Kalekim Betonart

Kalekim Betonart uygulama ustası ;

Duvarlarında,brüt beton görünümü ve dokusu yaratmak isteyenler için hazırlanan özel sıva tekniği ile farklı desen ve renklerde açık renkten koyu gri ve füme tonları arasında uygulanan lüks sıvadır.Diğer tüm duvar malzemeleri ve kaplamalara oranla çabuk uygualabilmesi ve mükemmel dokusu sayesinde duvarlarda brüt beton görünümü yansıtmaktadır.

betonart kalekim

Kalekim betonart sıva uygulama İstanbul betonart brüt beton duvarlar

kalekim betonart ofis uygulama fiyatları

kalekim betonart ofis uygulama fiyatları

Brüt beton sıva kalekim betonart

Brüt beton sıva kalekim betonart

Kalekim betonart özellikleri ve uygulama alanları ;

Ev ve işyerinde banyo,tavan,kolonlarda iç ve dış cephede kullanılır.Eğer şirketiniz için logo altı farklı bir yüzey yaratmak isterseniz kalekim betonart tam size göre,Restoran ve cafe gibi mekanlarda betonart brüt beton görünümün tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri,Dışarıdan iç mekana su geçirmediği gibi aynı zamanda nemi dışarı atmasıdır.Uzun ömürlüdür.

Kalekim betonart nasıl uygulanır ?

Kalekim betonart nasıl uygulanır ?

desenli-kalekim-betonart

Kalekim betonart brüt beton görünümlü dekoratif sıva ücretsiz keşif ve ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

duvar-beton-com-iletisim

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Hakan KIZILASLAN dedi ki:

    Basaksehir ikitelli organize sanayide Ofis olarak kullanilan işyerinin ortak alan koridor duvarlarının kale betonart malzemesi ille dekoratif sıva kaplamasi yapılacak. 1 m2 birim fiyat analizini yaparak tarafımıza iletebilirseniz memnun oluruz.iyi çalışmalar.

  2. Arda karanfil dedi ki:

    Merhaba 30 M2 lik bir Spor salonu duvarına dekoratif kalekim füme renkli hafif metal efekkli bi çalışma için m2 fiyatınızı yazarmısınız