Evlerde brüt beton duvarlar

Ev dekorasyonlarında moda haline gelen brüt beton görünümü duvarlar ;

Tv ünitenizin arka duvarında brüt beton görünümün essiz doğallığı ve dinlendirici görünümü sayesinde duvarlarınızda farklı bir atmosfer yaratın.

beton-duvar-gorunumu-dekorasyon

Tv standı ve ünitelerinizin arkasında muhteşem brüt beton görünümü ile fark yaratın.Eşsiz dokusu ve grinin dinlendirici özelliği sayesinde,Brüt beton görünümlü duvarlar ile dekorasyonlara keyif katın.

brut-beton-siva-tv-unitesi-arkasi

Kalekim ‘in ustalığında usta eller tarafından yapıldığında muhteşem sonuçlar göreceğiniz yaratıcı ve etkileyici bir duvar tasarımı tam sizlere göre olacak. Betonart olarak bilinen bu duvar yüzeyi uygulaması içinde çimento bulundurmadığından uygulama öncesinde ve sonrasında havaya toz parçacıkları yaymaz. Hem sağlığa zararı yoktur hem de uygulaması kolaydır. Dekore edilmiş mekânlarda etrafı kirletmeden kolayca uygulanır ve bitim süresi kısa olduğundan dolayı çabucak yeni görünen mekânınıza kavuşabilirsiniz.

Dilerseniz usta eller ile kararlaştıracağınız yüzey dokusunu farklılaştırmanız, üzerine farklı desenler çalışmanız da mümkün olabilir. Açık renk ve koyu renk tonlarında bulunan kalekim betonart brüt beton görünümlü boya uygulaması ile tonları usta eller ile ayarlayabilir dilediğiniz duvarı adeta bir sanat eserine çevirebilirsiniz.

salon-brut-beton-duvar-boyasi

Nem dengeleyici özelliği sayesinde kalekim betonart brüt beton görünümlü boya mekanın nefes almasında katkı sağlar ve böylece çalışmaların daha uygun ortamda daha yaratıcı şekilde devam eder.

İsteğe göre üzerine mat ya da parlak cila uygulaması ile senelerce mutlu ve sorunsuz şekilde kullanacağınız en yaratıcı en güzel zamanlarınızı geçireceğiniz ortamlar için betonart tasarımları tam sizlere göre bir çözüm olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.