Grenli Dekoratif boya

Grenli Kumlu dekoratif efekt boya ;

İnce ve kalın kum tanelerinin sedef boya ile özel karışım sayesinde üretilen,Grenli İtalyan efekt boyalar 2019 yılında oldukça moda,diğer tüm dekoratif efekt boyalar arasından sıkça tercih edilen yeni ürün grenli sedef boyalar.Sınırsız renk seçeneğine sahip kumlu boya uygulamalarını inceleyebilirsiniz.

Ateş kırmızı renkte sedef grenli dekoratif boya,uygulandığı mekanlara değer ve sıcaklık kazandıran özel seri kumlu efekt boya.

Özel seri grenli efekt boya turkuaz renginin eşsiz güzelliği sayesinde tüm dekorasyon uygulamaları ile uyum sağlamaktadır.Kumlu efekt boyalar,özel sapsız fırçalar kullanılarak,yatay,dikey,çapraz desen ve rastgele desen olarak uygulanmaktadır.Uygulanacak renk seçimi sonrası mutlaka yine aynı renge sahip astar kullanılması tavsiye edilmektedir.

Ofislerde antrasit grenli kumlu boya,Antrasit renk tonunu birde böyle deneyin.Sade ve şık bir renk olan antrasit efekt boyalar ofislerde sıkça tercih edilmektedir.

kumlu dekoratif boya altın varak

kirmizi-dekoratif kumlu boya

mavi metalik kumlu boya

Grenli yeşil renkli dekoratif boya ; Pastel ve sedef renk seçenekleri size özel olarak üretilmektedir.

Grenli boya satış ve uygulama detayları için bize ulaşın.Grenli dekoratif efekt boyalar uzun yıllar kullanıma sahip olup,kolaylıkla rütuş işlemi yapılmaktadır.İçinde bulunan yoğun sedef etkisi ile duvarlarda farklılık yaratmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.