Zarif ve sıra dışı duvarlar

Zarif ve sıra dışı duvarlar brüt beton sıva
Brüt beton sıva ile ofislerde sıra dışı stiller.Ofis duvar dekorasyonlarında uygulama yaptığımız dekoratif beton sıva ile ince zevklerinizi ofisinize yansıtmanız için tasarlandı.
Oldukça zengin bir ürün yelpazesi bulunan dekoratif duvar sıva uygulamalarımız.Kalıptan çıkan bir duvar görünümünü yansıtan sıva uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.

Betonart dekoratif hazır renkli sıva.

Çizgili tek renk,dokulu iki renk gri ve grinin sıra dışı tonları ile ofislerde minimalist dekorasyonlar sağlayın.Ofis dekorasyonlarında kolonlar,uzun ve geniş duvarlarda toplantı salonlarında tavsiye ettiğimiz beton görünüm sıva dinlendirici özelliği sayesinde renkli mobilya ve aksesuarlarınızı bir arada kullanmanıza yardımcı olur.

Betonart uygulama ustası İstanbul.

Beton renginin renk ve doku hakimiyeti sayesinde modern ve lüks ofis duvar dekorasyonlarınızın vazgeçilmezi.Uygulamanın en büyük avantajlarından birisi de uzun yıllar kullanılabilmesi her yıl boya yenilemek zorunda kalmazsınız. 🙂 Ofislerde brüt beton sıva öncesinde tavsiye ettiğimiz aksesuarlar doğal ahşap sehpa,masa led Aydınlatmaları duvara yansıtmanızı öneririz.

Beton görünümlü dekoratif sıva.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.