Duvarlarda brüt beton modası

Duvarlarda İmitasyon Beton Görünümlü Sıva Uygulaması

Duvarlarınızın ortamında havasını değiştirmesi ve daha farklı bir tarz oluşturması için hazırlanmış olan dekor seçenekleri arasında özellikle son dönemlerde dikkat çeken imitasyon beton görünümlü sıva uygulaması yaygın olarak tercih edilmektedir.

Her alanda rahatlıkla yapılacak olan uygulama sonucunda alanın daha farklı ve huzurlu bir ortam için uygun hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ham beton görünümünde hazırlanan sıva ile uygulama yapılan alanlarda özellikle huzurlu ve sakin bir ortam oluşturmak mümkün olduğundan dekorasyonda farklılık oluşturmak isteyenlerin seçimi olmaktadır.

Duvar üzerinde yapılacak olan uygulama sayesinde ham beton görünümü iç veya dış mimaride rahatlıkla kullanılabilir. İmitasyon beton görünümü oluşturmak için kullanılan sıva belirlenen duvarlara kolayca uygulanabilir.

İmitasyon Beton Duvarlar

Dekorasyon çalışmalarında özellikle duvarlar için tercih edeceğiniz seçimler alanın havasını değiştirecektir.

Bu nedenle son dönemde tercih edilen imitasyon beton duvar sıvaları ham beton görünümü oluşturmak amacıyla tercih edilmektedir. Yapılacak olan uygulama sonucunda elde edilecek olan görüntü özellikle alanın daha sakin ve huzurlu görünmesini sağladığından tercih edilmektedir.

Farklı renklerde ve modellerde yapılacak olan çalışmalar için alanında uzman olan ekip ile çalışma yapıldığından daha kaliteli ve etkileyici sonuçlar elde edilmektedir. Özellikle alanda kolon, televizyon arkası, şömine etrafı gibi özel noktalarda uygulama yapılabileceği gibi bütün duvarlarda da uygulama yapılarak farklılık oluşturulmasını sağlamaktadır. Belirlenen modele uygun şekilde çalışma için farklı ekipmanlar kullanılarak işlem yapılmaktadır.

Ham Beton Görünümlü Sıva Nasıl Yapılır?

Dekorasyonda son dönemde özellikle tercih edilen brüt beton duvar sıvası uygulaması ile ham beton görünümünde farklı sonuçlar elde edilmektedir. Uygulamanın yapılacağı alanda sıva işlemi farklı tiplerdeki mala seçenekleriyle uygulanarak bu şekilde istenilen modeli ortaya çıkması sağlanmaktadır. Ham beton döküldüğü ilk anda özellikle duvarlarda oluşan farklı görüntü elde edilmek amacıyla çalışma yapılmaktadır.

Daha sakin ve huzurlu bir ortam oluşturmak isteyenler için dekorasyon fikirleri arasında son dönemde yaygın olarak tercih edilmektedir. Farklı renklerde ve modellerde seçenekler bulunduğu gibi özellikle uygulama sonrasında uzun süreli kullanım imkanı elde edildiğinden daha kaliteli sonuçlar elde edilmektedir.

Brüt Beton Görünümlü Sıva Uygulama Fiyatları

Maliyet açısından özellikle daha uygun fiyat seçenekleri sunması nedeniyle imitasyon beton uygulaması duvarlarda yaygın olarak tercih edilen dekorasyon amaçlı işlemler arasında yer almaktadır. Kullanılan malzemelerin şekline göre değişen fiyat seçenekleri özellikle uygulanacak olan alanın boyutuna göre de belirlenmektedir. Bu nedenle uygulama yapılacak olan alanın ölçülerinin alınması ile toplam tutar hesaplanmaktadır.

Duvarlarda kısa süre içerisinde tamamlanan sıva işlemleri ile istenilen görüntü ortaya çıkartılarak aynı zamanda üzerinde boyama işlemi farklı ton geçişleri ile sağlandığından özellikle doğal bir görüntü oluşmasını sağlamaktadır. Daha doğal ve içten bir ortam oluşturmak isteyenler için tercih edilen bu uygulama brütalist dekorasyonda yer almaktadır.

İmitasyon Beton Duvar Uygulaması Modelleri

Son dönemde duvarlarda tercih edilen imitasyon beton görünümlü duvar sıvası uygulaması farklılık arayış içerisinde olanların tercihi almaktadır. Ekstra masraflar olmadan istediğiniz her alanı yapılacak olan çalışma ile doğal beton görüntüsü verilerek bu şekilde dekorasyonda farklılık oluşturmanız sağlanmaktadır. Uzun süreli kullanım imkanı sağlaması da uygulandığı alanda özellikle daha kaliteli sonuçlar elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Cafe, otel, restoran, ev, ofis ve daha pek çok farklı alanda iç veya dış mimari için tercih edilecek uygulamalar arasında yer almaktadır. Farklı model seçenekleri kullanılacak olan alan için en uygun tercih yapmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle model seçenekleri üzerinden yapılacak olan tercihler ile uygulama işleminin ardından istenildiği gibi daha etkileyici ve dikkat çekici duvarlara sahip bulunmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.