İç cephe beton görünümlü duvar

İç cephede beton görünümlü duvar dekorasyonu;

Benzersiz projelerde kullanmak üzere,tercih edilen beton görünümlü modern duvar dekorasyonlarını inceleyelim.İnşaat aşamasında brüt beton duvarlar,kolonlar kalıptan ayrıldıktan sonra pürüzlü bir yüzey bırakır bunları temizlemek,pürüzsüz bir yüzey yaratmak oldukça zahmetli bir iştir.

Tamamen el işçiliği ile duvara çivileme,vidalama olmaksızın uyguladığımız renklerin mükemmel geçişi ve kombinasyonu sayesinde mekanlara doğal bir görünüm katar.

beton rengi duvar boyama brüt beton renkli sıva

Uygulamasını yapmakta olduğumuz brüt beton görünümlü birbirinden güzel beton renkli sıva uygulamamız sayesinde duvarlarda ham beton görünümü elde etmek hem kolay hem zahmetsiz.Alçı sıva,kara sıva,boardex,sunta,mdf,su kontrası,betopan gibi bir çok malzemenin yüzeye kolaylıkla uygulanabilir.

brüt beton görünüm duvar dekorasyon sıva uygulama

Doku ve desen seçeneklerine gelince,beton efektlerde,derzli kalıptan ayrılmış beton blok görünümü,tamamen düz beton sıva yapılmış dokulu efekt,renk geçişli bulut desenli 3 renkten oluşan özel beton efekt uygulama.Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Brüt beton görünümlü dekoratif sıva uygulamalarımızı incelebilirsiniz.

Kafelerde brüt beton görünümlü duvar dekorasyonu son dönemlerde oldukça yaygın.Hem mekana kattığı modern ve sakin görünümü sayesinde ziyaretçilerinizin keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Kolonlarda ham brüt beton görünümlü dekoratif sıva dekorasyonu.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.