Beton renkli dekoratif sıva

Beton rengi duvar dekoratif sıva ;

Renkli duvar boyalarında ve sıradan beyaz,krem,şampanya,kese kağıdı gibi renklerden sıkılanlar için brüt beton ham görünümlü dekoratif sıvalar mekanlara farklı bir atmosfer kazandırıyor.

Beton efektli dekoratif sıva betonart sıva görünümlü duvar dekorasyonu

Ofis,restoran ve  mağazalarda beton görünümlü sıva duvar dekorasyonu ;

Ofislerde brüt beton görünümlü efekt dekoratif sıva doğal görüntüsü yanında özellikle grinin sakinleştiren etkisi ve dokuların mükemmel görünümü sayesinde en çok tercih edilen duvar dekorasyonlarından biri haline gelmiştir.

İdeal renk kombinasyonları ile birleştiğinde modern ve minimalist bir dekorasyon elde etmenin dışında tüm aksesuar ve mobilyalarla muhteşem uyumu ön plana çıkmaktadır.Satışı yapmış olduğunuz ürünler için vazgeçilmez bir vitrin arkaplanı olacaktır.Kafe ve restoranlarda brüt beton efekt sıvanın huzur veren özelliği sayesinde müşterilerinizin çok daha keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Dekoratif beton renkli efekt sıvamız ıslak hacimli mekanlarda,iç cephede duvar ve tavanda,kolon ve kirişlerde dış mekanda tabela altı kolon uygulaması cephede kolaylıkla uygulanabilir.Restoran ve kafelerde kötü kokuları (sigara,yağ ) gibi tüm kokuları içine hapseder.

Restoran brüt beton dekoratif sıva

Uygulaması oldukça kolaydır eski boyalı yüzeyler,alçıpan levhalar hatta mdf astarlı yüzeylere dahi kolayca uygulanır.Dekoratif efekt beton görünümlü sıvalarımız yerli ve ithal markalardan oluşmaktadır.Size uygun renk seçeneği ile sınırsız renk kombinasyonları yaratabilirsiniz.Uygulama hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.Uygulama sırasında boya gibi koku yapmaz kuruma süresi 24 saattir.

Derzli brüt beton sıva

betonart dekoratif sıva boya

Brüt beton görünümlü sıva – İtalyan dekoratif boya

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.