Betonart uygulama | Beton efektli sıva

Betonart uygulama | Beton efektli sıva

Özellikle son yıllarda duvar dekorasyonları ile ilgili olarak betonart uygulama yaptırmayı tercih eden kişilerin sayısında artış görülmektedir.

Mimari dekorasyonlar açısından incelendiğinde brütalist mimari dekorasyon onlardan esinlenerek yapılan betonart uygulamalar uygulanmış oldukları mekanlara ve alanlara ham ve naturel bir görüntü sunarak bambaşka bir atmosferi kavuşmasını sağlıyor. Yapılan iş sonunda görselliğin ön plana çıktığı ve göze hitap ederek daha keyifli alanların oluştuğu bu çalışmalar sayısız kişi tarafından beğenilerek her zaman için takdir edilmektedir.

Betonart Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Betonart uygulama iki farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır. Koyu fümeye yakın koyu gri tonları ve açık gri tonunda kişilerin tercihine sunulan bu uygulamada iki rengi de aynı uygulama içerisinde kullanarak farklı desenler oluşturma yoluna da gidilebilir.

Betonart uygulamalar iç cephe veya dış cephe farketmeden bütün mekan ve alanlarda nemli ve ıslak zeminler dahil gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Özellikle restoran ve kafeler için kötü kokuları içine hapsederek dışarıya yayılmasını önleyen betonart uygulamalar da bulunmaktadır. Bu uygulamalar aynı zamanda nem dengeleyici özelliğe sahip olması sebebiyle de tercih edilmektedir. Çelik mala, saten boya rulosu, mini spatula, kestirme fırça gibi araçlar kullanılarak silastar 2 kat olarak rulo ile yüzeye uygulanmalıdır. Oda sıcaklığına bağlı olarak değişen kuruma süresinin ardından astarlama işlemi bitirilerek matkap veya mikser yardımı ile betonart ürünü karıştırılarak 5 dakika bekletilmelidir.

Betonart ürününün yeterli kıvama gelmesinin ardından istenilen yöne doğru yatay ve dikey olarak çelik mala ile sıvama işlemi gerçekleştirilir. Kokusuz olarak yapılabildiği için kış aylarında bile kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Halka açık mekanlarda yapılan beton sıva uygulamaları ve ilgili başarılı çalışmaların ardından ofis ve iş yerleri için de pek çok kişi aynı hizmetleri talep etmektedir. Son yıllarda bu tarz çalışmaların artması nedeniyle bu durum yeni bir trend haline almıştır.

Firmamızın Uygulamaları Hakkında

Firmamız betonart uygulama talebinde bulunan işletme sahiplerine ve kişilere uygulayıcı firma olarak kendi özel oluşturmuş olduğu ekipleri ile müdahale ederek en iyi hizmeti almalarını sağlamaktadır. Firmamızın konuş olduğu hizmetleri uygulayan ekipler oldukça ince eleyip sık dokuyarak seçilen kişilerden oluşturulmaktadır. Beton efektli sıva,beton görünümlü sıva yanı sıra beton görünümlü sıva kaplaması,imitasyon beton efekti gibi bir çok uygulamayı profesyonel ekipleriyle birlikte yapmaktadır.Ayrıca belli aralıklarla müşteri memnuniyetinin eksiksiz olarak yerine getirilmesi için ekiplerimize gerekli eğitimler verilmektedir. Firmamız tarafından yapılan Beton sıva uygulamaları ile uygulamaların yapılmış olduğu bütün mekan ve alanlar daha değerli bir hale gelerek bambaşka bir görünüme kavuşmaktadır. Yapmış olduğunuz başarılı işler ile elde etmiş olduğumuz referanslar sayesinde pek çok kişi firmamıza başvurarak yapmış olduğumuz üst düzey kaliteli çalışmaları tekrar yapmamız için firmamıza başvurmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.