İtalyan traverten boya

Traverten italyan boya ;

Traverten boya çeşitleri duvarlar üzerinde doku oluşturan son derece kaliteli iç ve dış cephe dekoratif kaplama malzemeleri arasındadır.

Traverten italyan boya istanbul

İlham alınan travertenin katılığı, eşsiz ayrıntılar ile beraber soylu ilhamları bir araya getirerek özellikle niş ve sütunlar üzerinde mimarilerin hacmini göstermektedir.

Acarkent italyan boya

Kireç bazlı bu doğal kaplama ürünlerini en iyi şekilde ayıran gözenekli ve çizgili görünümleri estetik uyum sunmaktadır. Dış yüzeylere taşlı şekilde işlenecek desteklerin yalın ama zarif anıtsallığı vermektedir.

Niiantaşı italyan boya uygulama beton etkisi duvar

Gözenekli ve çizgili görünümlü boya elde etmeyi düşünen yüksek geçirgen olan mineral duvar kaplamalarıdır.

İtalyan boya’da traverten görünümü

Dış ve iç cepheler konusunda uygulanacağı yüzeyler üzerinde Traverten görünüm elde edilmesini sunan doğal bir italyan dekoratif boya terci edebilirsiniz. Yüksek nefes alma kabiliyeti yer almaktadır. Bu boya çeşitleri çizgili doku alınmasından dolayı traverten görünümlü yer almaktadır.

Beylikdüzü italyan boya

Dekoratiftir, geniş hareleri ile beraber kromatik bir dokuyu garanti etmektedir. Uygulanacağı yüzeyler üzerinde traverten görünümü elde edilmesini sunan, mineral bazlı ve dekoratif boya olarak bilinmektedir. Traverten italyan efekt boya antik çağların doğallığını günümüze taşımaya devam eden traverten dokusuyla mekanlar için eşsiz bir görünüm sunmaktadır.

Eskitme italyan dekoratif boya istanbul 0536 506 03 43

Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde en iyi şekilde nefes alan, sağlıklı ortamlar sunmaya devam bu boya çeşitleri farklı uygulama teknikleri bir araya getirilerek özel ve zengin dokular oluşturmaktadır. Traverten boya desenleri ile beraber kullanılan uygulama aletleri kullanıcının hayal gücü doğrultusunda sonsuz oranlarda desen yaratma imkanı sunmaktadır. Birbirine benzemeyen yeni mekanlar oluşturan traverten boya çeşitleri sizlere özel kusursuz bir rustik görünüm sunmaktadır.

gümüş renkte italyan boya

Yaratıcı Ve Kolay Uygulama

Traverten boya uygulamaları son derece temiz su ile bir araya getirilerek homojen bir harç elde edilmektedir. Hazırlanacak olan harç tüm yüzeye düzgün olarak uygulanmaktadır. 5-6 saat sonra ikinci kat uygulaması ile beraber harç, tüm yüzeye düzgün bir şekilde yapılmaktadır. Yüzey henüz yaş durumda bulunuyorken sert kıllı bir fırça kullanılarak duvar üzerinde desen oluşturulmaktadır.

istinto italyan dekoratif boya

Oluşan desenin üstünden hafifçe geçmeniz gerekmektedir. Hafif kurumanın sonrasında kuru mala ile basınç uygulanarak perdah yapılır ve kurumaya bırakılır. Traverten boya farklı renkleri bir araya getirerek renkli duruma gelmektedir. 5-6 saat sonra, eskitme efekti verebilmek adına boyaları sünger yardımı ile uygulanmaktadır.

italyan boya atölyesi – dekoratif italyan boya

Dış ve iç cepheler konusunda uygulanacağı yüzeyler üzerinde Traverten görünüm elde edilmesini sunan, mineral bazlı dekoratif boyadır. Yüksek nefes alma kabiliyeti yer almaktadır. Traverten boya çeşitleri çizgili doku sayesinde evinizde özel bir görünüm sunmaktadır. Dekoratif olan boya geniş hareleri sayesinde kromatik bir dokuya garanti etmektedir.

İtalyan mermer desenli boya

İtalyan boya traverten etkisi

Pamukkale travertenlerinden yararlanılarak oluşturulmuştur. Travertenler açık bir rengi, bir tür açık krem rengini göstermektedir. Açık renk uygulamaları hem iç cepheler üzerinde, hem dış cephelerde her şekilde rahatlıkla uygulamak mümkündür. Bu kapsamda, özellikle krem rengi tonları en çok kullanılacak olan renk tonları arasında bulunmaktadır. Solo kullanım konusunda da kombin kullanım için de traverten rengi boyaları yer almaktadır. Bununla beraber, dış cepheler üzerinde kullanım kolaylığı açısından solo kullanımının yanında koyu bej tonları, somon rengi tonları gibi koyu renk konusunda da beraber kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu boya çeşitleri günümüzde ev ya da iş yerleri içerisinde en fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sizde en yeni modeller konusunda hemen bizlerden yardım alabilirsiniz. Traverten boya çeşitleri bulunduğu mekanı tam otantik duruma dönüştürmektedir. Boya konusunda tüm detayları bizlerden öğrenebilir ve eviniz için en iyi boyayı seçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Zafer dedi ki:

    Merhaba ben antepten zafer usta italyan efek boyasi olan trawerten ve mermer efekti malzemesinin fiyati ogrenmek istiyorum tsk ederim