Duvarlarda beton görünüm

Duvarlarda Beton Görünüm
Dekorasyonda yeni bir akım olan duvarlarda beton görünüm ile sadelik ve şıklık aynı yerde buluşuyor. Rengarenk duvarlar, desenli duvar kağıtları ya da kabartmalı duvar uygulamaları gibi pahalı ve zahmetli uygulamaların yerini şimdilerde beton görünümlü duvarlar alıyor.

Oldukça sade ve şık duran bu uygulama maliyet açısından da herkesi memnun ediyor. Her ortama her mekan uyum sağlaması sayesinde herkes bu uygulamayı kolaylıkla tercih ediyor.
Beton görünümlü duvar sıvası nerelerde uygulanır?
Duvarlarda beton sıva uygulaması hemen her mekanda tercih edilmektedir. İç ve dış mekanlara uygundur. Sudan, nemden etkilenmeyen yapısı sayesinde dış cephe kaplaması olarak da çokça kullanılmaktadır. Ancak en çok iç mekanlarda dekoratif amaçlı olarak kullanılır.

Ofislerde, işyerlerinde, konutlarda, mağazalarda, restoran ve kafelerde, eğlence merkezleri ve barlarda çokça tercih edilen bir uygulamadır.
Sıva görünümlü duvar ile mekanda farklı, sıra dışı bir hava estirilir. Grinin farklı tonlarında uygulanan bu işlem esnasında doğal görünümlü desenler de yapılır. Duvarda sadece sıva varmış gibi duran ancak klasik sıvalardan çok daha estetik görünen bir uygulamadır.

Modern hayatın içinde çok sevilerek kullanılan bir uygulamadır. Sadeliği ve şıklığı buluşturduğu gibi, göz yormayan son derece dinginlik veren bir işlemdir.
Ekstra Uygulamalar
Beton görünümlü duvar uygulamasını tek başınıza kullanabileceğiniz gibi biraz daha renkli ya da gösterişli hale getirebilirsiniz. Doğal taş uygulamaları bu duvar ile oldukça uyumludur.

Kolonlarda ya da tek duvarda doğal taş uygulaması tercih etmek mekana derinlik ve şıklık katacaktır. Doğal taşlar ve beton oldukça uyumludur. İkisi de son derece doğal ve yumuşak durmaktadır. Mekanda keskin çizgiler, abartılı renk ve desenler olmayacaktır. Bunun yerine daha yumuşak desenler olacaktır.
İşte bu şekilde yapılan beton görünümlü duvar uygulaması mekandaki tüm ayrıntıları öne çıkaracaktır. Seçtiğiniz eşyalar ve mekanın dekorasyonu daha çok öne çıkacaktır. Eşyalarınızın kalitesi ve şıklığı kimsenin gözünden kaçmayacaktır. Bu tür mekanlarda modern eşyalar tercih ederek dekorasyonunuzu kusursuz hale getirebilirsiniz.


Kolay Yapım ve Kullanım
Duvarlarda beton görünüm her yönden çok avantajlıdır. Yapılması da kullanılması da oldukça kolaydır. Firmamız sizler için bu alanda çalışan ekipleri bünyesinde toplamaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size yönlendirilen ekibimiz ile kısa sürede yepyeni duvarlara kavuşursunuz. Alçı, boya, badana, duvar kağıdı gibi uygulamalara göre çok kısa süreli ve kolay bir işlemdir. Yalnızca atılan katmanlar arasındaki bekleme süresi işlemi uzatacaktır.

Alttaki katman kuruduktan sonra diğer katmana geçilecektir. Uygulamanın şık ve sağlıklı olması için bu şarttır.
Uygulama yapıldıktan sonra kullanım esnasında hiçbir bakım istemeyecektir. Toz tutmadığı için temizlemenize gerek yoktur. Kirlenmediği için yeniden yaptırmak da istemeyecektir. Suya ve neme karşı son derece dayanıklıdır. Aynı zamanda ortamdaki nemi de dışarı atar. Bu sayede rutubet gibi bir sorununuz varsa beton duvar ile çözüm bulabilirsiniz.
Temiz İşçilik
Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm ekiplerimiz ve her bir çalışanımız işinde son derece titizdir. Bu sayede uygulamanın yapılması esnasında son derece profesyonel olarak çalışılacaktır. Yapı ve dekorasyon işleri ustaların mahareti ve el becerisi ile yakından ilgilidir. Bu yüzden sizler için işinde en iyi ustalarla çalışıyoruz. Duvarlarda gösterilen titizlik çalışma esnasında tüm mekana gösterilecektir. Temiz ve titiz bir şekilde iş tamamlanacaktır.
Duvarlarda beton görünüm sağlamak son derece maliyetsiz ve uygulaması kolay bir iştir. Bu yüzden özellikle ticari mekanlarda çokça tercih edilir. Gösterişli ve şık duvarlara uygun fiyata sahip olmak istiyorsanız siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.