Brüt beton duvar ile renkli aksesuarlar

Brüt beton duvar ile renkli aksesuarlar ;

Dekorasyonlarda beton görünümlü duvarları tercih ettiğinizde oldukça canlı renkleri ve mizah değeri oldukça yüksek aksesuarları tercih etmelisiniz.

tv duvarı brüt beton duvar dekorasyonu.

Renkli aksesuarlar brüt beton duvarların sade ve doğal görünümlerine renk ve canlılık katmakla beraber her ikisiyle muhteşem bir kombinasyon yaratabilirsiniz.Beton gri duvarlara en çok yakışan canlı renkler sarı,pembe,turkuaz,mor ve kırmızı tonlar ile mekanlara canlılık katabilirsiniz.

brüt beton duvar dekorasyonu.

Mağazalarda ise durum tam tersidir.Brüt betonun doğal görüntüsü ve sade yapısı sayesinde,satışa sunduğunuz ürünlerin daha çok ön plana çıkmasını sağlamış olursunuz.Fotoğraf stüdyolarının arka planda en çok kullandığı mat ve doğal görüntüsü ile brüt beton duvarlar vazgeçilmez arka plan seçeneğidir.

restoran beton duvar dekorasyonu ham duvar dekorasyonları.

Evlerde tv ünitesi duvarları,yatak odası tek ve sade duvarlar 1+1 dairelerde mutfak masası ve stand arkası bloklarda tercih edebilirsiniz.Ofislerde hem iç hen dış cephede,tabela arkasında dahi kullanabilirsiniz.

brüt beton görünüm

Doğallıktan yana olanların tercih edebileceği dekorasyon çalışmaları sırasında özellikle duvarlar için yapılacak uygulama seçenekleri arasında brüt beton sıva uygulaması yer almaktadır. Yapılacak olan uygulama için özel olarak hazırlanmış olan sobalar kullanılmaktadır. Bu sayede daha doğal ve işlenmemiş ham beton görüntüsü ile ferah ortamlar hazırlamaktadır.

brüt beton duvar sıva derzli.

İç veya dış dekorasyonda tercih edilecek uygulama seçeneklerinden biridir. Mala ile sıvanın duvara uygulanması sırasında verilen şekil sayesinde geçişlerin sağlanmasıyla tam anlamıyla işlenmemiş ham beton görüntüsü oluşturmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.