Brüt beton görünümlü sıva

Brüt beton görünümlü sıva merkezi ;

Betonart,duvar uygulaması maliyeti yüksek duvar panelleri,ve uzun ömrü olmayan duvar kağıtlarını yerine brüt beton görünümü elde etmek isterseniz betonart tam size göre tamamen profesyonel ustalar tarafından uygulanan ve mekanlarınızı az maliyetle çok daha farklı bir görünüme kavuşturan.Brüt beton görünümlü sıva.

Beton efektli duvar sıvası renklerine gelince,açık griden koyu griye kadar bir çok renk seçeneği mevcut,ayrıca uygulama sırasında doku,renk tonu gibi değişiklikler yapılmaktadır.Beton görünümlü dekoratif sıvalar iç cephe ve dış cephe duvarlarda dekoratif beton kaplama için kullanılabilir.

Brüt beton görünümlü duvar sıvası.

Brüt beton sıva uygulaması,gri ve tonlarının farklı geçişler yapılarak tamamlanmasıdır.Sıva yapılacak duvarın öncesinde mutlaka astar uygulaması yapılarak yapışma özelliği sağlanır.Ortalama 20 m2 lik bir duvarın astar ve brüt beton sıva uygulanmasının tamamlanması 2 gündür.Tamamen ürünün kuruma süresi 48 saattir.

Brüt beton görünümlü sıva hangi yüzeylere uygulanır ?

Brüt görünümlü dekoratif sıva,İç ve dış cephede kara sıva üstü,beton,alçıpan,alçı levha hareketsiz sabit kontraplak,betopan ve eski boyanmış yüzeylerde uygulanabilir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.