Kalekim Betonart

Evde küçük değişiklikler isteyenlere her eve uygun duvar önerileri Kalekim betonart uygulama ;

Evinizde küçük dekoratif değişiklikler yaparak hem daha modern hem de daha ferah ve yaratıcı mekânlara sahip olabilirsiniz.

Betonart sıva duvar uygulaması brüt beton görünümü

Betonart sıva duvar uygulaması brüt beton görünümü

  1. Salon

Çoğu salonda koltuklar genelde televizyona doğru bakar. Özellikle şehirlerde evlerin daha küçük olmasından salondaki tek koltuk takımı da televizyona bakar hale gelmiştir. Her akşam ailemizle beraber baktığımız noktayı daha yaratıcı bir fikirle canlandırmak istersek Kalekim betonart brüt beton görünümlü sıva tam buna uygun bir çözüm olacaktır. Televizyon ünitesinin arkasına istediğimiz boyutta uygulatacağımız betonart fresh bir ortam sunacak

  1. Mutfak

Artık mutfaklarda çift renk mutfak dolapları ve doğal bir görünüm moda. Çift renk olarak seçtiğimiz mutfak dolabımızı daha güzel göstermek için Kalekim betonart brüt beton görünümlü boya ile renklerinin daha çok ortaya çıkmasını sağlayabilir evimize her gelenin kıskanacağı muhteşem görünümlü ve doğal mutfaklar elde edebiliriz.

Dekoratif duvar sıvası beton

Dekoratif duvar sıvası beton

  1. Yatak odası

Uyku zamanı günün en önemli zamanlarındandır. Sağlıklı bir uyku uyuduğumuzda ertesi güne daha enerjik, daha yaratıcı daha pozitif başlarız. Doğal olarak hem işimizde hem de özel hayatımızda, insanlarla iletişimimizde daha başarılı oluruz. İyi bir uyku için her ne kadar rahat bir yatak gerekli ise de bizi rahatlatan stresimizi azaltan bir ortam da olmazsa olmaz.

brut-beton-dekoru-duvar

Hem doğal görünümü ve rengi ile stres alan hem de nefes alan ve nem dengeleyen özelliği ile sağlıklı bir ortam sunan Kalekim betonart brüt beton görünümlü boya ile daha sağlıklı uykulara daha mutlu sabahlara günaydın deyin.

  1. Banyo

Artık banyoların yaşam alanı gibi döşenmesi moda, bunun için banyonuza alacağınız birkaç küçük aksesuar dışında soğuk yapılı fayanslardan da bıktıysanız özelliği ile banyo duvarlarınız ve hatta küvetinizi kalekim betonart beton görünümlü sıva ile kaplatmaya ne dersiniz? Betonun doğal yapısı ve ‘betonart’ın su geçirmez özelliği ile eski banyonuza güle güle demenin zamanı geldi.

brut-beton-duvar-sivasi

ofis-beton-duvar-dekoru

duvar-beton-com-iletisim

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.