Duvarlarda beton görünümlü sıva

Duvarlarda Sıva Ve Boya İle Mermer Efekti

Evinizin veya iş yerinizin dekorasyonu değiştirmek istediğinizde öncelikle tercih edeceğiniz duvar renkleri ve uygulamaları alanın farklı bir havaya büyümesine yardımcı olur. Son dönemlerde daha yaygın olarak tercih edilen mermer efekti duvar boyası veya sıvası özellikle duvarlarınızın farklı bir görünüme sahip olması noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.

brüt beton dekoratif sıva uygulama ustası İstanbul

Boyama işlemi sırasında kullanılacak olan farklı fırçalar ile darbeler uygulanarak bu şekilde alanda mermer görüntüsü oluşturulabilir. Aynı şekilde sıva üzerine mala ile yapılacak olan uygulama sayesinde de sıvının mermer görünümünde olması sağlanarak bu şekilde üzerine yapılacak olan boyama işlemi ile duvarlarda mermer görüntüsü oluşturulabilir.

betonart fiyatları betonart uygulama ustası

Duvar Mermer Efekti Nerelerde Kullanılır?

Duvarlarda uygulanacak olan mermer efekti duvar boyası veya sıvası ile istediğiniz her alanın daha şık ve akustik bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Evinizin veya çalışmalarınızın dekorasyonu değiştirmek istediğinizde duvarlarda yapacağınız uygulamalar ile alanın daha farklı bir havaya girmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama yapılacak olan alanın tamamen düz olması gerekir.

Alanında yeterli bilgiye sahip olan kişiler tarafından yapılacak uygulama sayesinde daha kaliteli ve etkili sonuçlar alınmaktadır. Düz duvar üzerine boya ile yapılacak mermer görünümünde kullanılan farklı ekipmanlar ile boyaya mermer görünümü verilerek işlem yapılmaktadır. Ev veya işyerlerinin yanı sıra ofis, otel, cafe gibi alanlarda da bu uygulama ile daha şık dekorasyon uygulamaları ortaya çıkartılmaktadır.

Mermer Efekti Duvar Boyası Modelleri

Tercih edilen model üzerine farklı renk seçenekleri ile işlem yapılabileceği için alana uygun renk seçimleri ile istenilen görüntü oluşturulabilir. Modeller her alanda kullanım için uygun seçenekleri elde etmenizi sağladığından bu noktada zevkinize uygun seçimler ile bulunduğunuz alanın havasını değiştirebilirsiniz.

Pürüzsüz duvar üzerine uygulanan mermer efekti boyası sayesinde duvarlarınızı sadelikten uzak farklı bir görünüme kavuşacak şekilde değiştirebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz farklı modeller için kullanılan farklı ekipmanlar ile boya üzerinde veya sıva üzerinde yapılacak çalışma sayesinde istediğiniz görünümde mermer efekti kısa süre içerisinde oluşturulmaktadır. Ev veya iş yerlerinizin her bölümünde rahatlıkla uygulanabileceğini son dönemde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Dekorasyonda Duvarlarda Farklılık Yaratın

Dekorasyon işlemlerinde özellikle duvarlarda tercih edeceğiniz farklı renk ve modellerdeki mermer efekti görünümündeki sıva veya boyama işlemi ile istediğiniz gibi daha kaliteli ve farklı bir görünüme sahip olan alanlara sahip olabilirsiniz. Yapılacak olan işlem sırasında tercih ettiğiniz modele göre boya veya sıva üzerine uygulama yapılarak bu şekilde mermer görünümünde bir duvar oluşması sağlanmaktadır.

Mermer efekti verecek şekilde duvarların hazırlanması için sıva aşamasında yapılacak uygulama daha sonrasında istediğiniz farklı renklerde duvarların boyayarak aynı efekti yakalamanızı sağlayacaktır. Bu nedenle boya yerine sıva ile uygulama yapılmasını tercih edenler istedikleri her durumda uzun süreli kullanım imkanı elde ederek farklı renklerde duvarların dekorasyondaki yerini daha ön plana çıkartabilirler.

Mermer Efekti Boya Uygulama Fiyatları

Uygulanacak olan alana göre belirlenmiş olan birim fiyatlar üzerinden hesaplama yapılacağı için uygulamanın yapılması istenen alan bu noktada önemlidir. Ayrıca seçilen model ve uygulama şekilleri de fiyatları etkilemektedir. Ancak dekorasyonda farklılık isteyenler için daha düşük bütçe ile şık ve etkileyici bir görüntü oluşmasında etkili olmaktadır.

Mermer yapılması yerine mermer efekti verilmesi özellikle daha şık bir ortama sahip olmanızı ve aynı zamanda da istediğiniz de farklı uygulamalar ile alanı daha farklı şekillerde kullanma imkanınız olmasını sağladığından daha kullanışlı olmaktadır. Yapılacak işlemler için belirlenen fiyatlarda her bütçe için uygun seçenekleri sunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.