Cafelerde Beton Rengi Boya

Cafelerde Beton Rengi Boya

Son yıllarda moda olan brüt beton görünümlü duvarlar giderek daha çok yaygınlaşmakta ev ve işyerleri dahil olmak üzere birçok alanda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

1950’li yıllardan itibaren kullanılmakta olan bu dekorasyon türü günümüze kadar gelmiş ve son yıllarda daha popüler bir hal almıştır. Günlük hayatta pek çok yerde karşımıza çıkan bu dekorasyon türünün olduğu tarz mekanlar giderek artmaktadır. Usta bir el tarafından yapılması ve uygun eşyalar ile süslenmesi durumunda göz zevkine hitap eden alanları oluşturmak hiç de zor değildir.

Mutlaka belli aralıklarla uğradığımız kafeler sadece hizmetleri ile bize hitap etmezler. Ayrıca dekorasyonları ile göze de hitap etmeleri gerekmektedir. Kafelerin görünüşü dekorasyonu gibi birçok detay müşteri potansiyeline etki etmektedir.

Sundukları kaliteli hizmeti güzel bir dekoratif ortam ile birleştirmeyi başaran işletmeler daha popüler olmakta ve daha çok müşteri çekerek cirosunu arttırmaktadır.

Kafelerde beton rengi boya kullanımı giderek artmaktadır. Çok büyük masraflara ve büyük tadilatları gerek kalmadan bu iş için özel olarak üretilmiş malzemeler ile sade ve doğal bir görünüme sahip şık alanları yaratmak kafeler için sanıldığı kadar zor değildir.

Belli aralıklarla sahip olduğunuz işletmelerin görünümü ve dekorasyonu ile alakalı yapacağınız değişiklikler ile oluşturduğunuz yeni konsept mekanınıza yeni bir hava katarak yenilikçi bir yapıya kavuşmanızı sağlayacaktır. Profesyonel bir el tarafından basit müdahaleler ile ister kafenin tamamına ister belli bölümlerine beton rengi boya kullanarak yeni baştan dekore etmek ortama ayrı bir hava katacağı gibi aynı zamanda dilden dile şöhretinizin yayılmasını sağlayacaktır.

beton efekt boya renkleri istanbul

 

Beton Rengi Boya Temalı Duvarların Tercih Edilme Sebepleri

beton efekt duvar boya uygulama fiyatlari

Cafelerde beton rengi boya kullanımı giderek artmaktadır. Her geçen gün daha çok tercih edilen beton rengi boya temalı duvarların sağladığı bir çok avantajları bulunmaktadır. Her şeyden önce basit bir şekilde uygulanabilmesi,  fazla yormadan,  işletmeyi uzun süreler kapatmadan kolayca uygulanabilmesi sebebiyle çok avantajlı olmaktadır. Bu sebeple birçok işletme tarafından tercih edilerek ucuz maliyetler ile sade ve doğal olduğu kadar aynı zamanda bir o kadar şık mekanların oluşturulmasına imkan sağlaması sebebi ile tercih edilmektedir. Bu yöntemle işletmenizin bir köşesini pastel tonda renklerden oluşan eşyalar kullanarak dekore edebilir ve bu köşede sakin ve dingin bir ortam yaratabilirsiniz. Yarattığınız bu sakin ve dingin ortamı kitap okuma köşesine çevirebilirsiniz veya ruhu dinlendirici slow müzikler ile kendi tarzınızı bu köşeye yansıtarak dinlendirici bir ortam hazırlayabilirsiniz. Fazla sessiz ve sakin kalmak bana göre değil işletmem sürekli aktif olsun diyorsanız dekorun ahengini bozmayacak şekilde canlı renkler kullanarak dekoratif eşyalar ve aksesuarlar ile işletmenizi canlandırabilirsiniz.

Üstüne üstlük bu canlı ortamda Ortama uygun küçük aktiviteler düzenleyerek işletmenizi olan ilgiyi daha da çoğaltabilirsiniz. Yapmak istediğiniz her şey için önünüzde sınırların olmadığı, özgürce karar verebileceğiniz bir konsept oluşturmak tamamen sizin elinizde. Hayal dünyanızda tasarladığınız her şeyi gerçeğe dönüştürmek ve işletmiş olduğunuz kafenizde uygulamak için firmamızın sunmuş olduğunu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 

Yeni Bir Konsepte Kavuşmak Sadece Bir Telefon Kadar Uzağınızda

Betonart dekoratif hazır renkli sıva.

Sahip olduğunuz işletmelerin yeni ve modern bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz. Firmamız uzman ustaları ve çalışanları ile profesyonel bir beton görünümlü duvar hizmeti sağlamak için sizin talimatınızı beklemektedir. Yeni ve kusursuz bir konsepte kavuşmak için telefonunuzun tuşlarına çevirerek bize ulaşmanız yeterlidir. Firmamız piyasadaki en makul fiyatlar ile size istediğiniz hizmeti sunacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.