Brüt beton sıva ile trend duvarlar

Dekorasyonda Brüt Beton Sıva İle Farklılık Yaratın

Dekorasyon için tercih edilecek olan uygulama seçenekleri arasında özellikle son dönemlerde daha sık tercih edilen brüt beton yani imitasyon beton uygulamaları oldukça etkileyici görünümler oluşmasını sağlamaktadır.

Kolayca uygulanabilir olması sayesinde istenilen her duvara yapılacak uygulama sonrasında kaliteli kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

Doğal taş efekti oluşturması sayesinde özellikle dekorasyon için yaygın olarak tercih edilen brüt beton kaplama işlemleri konusunda farklı model seçenekleriyle uygulama yapılmaktadır.

Kullanılacak olan alanın metre karesine göre yeterli olacak boyutlarda tercih edilerek bu şekilde alanın tamamının veya belirlenen bölümlerinin kaplanması sağlanabilir. Sıva yapılan alanların üzerine uygulama yapılacağına özellikle ekstradan boya veya izolasyon işlemleri yapılmasına gerek olmaz.

Doğal Taş Görünümlü Duvarlar İçin Brüt Beton Uygulaması

Brüt beton adını brütalist dekorasyondan almaktadır. Farklı şekillerde hazırlanan modeller sayesinde kullanılacak alanda fark oluşturulmasını sağlamaktadır. Brüt beton görünümlü sıvalar özellikle ev ve işyeri dışında cafe, otel, spa veya diğer kullanım alanlarında etkileyici ve kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Doğal taş görünümlünde duvarlara sahip olmak isteyenlerin tercih edebileceği daha kullanışlı ve aynı zamanda dezavantajları ortadan kaldıran bir uygulamadır. İstenilen alana kolayca montajı yapılarak bu şekilde kullanıma hazır hale getirilmektedir. Su ve nemden etkilenmediği için brüt beton sıva uygulaması istenilen her bölgede uygulanarak bu şekilde uzun süre kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

Brüt Beton Sıva Uygulamasının Avantajları

Kullanıldığı alanda kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağladığı gibi aynı zamanda dekorasyonda farklılık oluşmasını sağladığını dekoratif duvar seçimlerinde tercih edilmektedir.

  • Doğal taş uygulamasında oluşan dezavantajlardan kurtulmanızı sağlar.
  • Ekstradan boya ve izolasyon için maliyet oluşumu ortadan kaldırır.
  • Delinebilir ve istenildiğinde kesilebilir olması üzerinde dekoratif amaçlı farklı materyallerin kullanılmasına imkan sağlamaktadır.
  • Su ve nem gibi sorunların yaşandığı alanlarda uygulanabilir.
  • Kısa süre içerisinde uygulanabilir olduğundan istenilen her alanda rahatlıkla çalışma yapılarak etrafta inşaat kirliliği olmadan işlemin tamamlanması sağlanır.
  • Esnek bir yapıya sahip olduğundan istenilen şekil rahatlıkla uygulanabilir.
  • Doğal taş uygulaması ile aynı performansı elde etmenizi sağlarken aynı zamanda taşın yüzeyinde oluşabilecek bar oluşumu veya bölgesel olarak kopma sorunundan kurtulmanızı sağlar.

Brüt Beton Sıva Uygulaması

Özellikle dekorasyon için tercih edilen duvar uygulamaları arasında brüt beton sıva uygulaması daha uygun maliyet açısından tercih edilmektedir. Alanında profesyonel olan ustalar tarafından yapılacak olan çalışma sayesinde kısa süre içerisinde uygulama işlemi tamamlanarak kullanıma hazır hale getirmektedir. Geniş kullanım alanı sunduğundan özellikle günümüzde düşük maliyet ile yaygın olarak tercih edilmektedir.

Alanın boyutlarına göre yapılacak olan farklı model seçenekleri için kullanılan farklı ekipmanları ile şekillendirme işlemi yapılmaktadır. Uzun süreli kullanım imkanı sağlaması özellikle daha sonrasında sorun yaşamadan kaliteli sonuçlar elde edilmesi açısından oldukça önemlidir. Uygulama gerekli olan her alana yapılabileceğinden özellikle etrafta ekstra durumlar oluşturmadan sonuç alınmasını sağlaması kaliteli sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır.

Brüt Beton Sıva Uygulama Fiyatları

Dekorasyonda duvar seçimleri için tercih edilen sıva uygulamaları arasında özellikle son dönemde panelleri  yüksek maliyeti nedeniyle tercih edilen sıva uygulamaları daha düşük maliyetle istediğiniz gibi doğal ve akustik bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır.

Tek veya bütün cepheleri uygulama yapılabileceğinden belirlenen alanın metre karesine göre uygun fiyat seçenekleri üzerinden çalışma yapılmaktadır. Alınan ölçüler ile uygulama için gerekli olan malzemelerin belirlenmesi toplam tutarın ortaya çıkartılmasını sağlamaktadır. Bu sayede yapılacak olan çalışma ile duvarlarınızda daha etkileyici ve kaliteli sonuçlar elde ederek uzun süre aynı modeli kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.