İmitasyon beton duvar uygulaması

İmitasyon Beton Duvar uygulaması 

Günümüzde mekânların havasının ve tarzının değiştirilmesi için hazırlanan yeni dekor yaklaşımlarından biri ve en önemlisi imitasyon beton duvar uygulamasıdır. Yaptığımız her farklı işlem mekânın havasını değiştirecektir. Bunu da en iyi imitasyon şeklinde hazırlanan beton duvarlar sağlamaktadır. Hem iç hem de dış mimaride çok rahatlıkla kullanılabilmektedir. Günümüz iç mimarlarının bir numaralı tercihi olmaktadır. Ve teknoloji destekli yapılan bu imitasyon deyim yerindeyse gerçeğini aratmamaktadır.

İmitasyon Beton Duvar Seçenekleri

Günümüzde duvarlarda tercih edilen imitasyon beton görünümlü duvar hizmeti bulunduğu yere farklı bir hava katmak isteyen birçok insanın tercih sebebi olmaktadır. Çok uygun maliyetlerle bulunduğunuz yerdeki herhangi bir noktaya duvar efekti vererek bu ortamın farklı ve doğal görünmesi sağlanmaktadır. Ve bu uygulamayı yaptığınız zaman uzun dönemli ve kullanışlı bir yapı olmaktadır. Ve uzun yıllar sonra bile aynı çekicilikte ve kalitede kalmaktadır. Üstelik insan sağlığına en ufak bir zararda vermemektedir.

Mekânınızın büyüklüğü ya da cinsi hizmet kolu ne olursa olsun tüm iç ve dış mimarı özellikleri çok kolay ve iyi bir şekilde yansıtmaktadır. Üstelik birden fazla model ve efekt yöntemi de sizlere sunulmaktadır. İsterseniz bilgisayar ortamında hangi modelin evinize ya da yaptırmak istediğini yere daha çok uyacağının ve daha çok etki bırakacağını görebilmektesiniz.

Belki başta imitasyon denildiği zaman akıllarda bazı soru işaretleri kalmaktadır. Ama burada imitasyondan kasıt duvar efektinin sağlamaktır. Ve bu efekt oldukça kaliteli ve gerçekçi bir şekilde sağlanmaktadır. Birçok kişi dokunmadan asla farkı anlayamamaktadır. Hatta bazen bu şekilde bile anlaşılması oldukça zor olmaktadır.

İnsanlar içinde en ilgi çekici ve popüler olma nedeni budur oldukça gerçekçi görünmesi ve ev ile bir bütünlük arz etmesidir. Ve zaten dışarıdan bakıldığında yıllardır evin bir parçası gibi görülmektedir. Zaten kalite farkı da bu fark ile belli olmaktadır.

İmitasyon Beton Duvar Kullanım Alanları 

Yaşadığınız ve çeşitli sebeplerle iş ya da eğitim amacı ile kullandığınız tüm duvar iç ya da dış yüzeylerinde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Ama daha çok insanlar iç cephelerde bu tercihi yapmaktadırlar. Bunun sebebi de insan kaynaklı dış etkilerden koruyabilmektir. Çünkü doğal dış etkilere karşı oldukça dayanıklıdır. Ve çok rahat doğal sorunlarla başa çıkabilmektedir. İmitasyon beton kullanım alanları bu şekilde sıralanmaktadır.

İmitasyon Beton Duvar uygulamaları 

Beton uygulamasının yapılacağı yerde yani duvarlarda sıva işlemi farklı tiplerdeki mala kullanma suretiyle istenilen modeli ortaya çıkması ve duvar üzerinde hayat bulması sağlanmaktadır. Ham beton ilk döküldüğü anda farklı görüntüler ve resimler meydana gelmektedir. Buda dekoratif olarak farklılık sağlamaktadır. Kısa sürelerde yapılabileceği için yayılma hızı oldukça yüksek olmaktadır. Üretim imkânları çok kısa sürede yapıldığı için üretimde aynı hızda olmaktadır. Tüm bir evi bir hafta gibi bir sürede tamamıyla bu işlem uygulanabilmektedir. Ve işlem yaparken asla kötü bir görüntü olmamaktadır. Aksine bazı yerler yapılırken günlük yaptıkları rutin işlere devam etmektedir.

İmitasyon beton duvar Fiyatı 

Esasında getirdiği etki ve farklılık oldukça yüksektir. Sanki evi yıkıp da tekrar baştan aşağı yapılmış gibi bir imaj yaratmaktadır. Ve imitasyon duvar işlemi dışında hiçbir yöntemle bu etki böyle düşük fiyatlara yapılamaz. Hatta farklı bir yöntem olduğu için oldukça yüksek meblağlar istenmektedir diğer yöntemlerde. Ama esas olan kalitesine göre oldukça normal hatta hesaplı bile denilecek türden olduğudur. İmitasyon Beton duvar fiyatı en uygun ve en hesaplısı olarak dikkat çekmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.