Fethiye İtalyan Boya

Fethiye İtalyan Boya

İtalyan boya çeşitlerimizle yaşam alanlarınız için özgün tasarımları sınırsız ayrıcalıklarla sunmaya devam ediyoruz.

Fethiye İtalyan boya konusunda zengin çeşitliliğimizle sizlerin yanındayız. Her mekana uygulanabilen, kullanıldığı mekanlara değer katan boya seçeneklerine sitemizden göz atabilirsiniz.

Dekoratif boyalar arasında İtalyan boyaları bir adım öne çıkıyor. İtalyan boyalar dekoratif boyalardan bir tanesidir. Bu boya çeşitleri kullanıldığı mekanlara zarafet ve şıklık katıyor. Katma değeri son derece yüksek olan bu boya çeşitleri uzun ömürlü ve silinebilir yapısıyla öne çıkıyor. Duvar kağıdı gibi nemli ortamlarda sökülme problemleri de bulunmuyor. İtalyan boyaları direkt yüzey üzerine tekrar uygulanabilir. İtalyan boya, efekt boya adıyla bilinir.  Müşterilerimize, geniş stok ağımız üzerinden zengin İtalyan boya seçeneklerini sunabiliriz.

İtalyan efekt sıva

İtalyan Boya Nedir?

İtalyan boya nedir? İtalyan boya dekoratif boya grubunda yer alıyor. Venedik kökenli bu boya türü genel olarak iç mekanlarda tercih edilir. Yüzeye dekoratif bir görünüm sunar. Boyalar binlerce yıldır dekoratif amaçlarla kullanılır. Özellikle İtalya’da dekoratif boyalara büyük bir önem verilir. İç yüzeyleri kaplayan İtalyan boyalarla istediğiniz desenleri verebiliriz. Bu boya çeşitleri farklı renklerde olabilir. İtalyan boyalar yüzey üzerinde yoğun bir doku oluşturmaktadır. Kokusuzdur ve antibakteriyel özelliği sayesinde sağlıklı yaşam alanları sunar. Diğer boyalara göre çok daha az kir ve toz tutar. Böylece daha az bakım gerektirir.

İtalyan boya konusunda aradığınız çeşitliliği sizlere en iyi şekilde sunabiliriz. Modern ve geleneksel dekorasyonlara yardımcı olacak boyalara hemen bakabilirsiniz. İtalyan boyalarımız garantili ürünlerdir. Boyalarımızı her türlü projenizde güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

İtalyan Boya Özellikleri Nelerdir?

Fethiye ilçesinin yerli efekt boya satış firması olarak sizlerin yanındayız. Farklı türlerde oluşturulan boya çeşitlerimizi hemen inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Tüketici beklentilerinden hareket ederek bu özel ürünlerimizi sizler için sunuyoruz. Yeni nesil İtalyan boyaları her kullanıcının beğenisi kazanıyor. Bu boyaların çok tercih edilmesinin nedeni ise;

 • Eşsiz mekanlar yaratmanızı sağlar.
 • Sınırsız ürün çeşitliliğine sahiptir.
 • Çevre dostudur.
 • Kanserojen madde içermez.

İtalyan boya modelleri her mekana eşsiz bir güzellik sunmayı başarıyor. Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılmaya devam eden İtalyan boyalar farklı tonlarda müşterilere sunuluyor. Boya konusunda sizlere gerekli desteği verebiliriz. İtalyan boya modelleri oldukça renkli dekoratif ürünlerden bir tanesidir. Çizilmelere karşı son derece dirençlidir. Yıkanabilir özelliği ile ön plana çıkar. Cephe kaplamalarına ihtiyaç duyduğunuz dekorasyon desteğini sunar.

İtalyan boya iç yüzey dekorasyon ürünlerinden bir tanesidir. Sert ve parlak yüzeyli olması nedeniyle duvarda mermer dokusu oluşturur.  Uygulandığı yerde fark yaratan bu boyalar her türlü alana uygulanabilir. Fethiye üzerinde İtalyan boya satışı gerçekleştiriyoruz. Boya konusunda geniş bir renk ve desen yelpazesine sahibiz. Kişiye özel renk tonları sunabiliriz. İtalyan boya çeşitlerini her türlü mekanda kullanabilirsiniz.

İtalyan Boya Nasıl Yapılır?

İtalyan boya nasıl uygulanır? İtalyan boya, bir boya çeşidi değildir. Boya uygulamasının genel adıdır. Venedik kökenli olan İtalyan boyası efekt tasarımlı boyalardır. İtalyan boyalar hem iç hem dış mekanda kullanılabilir. Özellikle iç mekanlarda sıklıkla tercih edilir. İtalyan boyanın ne şekilde uygulanacağı kullanılacak boyaya ve amacına göre çeşitlilik gösterir.

Duvar yeterince temiz değilse mutlaka düzgün hale getirilmesi gerekir. Yüzeyde delikler bulunuyorsa macunla kapatılmalıdır. Duvarda toz olması yapışma problemine neden olabilir. Bu da ilerleyen dönemlerde boyanın kabarmasını tetikleyecektir. İtalyan boya duvara uygulanmadan önce duvarın tozsuz olması gerekir.

Bazı boya çeşitlerinde iki kat boya uygulanabilir. Dekoratif boyalar, uygulandıkları yüzey üzerinde desen oluşmasını sağlar. Bu dokuyu oluşturmak için İtalyan boyalar özel aletlerle beraber uygulanacaktır. Bu uygulama aletlerini kullanırken usta fırça hareketleri gerekir. Duvarın daha hızlı boyanması ve daha şık görünmesi için mutlaka uzman kişilerden destek almalısınız.

İtalyan Boya Fiyatları

İtalyan dekoratif boya fiyatları diğer boyalarla kıyaslandığında son derece ekonomiktir. Bu boya çeşitleri oldukça uzun bir süre kullanılabilir. Avrupa’nın bir çok yerinde yaygın olarak kullanılan dekoratif boyalar Türkiye’de de sayısız projede yer almayı başarmıştır.

Dekoratif boya uygulandığı mekanının görünümü çok özel bir hale getiriyor. Dekoratif boya uygulamaları sırasında farklı malzemelerden destek alınıyor. Ayrıca uygulama ustalık isteyen, her boyacının uygulayamayacağı alanlardan bir tanesidir. Bu tür hizmetlerde boya alanında deneyimli, kişilerden destek almanızı tavsiye ediyoruz. Dekoratif boya uygulamalarında, amatör olarak yapılacak çalışmalar istediğiniz sonucu alamamanıza neden olabilir. Firmamız Fethiye üzerinde boya satışı ve ustası hizmetlerinde gerekli desteği sizlere verebiliriz. Bugün yüzlerce farklı İtalyan boya çeşitlerimizle aradığınız renkleri sunabiliriz.

İtalyan Boya Uygulamasının Avantajları

İtalyan boyalar avantajları ile öne çıkan ürünlerden bir tanesidir. Bu boyanın avantajları arasında;

 • İtalyan boyalar göz alıcı tasarımları ile kendisine hayran bıraktırır.
 • Uzun ömürlü boya türlerinden biridir.
 • Zor kirlenir.
 • Zengin renk seçeneği bulunur.
 • Su bazlı üründür.

İtalyan Boya Uygulamasının Dezavantajları

İtalyan boyaların dezavantajları ise şu şekildedir;

 • Fiyat olarak maliyetlidir.
 • Ustalığı son derece zordur.
 • Malzemeleri bulmak zorluk çıkarabilir.

İtalyan Boya Uygulama Yöntem Ve Araçları

Türkiye’de İtalyan boya ustası bulmaz son derece zordur. Ancak dekoratif boyalara olan talebin artması nedeniyle usta sayısında da artış gözlenmeye başlamıştır. Zamanla artan rekabet sonrasında uygun fiyatlara usta bulabilirsiniz. Peki, İtalyan boyaları hangi araçlarla uygulanır?

 • Çelik mala,
 • Sünger mala,
 • Desenli rulo çeşitleri,
 • Doğal sünger,
 • Desenli taraklar,
 • Ispatula,
 • Sert fırça

İtalyan boya, özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilmeye başlandı. İç mekanlarda dekoratif boyalara olan ilgi artıyor. Oldukça uzun ömürlü olan bu boya türleri mekanları çok özel noktalara dönüştürüyor. Yaşam alanlarınızı çok daha huzurlu bir hale getirmek isterseniz İtalyan boya çeşitlerini kullanabilirsiniz. İtalyan boya çeşitlerine internet adresimizden kolayca erişebilirsiniz. Boya seçeneklerinde geniş renk kartelaları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ev dekorasyonunda odalara istediğiniz rengi uygulayabilirsiniz.

Dekoratif boya uygulamaları projelerde hayat bulmaya devam ediyor. Kullanıldığı mekana değer katan estetik boya çeşitleri dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Dekoratif boya uygulamaları kurumsal alanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Kullanışlı ve estetik yapısı sayesinde İtalyan boya uygulamaları sizin de beklentinizi fazlasıyla karşılayacak. İnternet adresimiz üzerinden dilediğiniz model ve renkte dekoratif boya çeşitlerini satın alabilirsiniz. Dekoratif boya uygulamaları profesyonellik isteyen ürünlerden bir tanesidir. Firmamız İtalyan boya modellerini en uygun fiyatlarla elinizin altına getiriyor. Dekoratif boya uygulamaları denildiği zaman akla gelen ilk firmalar arasında yer alıyoruz. Firmamız bugün yüzlerce İtalyan boya uygulama projesinde aktif bir rol almayı başarmıştır. Dekoratif boya uygulamalarını istediğiniz yere kolayca uygulayabilirsiniz. Boya konusunda bir çok projeye imza atmış olan firmamız geniş ürün portföyü ile sizlere hizmet veriyor.

Dekoratif boya çeşitleri ve modelleri konusunda detaylı bilgi almak isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dekoratif boya alanında ekiplerimiz evinize en uygun boya seçiminde sizlere danışmanlık desteği verecektir. Geniş renk seçenekleri arasından dilediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz. Fethiye’nin en iyi boya firması olarak sizlere geniş bir ürün seçeneği sunuyoruz. İtalyan boya çeşitlerinden standart boyalara kadar aradığınız ürünleri en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Fethiye İlçeleri Boya

Fethiye ilçesinde boya tedariği alanında hizmet veren firmamız zengin ürün yelpazesiyle sizleri bekliyor. Türk boya sanayinin büyüme ve istihdamına katkı sunmak için kurulan firmamız boya ustaları ve nitelikli ürünleriyle hizmet veriyor.

Fethiye ilçeleri boya satışını gerçekleştiriyoruz. Evinizi, iş yerinizi ya da diğer alanları boyarken kullanabileceğiniz boyalarımız farklı markalar tarafından üretilmiştir. Boya ihtiyaçlarınızın tamamına buradan yanıt verebiliriz.

Bulunduğunuz ortamın daha şık görünmesine yardımcı olan modern boyalar uzun süre formunu koruyabiliyor. Yüksek örtücülük kapasitesi ile üretilen boyaları kullanarak evinizin duvarlarına farklı bir anlam kazandırabilirsiniz. Günümüzde boyalar farklı tasarım yapıları ile öne çıkıyor. Özellikle pek çok kişi tarafından tercih edilen parlayan boyalar gece saatlerinde bulunduğunuz mekana estetiklik katıyor. Çatlama ve kabarma gibi sorunlar yaşatmayan boyalarımızı standartları uygun şekilde uygulayarak sizde hayallerinizdeki evlere kavuşabilirsiniz. Boya ustalarından yardım alarak profesyonel olarak evinizin boyanmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı kuruma özelliği ile yeni nesil boyalar ustalara zaman kazandırıyor. Açık mekanlarda boya yaparken yağmur gibi koşullara karşıda önleminizi alabilirsiniz. İç ve dış cephe boyaları farklı kimyasal özellikleri sayesinde kolayca uyum sağlayabiliyor. İç cephe boyaları kapalı alanların yapısına göre farklı şekillerde uygulanabiliyor. Dış cephe boyaları ise hava şartlarının yıpratıcı etkisine karşı özel olarak üretilmektedir. Yalıtım konusunda da destek veren boyalar kış aylarında iç mekânların daha sıcak kalmasına, yardımcı oluyor. Silikonlu boya çeşitleri mat görünümü sayesinde mekanlara özel bir hava katıyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Satışını gerçekleştirdiğimiz dekoratif efekt boyaları iç ve dış cephede tercih edilebilir.
 • Dekoratif ya da standart boyalarımız garantili ürünlerdir.
 • Projenize özel boya desteği verebiliriz. Doğru boya seçimi için bizlerden danışmanlık alabilirsiniz.
 • Dekoratif boyalarımızla iç veya dış mekanda farklılık sunabiliriz.

Fethiye üzerinde boya konusunda marketinde markalaşmayı firmamız geniş ürün yelpazesiyle sizlere hizmet veriyor. Boya sektöründe deneyim ve kaliteyi bir araya getirmeyi başardık. Böylece en iyi hizmet yelpazesini oluşturduk.

Boya Türleri

İnsanlar evlerinde değişim yapmak istediği zaman ilk olarak duvarları tercih eder. Duvarlar için seçtiğiniz boyanın sağlığınızı nasıl etkileyeceğini merak ediyorsanız boya türleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Peki boya türleri nelerdir?

Subazlı Boya

Dış etkenlere karşı dirençli yapısıyla öne çıkmayı başaran akrilik boya kokuya karşı duyarlılığı olanlar için kullanışlı ürünlerden bir tanesidir. Bu boya türleri kısa süre içerisinde kuruması nedeniyle zamandan da tasarruf etmenize yardımcı oluyor.

Plastik Boya

İç cephede sıklıkla tercih edilen bu boya türünün uygulanması da son derece basittir.

İpeksi Mat Boya

Çabuk kuruma özelliği ve dayanıklılığı ile öne çıkan bu ürün gün ışığını yansıttığı için mekanları daha geniş gösteriyor. Ayrıca kolay temizlenebilir yapısıyla öne çıkıyor.

Yağlı Boya

Yapışma oranı son derece yüksek olan bu boya yüzeyleri koruma altına alıyor. Duvarınızda temiz ve pürüzsüz bir görünüm isterseniz yağlı boya kullanabilirsiniz.

Dış Cephe Boya

Zorlu hava koşullarına son derece dayanıklı olan bu boya türü evinizin dış yüzeyini koruma altına alıyor.

Boya Satış Firması

Tasarım odaklı benzersiz ve geniş renk seçenekleri ile dekoratif efektli boya modellerimize göz atabilirsiniz. Firmamız Fethiye üzerinde boya konusunda zengin ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Boyacılık faaliyetlerinde kendini sürekli olan geliştiren firmamız bu alanda farklı ihtiyaçlara da cevap veriyor. Dekoratif efekt boyalarımızda kalite ve müşteri memnuniyet odaklı faaliyet gösteriyoruz.

ISO standartlarına uygun boyalarımız çevreye duyarlı zararsız ürünlerdir. Boya çeşitleri yelpazemizde beklentilerinizi karşılayacak bir çok ürün yer almaktadır. Boya alanında sizlere dekoratif çözümler sunabiliriz. Boya alanında en yüksek kalite ve uygun fiyatlarla hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Boyalar Neden Uzun Ömürlüdür?

Boyalar özel formülü sayesinde uzun süre güvenle kullanılabilir. Boya uyguladığınız alanda uzun süreli bir parlaklık elde edebilirsiniz. Sürtünme durumuna sık sık maruz kalan boyalar dayanıklı yapıları ile öne çıkar. Ayrıca duvarlarınıza da kusursuz bir görünüm sunar. Silinebilir boyalar çocuklu aileler için avantajlıdır. Çocuğunuz eğer duvarları boyasa bez yardımı ile duvarlarınızı silebilirsiniz. Boyalar duvar yüzeyine yapışarak ipeksi bir zemin oluşturur.

Kurşun maddesi kullanılmayan boyalar iç ve dış mekanlarda sağlıklı ortamlar sunar. Boya yaparken en iyi sonucu almak isterseniz fırçanın temiz ve yıpranmamış olmasına dikkat etmeniz gerekir. Doğru şekilde temizlenmemiş fırçalar eski boya kalıntılarının yeni boyalara aktarılmasına neden olur. Renk kataloglarını inceleyerek evinize uygun boyalara karar verebilirsiniz. Yerli ve yabancı markalara ait boyalar hayalinizdeki dekorasyonu oluşturmanıza yardımcı oluyor. Boyanızı su yardımıyla incelterek uygun kıvama getirebilirsiniz. Boyalar teneke ya da plastik kutular içerisinde satılır. Her iki kutuda kolay kullanıma sahiptir.

Fethiye üzerinde hizmet veren firmamız boya konusunda kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor. Boya hizmetlerinde tecrübe sahibi uzman firmamız en doğru desteği sizlere verebiliriz.

Duvarın Boyası Kalkarsa Ne Yapılmalı?

Boyama işlemine geçmeden önce duvar üzerinde kabarma ve dökülmeler bulunuyorsa ıspatula ile kazıma işlemi yapılmalıdır. Kazıdıktan sonra boya ve astar üzerine ince bir kat alçı çekilmelidir.

Renk Tercihini Hangi Faktörler Etkiler?

Renk tercihlerini etkileyen bir çok konu yer alıyor. Boyacı renk tercihi yaparken, uygulama yapılacak olan alanların durumunu ele alır.

Boya Seçimi

Verimli bir boya sonucu almak için kaliteli ürünlerden yararlanmak gerekir. Boyacı ne kadar işinin uzmanı olursa olsun kalitesiz malzeme ile istediği sonucu elde edemez.

Renk Seçimi

Boya malzemeleri satın alırken bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Boyaların renklerini gösteren renk kartelaları bulunur. Bu kartelalar kağıt üzerine baskı olarak eklenir. Piyasa üzerinde farklı kalitede boya malzemeleri yer alıyor. Biz en kaliteli ürünleri sizler için sunabiliriz.

Dekoratif Boya

Dekoratif boyalar farklı renk tonları ve uygulama teknikleriyle duvarlarınıza hareketlilik katıyor. Nasıl bir tarz yaratmak istediğinize bağlı olarak duvarlarınızı değiştirebilirsiniz. Dekoratif Boya uygulamasına başlamadan önce boyama tekniklerini detaylı olarak incelemeniz gerekir. Zengin dekoratif boya renkleri sayesinde aradığınız ortamı oluşturabilirsiniz.

Son zamanların en kaliteli boya çeşitlerini müşterilerimizle bir araya getiriyoruz. Boya satışı uygulamalarında çözüm odaklı çalışmalarımızla öne çıkıyoruz.

Duvarlarınız İçin Renk Seçimi

Yaşam alanlarını düzenlerken duvar renklerinin seçimi de belirleyici konulardan bir tanesidir. İç mekan duvarlarında genel olarak klasik ve sade renkler tercih edilir. Evlerinizde nasıl bir ortam yaratmak isterseniz ona göre renk seçimi yapmanız gerekir.

Duvar boyası kataloğu u incelerken bir çok renkle karşılaşabilirsiniz. Renk seçenekleri çoğaldıkça, zorlanmaya başlayabilirsiniz. Renk uyumunda temel hedef eşyalar ve iç cephenin birbiriyle uyumlu olmasıdır. Renk seçimi yaparken bu detaylara dikkat etmelisiniz. Renk seçimlerinde odanın işlevi ve dekorasyon tarzına göre renklendirmek en doğru kararlarda bir tanesidir.

Fethiye Boya Satış Firması

Fethiye satılık boya çeşitlerimizle yüksek kaliteli ürünleri elinizin altına getiriyoruz. Uzun zamandır boya satış hizmetini gerçekleştiriyoruz. Bu alanda benzersiz ve geniş renk seçeneklerimizle bir adım öne çıkıyoruz. Boya çeşitlerinde zengin ürün yelpazesine sahip olmamızın yanında kendimizi de sürekli olarak geliştiriyoruz. Ürünlerimizi müşterilerimize sunarken kalite bazlı hareket ediyoruz. Boya modellerimizi incelemek isterseniz hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.