon için tercih edilebilir.

Kum Efektli Duvar Boyası

Boya çeşitlerinin özel şekilde oluşturulması, sizin boyama sonrasında istediğiniz görünümü elde etmenizi sağlar. Ayrıca özel bir şey yapmadan, kum efektli boyalar ile duvarlarınızın en şık şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Tek dikkat edilmesi gereken, bu boyaların homojen hale getirilmesinden sonra boyama işleminin yapılmasıdır. Boyayacak olan usta buna dikkat ederek, tam da istediğiniz gibi farklı duvarların oluşması konusunda gerekeni yapacaktır. Değerlendirip bu alanda seçimin en iyi şekilde olması sağlanabilir.

Duvar boyası avantajı;

Farklı bir görünüm için aslında tercih edilmesi avantajlıdır. Kum efektli duvar boyası avantajı aynı zamanda kir göstermiyor olması sebebi ile de tercih edilir. Hem kir göstermez hem de direkt olarak boyama görüntüsü olarak da memnun kalacağınız, farklı ve eşsiz bir görünümün oluşması sağlanır.

 • Kolay şekilde boyanır.
 • Kir tutmaz.
 • Kullanımı rahattır.
 • Seçenek çoktur. Renk çeşitleri vardır.
 • Her alana uygulanabilir.

Tamamen sizin seçiminizin yapılmasından sonra bu alanda farklı bir görüntü elde etmek için eşsiz bir şekilde boyama olur. Hem kusursuz bir görünüm sağlamak hem de direkt olarak avantajlı bir şekilde uygulamanın gerçekleşmesi sağlanır. Göz önünde bulundurarak sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

kumlu dekoratif boya altın varak

Kum Efektli Duvar Boyası Nasıl Yapılır?

Üretim açısından farklı bir karışım ile sunulur.  Bunu bilerek, direkt olarak siz de seçim açısından kaliteyi gözeterek seçim yapın. Bakıldığında kum efektli boyaların üretiminde sorunsuz bir şeklide hareket ederek, üretimden memnun kalmanız sağlanır. Karışım konusunda avantajlı olacağınız, sorun yaşamadan en iyi şekilde üretimin olması için gereken yapılır.

Karışım;

Orijinal bir ürün elde etmek için boya ve kum parçalarının homojen şekilde karıştırılması sağlanıyor. Kum efektli duvar boyası nasıl yapılır sorusunun yanıtına göre hareket ederek, avantajlı bir şekilde kullanımın sağlanması mümkün. Hem kaliteli üretim hem de çeşitli üretim bu boya türünün kullanımının yaygınlaşmasını sağlamıştır.

 • Homojen: Dikkat edilmesi gereken oluşturulan boyada aynı zamanda kullanım aşamasında da en iyi şekilde homojenliği sağlamak önemlidir. Dikkat etmeniz durumunda herhangi bir sorun olmadan duvarın pürüzlü bir şekilde görünmesi açısından sorun yaşamadan kullanımın gerçekleşmesi sağlanabilir. Değerlendirip ona göre seçim yapabilirsiniz.

Kum Efektli Duvar Boyası Fiyatları

Merak edilenler arasında aynı zamanda bu boya türünün fiyatları var. Fiyat konusunda avantajlı olmanızı sağlamak açısından gereken en iyi şeklide yapılıyor. Bakıldığında direkt olarak uygun olan boyalar için de sipariş verilmesi, satın alınması mümkün olabilir. Uygun olan ödemeler, avantajlı seçenekler ve son derece uygun olan fiyatlar sayesinde kolayca satın alınır.

İndirimli ödemeler;

Uygun olan ödemeler, farklı boya türleri için de geçerli olabilir. Genel olarak bu boya türünün diğer boyalara göre daha pahalı olması söz konusu olabilir. Ancak bunun dışında direkt olarak fiyat konusunda sorunsuz bir şekilde geniş aralıkları takip ederek uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Değerlendirip zaman zaman yapılan indirimler ile de avantajlı şekilde satın alın.

Uygulama konusunda, fiyat konusunda detayları inceleyerek kum efektli duvar boyası fiyatları konusunda uygun olan seçenekler üzerinden hareket ederek direkt olarak seçim yapabilirsiniz. Fiyat alabilirsiniz.

sedef boya aparatı

sedef boya aparatı

sedef boya aparatları

sedef boya aparatları

Yüzlerce metalik kumlu boya renkleri duvarbeton.com’da

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Oğuz Başyiğit dedi ki:

  Başka bir firmadan iş yerimin mutfağını sedef boyayla boyattım. Gayet iyi, temizliği kolay. Ha peki sedef boya kullanışlı mı? Evet kesinlikle öyle. Bu firmada çok fazla seçenek var.

 2. mehmet dedi ki:

  hangi firma bu