Brüt beton görünümlü duvar dekoru

Brüt beton görünümlü duvar dekorasyonu ;

Beton görünümlü sıva boya

Beton görünümlü sıva boya

Evde küçük değişiklikler isteyenlere her eve uygun duvar önerileri

Evinizde küçük dekoratif değişiklikler yaparak hem daha modern hem de daha ferah ve yaratıcı mekânlara sahip olabilirsiniz.

Fuar stand brut beton duva dekorasyonu 2017

Fuar stand brut beton duva dekorasyonu 2017

  1. Salon

Çoğu salonda koltuklar genelde televizyona doğru bakar. Özellikle şehirlerde evlerin daha küçük olmasından salondaki tek koltuk takımı da televizyona bakar hale gelmiştir. Her akşam ailemizle beraber baktığımız noktayı daha yaratıcı bir fikirle canlandırmak istersek Kalekim betonart brüt beton görünümlü sıva tam buna uygun bir çözüm olacaktır. Televizyon ünitesinin arkasına istediğimiz boyutta uygulatacağımız betonart fresh bir ortam sunacak

salon-brut-beton-siva

beton-duvar-dekor-2017

  1. Mutfak

Artık mutfaklarda çift renk mutfak dolapları ve doğal bir görünüm moda. Çift renk olarak seçtiğimiz mutfak dolabımızı daha güzel göstermek için Kalekim betonart brüt beton görünümlü boya ile renklerinin daha çok ortaya çıkmasını sağlayabilir evimize her gelenin kıskanacağı muhteşem görünümlü ve doğal mutfaklar elde edebiliriz.

duvar-brut-beton-boya

  1. Yatak odası

Uyku zamanı günün en önemli zamanlarındandır. Sağlıklı bir uyku uyuduğumuzda ertesi güne daha enerjik, daha yaratıcı daha pozitif başlarız. Doğal olarak hem işimizde hem de özel hayatımızda, insanlarla iletişimimizde daha başarılı oluruz. İyi bir uyku için her ne kadar rahat bir yatak gerekli ise de bizi rahatlatan stresimizi azaltan bir ortam da olmazsa olmaz.

Hem doğal görünümü ve rengi ile stres alan hem de nefes alan ve nem dengeleyen özelliği ile sağlıklı bir ortam sunan Kalekim betonart brüt beton görünümlü boya ile daha sağlıklı uykulara daha mutlu sabahlara günaydın deyin.

  1. Banyo

Artık banyoların yaşam alanı gibi döşenmesi moda, bunun için banyonuza alacağınız birkaç küçük aksesuar dışında soğuk yapılı fayanslardan da bıktıysanız özelliği ile banyo duvarlarınız ve hatta küvetinizi kalekim betonart beton görünümlü sıva ile kaplatmaya ne dersiniz? Betonun doğal yapısı ve ‘betonart’ın su geçirmez özelliği ile eski banyonuza güle güle demenin zamanı geldi.

duvar-beton-com-iletisim

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.