Bodrum Dekoratif Boya

Bodrum İlçeleri Boya

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yılları aşkın tecrübemiz ile badana ve boya hizmeti sunuyoruz. Firmamız siz kıymetli müşterilerine ev boyama, villa boyama, daire boyama, iş yeri boyama ve dış cephe boyama gibi farklı hizmetler sunuyor.

Bodrum ilçeleri boya badana firması olarak sizlere üstün kalitede bir hizmet garantisi sunuyoruz. Bodrum’da yılları aşan tecrübemiz ile evinizi, iş yerinizi yada villanızı istediğiniz gibi boyuyoruz. Aynı zamanda bu süreçte alanında deneyimli personellerimiz dekorunuza uygun renkler de sunuyor. Tecrübeli teknik ekibimiz ile birlikte güvenilir bir firma olduğumuzu kanıtlamış bulunuyoruz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen başarılı bir firmadır. Vizyonu, misyonu ile birlikte ilkelerine dayalı bir şekilde boya hizmeti sunuyor.

kadife dokulu sedef boya

Bodrum boyacı olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Teknik kadromuz ile beraber sizlerin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Badana boya işlemleri zaman zaman olan bir işlemdir. Bazen boyadığınız bir renkten sıkılırsınız ve ortamda bir değişiklik isterseniz. Dekorasyon ürünlerini değiştirmektense duvar rengini değiştirmek en mantıklısıdır. Firmamız sektörde en deneyimli boya ustaları ile sizlere hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyeti başta olmak üzere ilkelerinden taviz vermeden hizmet sunmayı amaçlıyor.

Bodrum boya badana işlemleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere Avrupa standartlarına uygun kalitede hizmet sunacağımızdan kuşkunuz olmasın. Muğla genelinde badana boya hizmeti sunan lider bir firmayız. Sizler de evinizde, iş yerinizde ya da dış cephe de boya işlemi yaptırmak istiyorsanız firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Badana Nedir?

Günümüzde badana ve boya yaptırmayan yok denecek kadar azdır. Duvarları boyamak için boya içerisine su ya da solvent eklenir ve bu boyama işlemine “badana” denir. Badana kelimesi ise Fransızca’da var olan “badigeonne” kelimesinden gelmektedir. Ev ve iş yerleriniz için renk değiştirmek istediğinizde bu işleme badana denir. Eskiyen boyanın yenilenmesi ya da renk değişimi gibi durumlarda istediğiniz renkte boyama yapıyoruz. Saf boyanın su ve solvent ile karıştırılarak inceltilir. Daha sonra boya fırçası ve rulo ile duvara kolayca uygulanabilir. Ancak bu işlem zordur. Boyama yapmak da bir tür sanattır. Herkes tarafından yapılamaz. Firmamız Bodrum başta olmak üzere tüm Muğla’ya badana hizmeti sunuyor.

effect wind , sandeco effect wind – italyan boya

Boya Badana Nasıl Yapılır?

Öncelikle belirtmek isteriz ki boya badana işlemi usta boyacılar tarafından yapılmalıdır. Çünkü boya badana yapmak bir sanat işidir. Ancak doğru uygulanır ise duvarınızda farklı bir atmosfer elde edilir. Daha modern ve daha güzel duvarlar için firmamızı arayabilirsiniz. Eviniz ya da iş yeriniz için yapmak istediğiniz boya işlemlerinde deneyimli bir firma tercih etmelisiniz. Aynı zamanda boyamadan önce tercih edeceğiniz bıya renginin eşyalarınız ile uyumlu olması oldukça önemlidir. Bu yüzden evinizi ya da iş yerinizi hangi renge boyayacağınıza bir karar veremiyorsanız boya ustalarımızın bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Kullanmayı düşündüğünüz boya rengine göre markalar sunabiliriz. Her bütçeye uygun boya renkleri ile Bodrum’da en uygun fiyatta boya badana hizmeti sunan öncü bir firmayız. Eviniz için tercih edeceğiniz boya rengi eşyalarınız ile uyumlu olmalıdır. Boya rengi tercihinde bulunarak profesyonel ustalarımız istediğiniz gibi duvarlarınıza şekil verecektir. Aynı zamanda boya ile birlikte duvarlarınıza desen de veriyoruz. Son yıllarda düz duvar renkleri üzerine desenler oldukça tercih ediliyor. Boya badana kim tarafından yapılmalı? gibi sorular sıkça soruluyor. Bu işlem oldukça dikkat gerektirir. Dolayısı ile duvarlara uygulanan her işlem profesyonel işlem de özen gerektirir. Hem duvar boyama hem de duvar kağıtları ile kaplama hizmetlerimizden en uygun fiyatlarda faydalanabilirsiniz.

Kaliteli Boya Nasıl Yapılır?

Kaliteli boya yalnızca uzman bir boyacı tarafından yapılabilir. Aksi taktirde duvarlarda istenilen görüntü elde edilemez. Bunun yanı sıra boyanın kaliteli olması da duruşu bakımından oldukça önemlidir. Bodrum boyacısı olarak sizlere üstün kalitede bir hizmet sunan lider bir firmayız. Eviniz ya da iş yeriniz için gerekli ihtiyaçları belirleyerek boya badana işlemini uyguluyoruz. Firmamız boya badana olacak alanı görmek için keşif yapmaya geliyor. Gerekli olan ihtiyaçlar tespit edildikten sonra boya rengine karar veriliyor. Bu aşamada firma olarak müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Çünkü çoğu zaman müşterilerimiz eşyalarına en yakışan rengi seçemeyebiliyor. Profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunma garantisi veriyoruz.

Sözleştiğimiz tarihte evinize veya iş yerinize gelerek uygulamaya başlıyoruz. Bunun için ilk olarak ustalarımız eşyalarınıza boya gelmeyecek şekilde bir araya getiriliyor ve üzerine naylon bir örtü örtülüyor. Dilerseniz bu aşamayı kendiniz de yapabilirsiniz. Ancak eşyalarınıza boya gelmemesi için dikkatli bir şekilde üzerini örtmelisiniz. Bu sayede rulo ve fırçadan gelebilecek boyalardan eşyalarınızı korumuş oluyoruz. Daha sonra zeminleri naylon örtü ile kalıyoruz. Süpürgelik kenarları ile kağıt bant ile kalıyoruz. Bu sayede zemine ya da süpürgeliklere boya gelmesi önleniyor.

Boya işlemine başlamadan önce duvarda bulunan çatlaklar doldurulmalıdır. Duvarda kalkan eski boyalar spatula aracılığı ile kaldırılıyor ve macun aracılığı ile düzeltiliyor. Tavan ile duvar da bulunan kusurlar düzenlenerek astar boya aşamasına geçiliyor. Bu aşamada ise astar boya duvara uygulanır. Kuruduktan sonra seçtiğiniz boya iki kat olacak şeklinde duvara uygulanır. Uygulamada ise duvar fırçası ve rulo kullanılmaktadır. Evinizde boya badana işleri tamamen bitince naylonları dikkatli bir şekilde toplayarak eşyalarınızı yeniden yerleştiriyoruz.

sandeco effect wind özel efekt boya

 

Boya Badana Renk Seçimi Neye Göre Olmalı?

Eviniz de ya da iş yerinizde dekorasyon farklılığı istiyorsanız duvarlarınızın renklerini değiştirebilirsiniz. Peki, boya badana renk seçimi nasıl olmalı? gibi sorular sıkça soruluyor. Öncelikle boya renkleri eşyalarınız ile uyumlu olmalıdır. Bunun için perde, koltuk ya da halı gibi ana eşyalarınızı esasa almalısınız. Oda içerisinde en çok halı, perde ve oturma grubu göze çarpar. Bu yüzden duvar renginiz bu üç eşyadan en az biri ile muhakkak uyumlu renkte seçilmelidir. Örneğin; halınızın kahverengi olduğunu varsayalım. Duvar rengi için en ideal renk krem ya da bej rengi olacaktır. Dilerseniz firmamızın uzman boya ustalarının fikirlerini alarak renk tercihinde bulunabilirsiniz.

Yüzlerce renk arasından en uygun rengi seçmek biraz zor olabilir. Arzu ettiğiniz rengi seçerken ev dekorasyonunuz ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Bunun için firmamızın renk kataloğunu inceleyerek bir kararda bulunabilirsiniz. Böylece odalarınızı hangi renge boyayacağınızı da netleştirmiş olabilirsiniz.

Bodrum Boya Badana Fiyatlarımız

Firmamız sektörde en uygun fiyatlarda boya badana hizmeti sunuyor. Sizlerin istediği renklerde en kısa süre içerisinde profesyonel boya ustalarımız ile boya’yı uyguluyoruz. Aynı zamanda bu süreçte duvarlarınızda oluşan çatları gidererek daha pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm elde ediyoruz. Bodrum’un tüm ilçelerine hızlı hizmet imkanı sunuyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz. Sizler de duvarlarınızı yenilemek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere misyonumuz ve vizyonumuz gereği Avrupa standartlarına uygun kalitede hizmet sunuyoruz. Detaylı bilgi ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Bodrum boyacısı olarak sizlere 7/24 hizmet sunuyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.