Kafelerde brüt beton sıva

Kafelerde Brüt Beton Sıva ;
Kafe sahibiyseniz ve kafenizi dekore etmek istiyorsanız, sizde brüt beton sıva ile sakinliğin ve huzurun tanıdı çıkarabilirsiniz.

Beton görünümlü sıva ustası

Kafecilik sektörü, giderek büyüyen bir sektördür. Bulunduğumuz her yerde çeşitli konsept ve kullanım amaçları çerçevesinde kafeler vardır.

Ancak bu kadar kafe içerisinden, sizin kafenizin müşteriler için fark yaratacak özelliği nedir? Eğer bir cevap bulamıyorsanız ve ya cevabınız yeterli değilse brüt beton sıva dekorasyonu ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Kafeniz de brüt beton sıva ile yapacağınız dekorasyon, müşterilerinize sakin ve huzurlu bir ortam sunarak, mekanınızda daha çok zaman geçirmelerini ve geçirdikleri bu zaman içerisinde keyif almalarını sağlayabilirsiniz.

Brüt Beton Sıva Nedir?
Duvarlara dekorasyon maksatlı uygulanan sıva ile yapılmakta olan uygulamalar arasında, son zamanlarda en popüler olanlarından birisi brüt beton görünümlü sıva uygulamasıdır. Bu uygulama, duvarlara yapılan sıva uygulamasında , sıva yapılan yerde ham beton görüntüsü oluşturularak sakin ve butik bir atmosfer oluşturma maksadı bulunan bir duvar dekorasyonu uygulamasıdır.

Dekorasyonu yapılmak istenen her alana rahatlıkla uygulanabilme, imkanı veren brüt beton sıva kullanımı, günümüzde giderek yaygınlaşmakta ve kaliteli bir ortam sunmaktadır.
Şüphesiz her hangi bir mekana girildiğinde, ortamın kişiye verdiği ilk his, mekana dair ilk yargılarını da şekillendirmektedir. Ve girilen mekanda ilk fark edilen yer duvarlar olmaktadır.

Duvarlardan sonra diğer ayrıntılar yavaş yavaş göze çarpmaktadır. Brüt beton görünümü, eşyalarınızın da daha görünür hale gelmesini sağlayarak, kalitenizi ön plana çıkarmaktadır. Kafenizde de, bu dekorasyon uygulaması sayesinde sakin ve huzurlu bir ortamı müşterilerinize yaşatırken, aynı zamanda müşterilerinize özel hissettirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kafenizdeki mobilyalarında, ham beton görünümlü duvarınız sayesinde kalitelerini ön plana çıkarmasını sağlayabilirsiniz.


Bu uygulama temel olarak sıva ile yapılmaktayken, istenildiği takdirde kullanılacak panellerle doğal taş görünümlü brüt beton dekorasyonu da yapılabilmektedir. Brüt beton uygulaması için, dekorasyonu yapılacak alana göre, istenilen ve uygun olan seçimler yapılarak, elde edilecek sonuçların daha kaliteli olması sağlanabilir. İşlem için gerekli olan mala ve ya ıspatula gibi el araçlarıyla darbeleme ve gerekli müdahale işlemleriyle ham bir beton görünümü elde edilir.
İmitasyon Beton Uygulamasının Faydaları
Kafe gibi umuma açık, ticari mekanlarınız için sahip olduğunuz dekorasyon fikirleri için imitasyon beton uygulamalı duvar , dekorasyon işleminden beklediğiniz verimi almanız, elde ettiğiniz sonucun kaliteyle orantılı olmasını sağlayacaktır. Özellikle doğal taş görünümü verilebilmesiyle, gerçek taş döşemede yaşanacak olan sıkıntıları ve dezavantajların yaşanmamasını sağlar. Yine gerçek taş gibi, zamanla düşme ve ya bar oluşumu gibi problemlerin yaşanmasına engeller olur.
Bunların dışında brüt beton sıva uygulamasının sağlık açısından hiçbir zararı olmadığı gibi, aksine sağlık için faydaları dahi vardır. Brüt beton sıva su ve ya nemden etkilenen alanlarınıza rahatlıkla uygulanabilmektedir. Ayrıca bu alanlardaki nemi dışarıya atmasıyla, mekanınızda nemin barınmasına izin vermez böylece nem ve rutubetin yaratacağı sağlıksız ortamın oluşmasına engel olur. Maliyet açısından da, masrafları azaltan brüt beton sıva, doğal taş döşeme, mermer döşeme vb. dekorasyon işlemlerinin sağlayacağı görüntüyü, tek başına sağlıyor olması sayesinde, dekorasyon maliyetini ciddi anlamda aşağı çekmektedir.
Brüt Beton Sıva Uygulaması Fiyatları
Brüt beton sıva uygulaması, her bütçeye göre sunduğu çeşitli fiyatlarla, kullanıcıların cepleri içinde dost niteliğini taşımaktadır. Brüt beton sıva fiyatları cebinizi yormayacağı gibi, normal koşullarda yapılması gereken izolasyon ve boya işlemlerine de ihtiyaç duymadığından başka masrafların oluşmasının da önüne geçer. Böylece mekanınız sakin ve huzurlu bir görünüme kavuşurken, ekonomik anlamda hiçbir zorluk çekmezsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.