İstanbul Betonart Ustası

İstanbul Betonart Ustası

Sizlere bu yazımızda brüt beton görünümlü betonart nedir ve nasıl uygulanır kimi soruların cevaplarını vereceğiz. Bununla yetinmeyip ayrıca bir de İstanbul’da bu işi çok iyi derecede yapan ustalarımızı sizlere tanıtacağız. İlk olarak bu konuya yabancı olanlar için betonart nedir sorusunun cevabı ile başlayalım.

Beton duvar dekorasyonları ile doğal ahşap mobilya ve aksesuarlar ile muhteşem uyumu.

İstanbul betonart ustası,istanbul beton görünümlü duvar dekorasyonu

Betonart Nedir?

Eskiden duvarların bazılarına boya yetmediğinden boya vurulmaz ve sadece beton halinde kalırdı. Bu durum şimdilerde ise bir moda haline dönüştü diyebiliriz. brüt beton görünümü veren boyalar ile artık her türlü iç ve dış cephe duvarlarına beton görünümü verilebilmektedir. İşte buna biz genel olarak betonart adını vermekteyiz. Peki bu uygulama nasıl yapılmaktadır, güzel durur mu, maliyeti ne kadardır gibi peş peşe gelen sorularınıza da yazımızda cevaplar bulacağız.

Betonart ile Estetik Görünüm Elde Etme

Bu uygulamanın amacı alışılmışın dışına çıkmak ve farkındalık oluşturmaktır. Bu kapsamda elde edilen görünüm ise gerçekten de bu amaca ulaşılmasını sağlamaktadır. zira son derece şık bir görüntü elde edilmektedir.

Bu görüntü şık olmasının yanı sıra sizlerin taleplerinize göre sade ya da daha hareketli de olabilmektedir. Bu noktada tek karar verici sizler olmaktasınız. Ancak sade de olsa süslü de olsa her ikisi de mükemmel bir estetik katmaktadır. Sade olan duvar konsantrasyonu dağılanları ve odaklanma sorunu yaşayanları cezbetmektedir. Bu sebeple kütüphanelerde, çalışma odalarında bu tarzı seçmek mantıklı olabilmektedir. Bunun yanı sıra renklemeler ya da diğer aksesuarlar ile süslenen duvarlar da gençlere hitap etmektedir. Bu sebeple kafelerde kullanılması son derece mantıklı olacaktır.

Maliyeti Ne Kadar?

Betonart uygulamasının maliyeti oldukça makuldür. Zira sonunda elde edilen estetik görüntü ile birlikte duvarın sıhhatinin korunması gibi hususlar karşılaştırıldığında ortaya son derece makul bir fiyat çıkmaktadır.

Ayrıca fiyatlar duvarların durumuna göre de değişiklik göstermektedir. Örnek olarak verecek olursak metrekaresi fazla olan duvarlar için daha fazla boya veya sıva kullanılacaktır. Bu da masrafları doğal olarak artıracaktır. Bunun da yanı sıra bir de duvarda çeşitli nem problemleri var ise bunların giderilmesi de ayrıca masraf teşkil edecektir.

İstanbul Betonart Ustası Arıyorum!

Eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve İstanbul betonart ustası arıyorsanız bu durumda son derece şanslı olduğunuzu ifade etmek isteriz. Niye diye soracak olursanız hemen cevaplayalım. Çünkü firmamız İstanbul içerisinde her noktaya kaliteli hizmeti ucuza sağlamaktadır. Bu kapsamda bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. ister iç isterseniz de dış cephe uygulamalarınızda bizlerden destek alabilirsiniz.

Ayrıca ev, ofis, atölye gibi aklınıza gelebilecek her türlü mekan için bizleri arayabilirsiniz. Aklınızda var olan bir tasarımı tarif edebileceğiniz gibi bizlerden de tavsiyeler alabilirsiniz. Bunun için mekanı görmemiz gerekmektedir. sizlere gerekirse önceki işlerimizden de birtakım örnekler sunarak en iyi modeli seçmenize yardım etmek de isteriz.

Her Yere Uygulanır Mı?

Eğer duvarınız uygun ise her türlü duvara uygulanabilmektedir. Bu kapsamda betonart uygulaması nemli ve küflenmiş duvarlar ile su izolasyonu yapılmamış olan duvarlara uygulanamamaktadır. Ancak bu duvarlar da gerekli işlemlerden geçirildikten sonra betonart uygulamasına hazır hale gelmektedir.

Sizler de bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız sitemizde bulunan iletişim sekmesinden bilgilerimizi alabilir ve ardından da bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere 7/24 hizmet veren firmamız sayesinde çok daha estetik olan duvarlara kavuşabilmeniz artık hayal olmaktan çıkacak ve gerçeğe dönüşecek. Ayrıca ustalarımızın profesyonel hizmeti sayesinde duvarlarınızı çok uzun süreler hasar almadan kullanabilecek olmanız da son derece önemli avantajlar arasında yer alacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.