Kültür taşı ve beton görünümlü duvar

Kültür taşı ve brüt beton duvar dekoru birlikte kullanım;

Modern dekorasyonların vazgeçilmezi haline gelen bu ikili tarz sahibi mekanlara renk katıyor.Doğal görünümleri sayesinde sakin ve dingin bir ortam yaratmanızı sağlayan kültür taşı ve beton görünümlü duvar dekorasyonları bu yıl çok moda.

kultur-tasi-beton-duvar-dekor

Cafe,ofis dekorasyonlarında kullanılan bu ikili artık modern lüks ev dekorlarında ön plana çıkmış durumda.Evlerde genellikle tv duvarında brüt beton görünüm oldukça sade ve şık bir atmosfer yaratır.Ofislerde cam bölmeler yanında kolonlarda kültür taşı geniş duvarlarda ise brüt beton görünümlü sıva dekorunu kullanın.

kultur-tasi-beton-duvar-dekor

Mekanlarda brüt beton duvarların eşsiz doğal görüntüsünü ön plana çıkmasını isterseniz mutlaka tavandan duvara süzülen led spot aydınlatmaları tercih etmelisiniz.Gün ışığı spotlar kullanıldığında beton rengi 2-3 ton daha netleştiği gibi daha sıcak bir hava yaratabilirsiniz.

beton-duvar-dekoru-aydinlatma

beton-renkli-duvar-yapimi

Moda haline gelen retro duvar aksesuarları,metal ayaklı mermer desenli veya tamamen mermer tablalı sehpaları tercih edebilirsiniz.Cafelerde ise beton renkli duvar yanında,pastel tonlar masa ve sandalyelerde kütük ahşapları yine metal ayaklar kullanabilirsiniz.

beton efekt duvar boya uygulama fiyatlari

Beton efekt boya ve duvar siva uygulaması sayesinde sakin ve huzur veren mekanlar yaratabilirsiniz.M2 uygulama fiyatlarımız ve detaylı bilgi için bize ulaşın.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.