Çimento rengi duvar dekoru

Çimento Rengi Beton Dekoru

Önceleri mimaride beton sadece taşıyıcı yapı elemanı görevi ile kullanılmış olsa da zaman dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaya başlanmıştır. Ev ve cafe tarzı işyerlerinde mekanın özgün olarak görülmesi ve estetik olarak ortama değişik bir hava katması amacıyla çimento rengi beton dekoru sıklıkla kullanılan bir dekor türüdür.

Dekorun ana unsurunu oluşturduğu gibi daha geride ikinci planda dekorun bir parçası olarak da görmek mümkündür. Dekoratif amaçlı kullanılan beton çimento renginde kullanılmış olarak karşımıza çıktığı gibi aynı zamanda tercih edilmesi halinde renklendirici maddeler kullanılarak istenilen her renkte üretilebilmekte ve kullanılabilmektedir.

Ayrıca beton üzerine çeşitli işlemeler isteğe bağlı olarak işlenebilir. Örneğin dekoratif amaçlı orijinal beton duvarlar üzerine dünya haritası veya sevdiğiniz takımın amblemi gibi işlemeler yapmak mümkündür. Dekor için çimento rengi beton uygulamalar kullanıldığında soğuk bir ortam yaratıyor gibi gözükse de dekor üzerindeki işlemeler ve ortamda kullanılan aksesuarlar iyi bir mobilya seçimi ile çok daha güzel bir ortam oluşturabilmektedir.

Soğuk gibi gözüken beton dekorları çok daha renkli ve neşeli ortamlara çevrilebilir. Sakin ve dingin bir ortam yaratmak istiyorsanız pastel renkleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Sade renkler kullanarak ve camdan yapılmış ürünler eklenerek daha modern ortamlar ortaya çıkarılabilir.

Yaşadığınız ortamları kendi zevkinize göre dizayn edebilir ve hayalini kurduğunuz alanları kendi zevkinize uygun olarak seçtiğiniz aksesuar ve eşyalar ile  gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken çok fazla zahmete girmeye her tarafı kırıp dökmeye ve büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. Çimento rengi beton dekor panelleri kolay ve basit bir şekilde montajı yapılarak kısa süreler içerisinde tamamlanmaktadır.

brüt beton görünümlü sıva duvar dekorasyonları istanbul.

 

Dekoratif Beton Duvarlara Sahip Olmak

brüt beton duvar sıva ustalari

Dekoratif beton duvarlara sahip olmak sadece duvarları boyamak ile olmamaktadır. Yeni nesil modern duvar panelleriyle isterseniz evinizin tamamını isterseniz sadece belli bir odasını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Tekdüze tasarımlar yapmak yerine beton görünümlü duvarlar ile evinizin odalarındaki duvarlardan koridordaki duvarlara kadar bütün duvarları dekore ederek pratik ve estetik bir şekilde zahmete girmeden dizayn etmek mümkün olmaktadır.

Oturma odası, yatak odası, yemek odası, kış bahçesi gibi birçok alanda rahat bir şekilde uygulayarak yapacağınız küçük dokunuşlar sayesinde harika tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz. Duvarlarınızı renklendirebileceğiniz gibi rengini ve dokusunu bozmadan ham beton duvar üzerine istediğiniz desenleri nakış gibi işletebilirsiniz. Son yılların modası olan ve giderek daha popüler hale gelen çimento görünümlü beton duvarlar sadece evlerde değil, restoran, cafe, ofis, mağaza gibi iş yerlerinde de sıklıkla kullanılan ve beğeni kazanan bir dekor türü olmuştur. Uygulaması gayet basit olan ve hafif beton duvar panelleri çok kullanışlı olmaları sebebiyle tercih edilmektedir.

 

Ortamlarınızın Havasını Dekoratif Beton Duvarlar İle Değiştirmek İçin Bize Ulaşın

 

Dekoratif beton duvar uygulamaları birçok alanın dekorasyonunda kullanılabilmektedir. Genellikle iç cephe için kullanılsa da dış cephe için de kullanılabilir. Ürünün en dikkat çeken özellikleri arasında çok kısa sürelerde basit bir şekilde uygulanması, leke tutmayan bir yapıya sahip olması, çok uzun süreler kullanılsa bile her İlk günkü görünümünden bir şey kaybetmemesi yer alır. Beton duvar panellerinin ve bu panellerin üzerinde uygulanacak desenlerin tamamı bu işin uzmanı olan profesyonel ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul’un niye sınırları içerisinde ücretsiz olarak keşif hizmetimiz mevcuttur. Olmaz demeyin referanslarımızı ve daha önceki çalışmalarımızı  inceleyin. İstanbul’u yurtdışındaki bölgeler için iletişim bilgilerinizden bize ulaşarak vermiş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.