İtalyan beton görünümlü boyalar

İtalyan Beton Boyaları

İtalyan Beton Boyaları, son yıllarda duvarlarda en çok tercih edilen boya türleri arasında olmuştur. Bu boyalar, estetik açıdan oldukça hoş bir görüntü yaratırken, birçok konuda da avantaj sağlamaktadır. Dekoratif özelliğe sahip olan bu boyalar, pek çok yerde kullanılabilmektedir. Standart duvar dekorasyonlarının dışarısına çıkmak, farklı bir dekorasyon yaratmak isteyenler için son derece iyi bir tercih olacaktır.

Betonart usta telefonu İstanbul.

İtalyan boyaları, günümüzün en çok sevilen dekoratif boya örnekleri arasındadır. Evlerde, salondan çocuk odasına kadar her odada bu boyalarla oldukça hoş dekorasyonlar yapılabilmektedir. Bu boyaların kullanım alanı evlerle sınırlı değildir. İşyeri, mağaza, ofis, restoran, kafe ve benzeri birçok yerde İtalyan boyaları ile harikalar yaratılabilmektedir.

İtalyan Beton Boyası Nedir?

İtalyan Beton Boyası, duvarda beton görünümü yaratan boyadır. Bu boyalar, profesyonel bir ekip tarafından uygulandığında duvara tam bir beton görünümü vermektedir. 2010’lu yıllardan beri kullanımı yaygınlaşan bu boya türü ile farklı ve çekici duvarlar yaratmak mümkündür. İtalyan boyaları, pek çok alanda kullanılabilmektedir. Evlerde, ofislerde, mağazalarda ve restoranlarda kullanılabilmektedir. Evlerde ise, salondan çocuk odasına kadar her odada kullanılabilmektedir. Eve farklı bir hava katmak isteyenler için, son derece iyi bir tercih olacaktır.

İtalyanlar tarafından geçmişten beri kullanılan İtalyan Boyaları, günümüzde tüm dünyada kullanılmaktadır. Büyük binalarda, İtalyan Boyaları ile boyanmış duvarlara sıklıkla rastlanmaktadır. İtalyan Boyası uygulamalarına göz atmak için internetten faydalanabilirsiniz.

Beton görünümlü sıva ustası

İtalyan Beton Boyası Uygulamaları

Dekoratif İtalyan Beton Boyası, birçok farklı renk seçeneği sunmaktadır. Bir ton ve bir de alt ton seçilerek, duvarda harika geçişler yaratılabilmektedir. İtalyan Boyasının profesyonel bir ekip tarafından uygulanması oldukça mühimdir. Yanlış ya da hatalı bir uygulama, istenilen dekorasyonun elde edilememesine ve alana istenilen havanın verilememesine neden olmaktadır.

İtalyan Boyası ile istenilen dekorasyonun yaratılabilmesi için, renk seçimi çok önemlidir. 2017’de beton görünümlü boyalarda gri tonu ile beyaz alt tonunun yaygın olarak kullanıldığı görülmektedir. Gri ve bej gibi tonlar kullanılarak, kullanılan alanda fark yaratmak mümkündür.

İtalyan Boyaları

İtalyan Boyaları, dekoratif özelliğe sahip olmaları nedeniyle günümüzde sıkça tercih edilmektedir. İtalyan Boyalarında en çok tercih edilenlerden biri beton boya, diğeri ise efekt boyalardır. Efekt boyalar, hemen her renkte uygulanmaktadır. Duvara, efektli bir görünüm yaratılması için efekt boyalar tercih edilmektedir. İtalyan Efekt Boyaları ile daha çok modern dekorasyonlar elde edilmektedir. Efekt Boyalar için sıklıkla tercih edilen tonlar arasında koyu mavi, bordo, gri gibi renklerin tonları yer almaktadır.

kultur-tasi-beton-duvar-dekor

Ev Dekorasyonunda İtalyan Beton Boyalar

İtalyan Beton Sıva, ev dekorasyonu için kullanıldığında oldukça farklı görüntüler ortaya çıkmaktadır. İtalyan Beton Boyalarının her ev, iş yeri, ofis, kafe, restoran ve mağaza benzeri alanlarda kullanmak mümkündür. Ancak, özellikle ev dekorasyonunda, farklılık yaratmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

İtalyan Beton Boyayı evinizin salonunda kullanarak, klasik ya da modern bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Kullandığınız renk ve tonlara bağlı olarak, mobilya ve diğer eşya tercihlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca, isterseniz salonunuzu minimalist bir anlayışla da dekore edebilirsiniz. İtalyan Beton Boya ile çok çeşitli dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

İtalyan Beton Boyayı, sadece salonda değil evinizin diğer odalarında da kullanabilirsiniz. Mutfakta, alışılmışın dışına çıkmak isterseniz, bu boyalarla son derece farklı bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Ayrıca, çocuk odası ya da oturma odasına da bu boyalarla farklı bir hava katabilirsiniz.

İtalyan Beton Boyası Avantajları

İtalyan Beton Boyalarının dekoratif özellik dışında pek çok avantajı bulunmaktadır. Ömrünün 15-20 yıl civarında olması, en büyük avantajları arasındadır. Birçok Avrupa Ülkesinde yaygın olarak kullanılan bu boyalar, ülkemizde de yaygınlaşmıştır. Diğer boyalara göre daha uzun ömürlü olmaları, dolaylı yoldan onlardan daha ekonomik olmalarına neden olmaktadır. İtalyan Beton Boyalarının fiyatlarını öğrenmek için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.