Betonart ile yapılan brüt beton sıva

Brüt beton duvar dokusunu tamamen yansıtan brüt beton sıva ile mekanlarda doğal bir atmosfer yaratmaya devam ediyoruz.Mimari sıra dışı duvar dekorasyonlarının vazgeçilmezi kalekim betonart dekoratif sıva ile uygulama yaptığımız brüt beton dokulu dekoratif sıva çalışmalarımızı bu yazımızda inceleyebilirsiniz.

Betonart sıva – Betonart dekoratif brüt beton görünümü.

İç cephe,dış cephe ve ıslak hacimli mekanların uygulamalarında kullanılan betonart kokusuz bir ürün olduğu için kapalı alanlarda dahi kış aylarında dahi uygulama sonrası hemen kullanıma hazırdır.Betonart profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır.

Brüt beton görünümlü sıva.

Betonart mala kullanımı ile uygulanır öncelikle duvar yüzeyine,rulo yardımı ile astar uygulanır.Astar duvar yüzeyinde istenilen brüt beton rengine yakın renk tonu uygulanır.Kuruma süresi ortam sıcaklığına göre 6 saat ile 8 saat arasında değişir.

Betonart dekoratif sıvalar 25 kg olarak iki renkte sunulmaktadır.Açık kül grisi ve antrasit renge yakın gri olarak ikisinin birlikte kullanılması ile bulut desen,yatay ve dikey sıva ile farklı tekstür çalışmaları mümkündür.


Duvarlarınızda brüt beton desen görünümlü bir doku ve renk isterseniz dekoratif sıva uygulamamız diğer ürünlere göre hem daha düşük maliyet sağlar.Hemde uzun süre kullanıma sahiptir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.