İtalyan boya perpa

İtalyan Boya Perpa

İtalyan Boya Perpa, iç ve dış cephelerde farklı bir tat ve modern görünüm isteyenler için kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir.

İtalyan boya tekniği çok eski yıllardan beri özellikle Venedik Mimarisinde tercih edilen bir uygulamadır. Dini mekanlarda sıklıkla kullanıldığı gibi klasik mimarinin de önemli bir parçasıdır. İtalyan Boya Perpa, işinin ehli boya ustaları, deneyimli ekibiyle farklı ve şık tasarımları seçenleri memnun etmek için çalışır. İtalyan boya zengin ve prestijli bir görünüm kazandırmakla beraber standart saten boyadan farklı tekniklerle uygulanır. İstenilen görüntü, aklınızdaki desenleri yakalayabilmek için uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışmak önemlidir.

İtalyan Boya Nedir?

Evlerinizde, iç ve dış cephelerinizde, farklı, modern bir stil isterseniz şık görümü ve dayanıklı yapısıyla İtalyan boya tercih edebilirsiniz. İtalyan boya su bazlı, kokusuz, sağlıklı bir yüzey dekorasyon kaplamasıdır. Saten boyadan farklı olarak sadece net ve standart renklerden oluşmaz.

İtalyan boya ile janjanlı görünüm, altın, metal veya granit deseni, kadifemsi bir doku elde edilebilir. Mat ve parlak renk seçenekleri vardır. Işığın cinsine, kuvvetine ve yönüne göre farklılık gösteren renkler mevcuttur. Dilerseniz belli bir görüntüyü boyanın içine gizleyip, sadece bazı ışık hüzmelerinde ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Klasik saten boyanın belli yerlerine İtalyan boya ile şekiller verilerek farklı tasarımlar yaratılabilir. Genelde gri ve mavinin koyu tonları tercih edilirken, farklı desen ve renk çeşitleri mekanı geniş ve ferah gösterir. İtalyan boyada hangi görünümü yakalamak istediğinize karar vermeden önce, uygulayacağınız alandaki mobilyaları seçip, onlar ile uyum sağlayabilecek bir desen kullanılmalıdır. Tüm desen ve renklerden tam da size uygun olanı seçmek için zengin renk ve desen seçeneğine sahip kataloglarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

İtalyan Boya Uygulama Farklılıkları

İtalyan boya uygulamaları, saten boyadan farklı malzemeler ve teknikler ile yapılır. Saten boya ile sadece bazı net renklere ulaşabilirken, İtalyan boya ile renk oyunları, duvara boyut kazandıran desenleri yakalamak münkündür. Bu sebeple normal boya badana ustaları ile çalışmamak gerekmektedir. İtalyan boya konusunda deneyimli bir usta ancak size hayalinizdeki görüntüyü verebilir. İtalyan boya uygulamak için farklı mala ve fırçalar kullanılır. Duvar sıvası üzerine direk olarak dikkatli bir işlem ile ilk kat boyayı uygulamak gerekmektedir. Önemli olan pürüz kalmamasıdır. 12- 24 saat arasında bir zamandan sonra uygun mala ile ikinci kat sürülür. Ardından İtalyan boya için uygun sünger boya ile temizlik yapılır. İtalyan boya yaptırmaya karar verdiyseniz biraz sabırlı olmak gerekmektedir. En güzel desene ve renge ulaşmak için standart boyadan farklı uygulamalar kullanıldığı için süre daha uzun olabilir. Tüm bu detaylar ve özel işçilik için İtalyan Boya Perpa ile çalışırsanız, yüz güldürücü sonuçlar elde edersiniz.

İtalyan Boya Ücretleri

İtalyan boya ile standart boyadan çok daha farklı desenler ve renkler elde edilebilir. Bu işlemler deneyimli boya ustaları tarafından hatasız olarak yapılmalıdır. Bu nedenle İtalyan boya ücretleri hem malzeme, hem de işçilik açısından biraz daha pahalıdır. Fakat işlemler sonunda elde edilen zengin görünüme göre fiyatlandırması uygundur. Fiyatlandırma tercih edilen desene, yüzey alanına ve boyanın altında kalacak yüzeyin hasar durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Sizler için uygun İtalyan boya seçeneğini, en ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, özenli ve deneyimli ekibi ile hayallerinizdeki görüntüye kavuşmanızı sağlar.

İtalyan Boya Perpa sadece İtalyan boya değil, İtalyan sıva, İtalyan duvar kaplamaları konusunda da deneyimlidir. Dikkat ve özenle evlerinizde istediğiniz görünüme sahip olmanıza yardım eder.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.