Betonart beton sıva

Betonart Beton Sıva

Birkaç yıldan bu yana yoğun talep gören duvar dekorasyonları ile mekanlarında değişik bir görünüme kavuşmayı isteyen kişiler betonart uygulama yaptırmayı tercih etmektedir. Bu kişilerin sayısı her geçen gün daha da artmaktadır.

betonart beton sıva görünümlü – betonart ustası istanbul

Çeşitli mimari dekorasyonlar yönünden incelenerek bu dekorasyon türlerinden esinlenmek suretiyle yapılmış olan betonart beton sıva uygulamaları ham ve naturel bir görüntü yaratarak uygulandıkları yılanların atmosferini olumlu olarak değiştiriyor. Yapılan işlemler sonucunda görselliğin daha ön plana çıkması ve dikkat çekici bir hale gelerek göze hitap etmesi ile herkes tarafından takdir edilen keyifli alanlar oluşturuluyor.

betonart dış cephe uygulaması – beton efekt

Betonart Beton Sıva Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Betonart beton sıva iki çeşit renk tercih etme imkanı ile sunulmaktadır. Fümeye yakın koyu gri tonları ile açık gri sonu kişilerin tercihine sunulmaktadır. Yine kişisel tercihlere bağlı olarak grinin 2 tonunun karıştırılması ile birbirinden farklı hoş desenler oluşturma yolu da tercih edilmektedir.

betonart duvar ustası istanbul

Betonart beton sıva uygulamaları iç cephe ya da dış cephe olması fark etmeksizin bütün mekanlarda ve bütün alanlarda uygulanabilir. Uygulamanın yapılacağı alanın nemli olması dahi elde edilecek sonucu etkilemez.Restoran ve kafe gibi yerlerde oluşabilecek kötü kokuları içine hapsetmesi ve kokuların dışarıya doğru yayılmasını önleyen betonart beton sıva uygulamaları da günümüzde mevcuttur. Bu uygulamaların sahip olduğu nem dengeleyici özellik sayesinde talep edilme oranları da artmaktadır.

betonart beton görünümlü kolon sıva uygulaması

Bu uygulamalar gerçekleştirilirken öncelikle gereken kalitede gereken malzemeler kullanılmalıdır. Silastar 2 kat olarak rulo ile yüzeye uygulanmasından oda sıcaklığında kurumaya bırakılmalıdır. Astarlama işlemlerinin bitirilmesinin ardından mikser kullanılarak betonart beton sıva karışımı homojen bir hale gelene kadar karıştırılmalı ve uygun kıvama geldikten sonra 5 dk civarında bekletilmelidir. Daha sonra  dikey ve yatay pozisyonlarda mala marifetiyle yüzeye sürülerek sıyırma işlemi yapılmalıdır. Bu işlem gereken özenin gösterilmesi halinde kokusuz olarak yapıldığı için kış mevsiminde bile rahat bir şekilde uygulanabilme özelliğine sahiptir.


Firmamız Hizmetleri Hakkında

Firmamız işletmemize başvurarak betonart beton sıva uygulama talebini tarafımıza ileten  tüm müşterilerine uygulayıcı firma olması nedeniyle kendi bünyesinde özel elemelerden ve mülakatlardan geçirmiş oluşturduğu çalışma ekipleri ile müdahale etmektedir. Firmamızın bu kadar detaycı olmasının en büyük sebebi bize başvurarak taleplerini ileten müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Bunun haricinde firmamız çalışanlarına belli aralıklarla hizmet içi eğitim ve seminerler düzenleyerek çalışanlarımızın işlerini profesyonel olarak yapmalarının yanı sıra tüm müşterilerimize güleryüzlü ve samimi bir şekilde davranarak işlerini yapmaları sağlanmaktadır. Firmamız için müşterilerimizin alınan hizmetin yanında %100 bir şekilde müşteri memnuniyetinin sağlanmış olarak mutlu olmaları maddi kaygılardan bile daha çok öneme sahip olan bir unsurdur. Bu konu hakkında hiçbir şekilde taviz vermeyen firmamız elde ettiği başarılı sonuçları ve faaliyet gösterdiği sektörde  zirvede yer almasına bu duruma borçludur.

Firmamızın Uygulamaları Hakkında

Uzun yıllardan beri faaliyet gösterdiği sektörde betonart beton sıva uygulamalarını başarıyla gerçekleştiren firmamız her zaman en iyisini yapmak ve başarıya ulaşarak bu doğrultuda elde ettiği tecrübeleri yine daha iyisini yapabilmek için  çalışmalarına katkıda bulunmaktadır. Firmamız tarafından sağlanan hizmetler her zaman ve her koşulda üst düzey kalitede sunulan hizmetler ile gerçekleştirilir. Hizmet kalitesinin her zaman en üst düzey kaliteli olduğu hizmetlerimiz fiyat yönünden tam olarak ters orantıda olmaktadır. Ödemeler her keseye ve herkese uygun  cazip koşullar altında avantajlı fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından sunulan betonart beton sıva uygulamalarından en iyi koşullarla faydalanmak için iletişim kanallarından firmamıza başvurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. ümit dedi ki:

    merhabalar
    betonart sıvada patlama olmasının sebebi nedir. Alt yüzeyde de herhangi bir ıslaklık olmamasına rağmen sıvada çatlama ve kopmalar oluşmaktadır.

  2. ümit dedi ki:

    merhabalar
    Betonart sıva hangi yüzeylerde sağlıklı uygulanmaktadır. Ayrıca boyalı duvarlar üzerine uygulanabilir mi uygulanırsa sonucu ne olur. Bilgilendirme yapabilir misiniz.