Beton renkli sıva

Beton renkli dekoratif sıva ;

Duvar dekorasyonlarında çok yönlü imkan sunan dekoratif sıva çeşitleri,arasında duvar dekorasyonlarında önemli bir yeri olan brüt beton yani ham beton görünümlü mat renkte duvarların hemen hemen tüm mekanlarda kullanılması,mimarlar ve farklılık arayan inşaat firmaları ve mekan sahipleri için sıkça tercih edilmektedir.

brüt beton renkli duvar sıvası

İş yerlerinde karşılama alanlarında,firmanızın logosunu kullanmak istediğiniz duvarda beton efektli dekoratif sıva sayesinde hem brütalist bir dekorasyona imza atmış olursunuz.Bununla birlikte grinin huzur veren mükemmel renk geçişi sayesinde misafirlerinize doğal ve sıcak bir karşılama alanı yaratmış olursunuz.Ham beton duvar kalıptan ayrılırken oluşan derz ve fugaların duvarlarda ince yapısı ile oluşturduğu dengeli form ile tercih etmelisiniz.

brüt beton rengi boya

Brüt beton görünüme sahip ithal dekoratif sıvamızın renk seçeneklerine gelince beyaz renk tonundan,Siyah renge kadar tüm renkleri uygulamak ve onları tıpkı beton efekt duvarlarda olduğu gibi yine aynı doku efekti ile uygulamak mümkün.

Vitrinlerde beton rengi boya,hem ürünün çok daha güzel sergilemenize yardımcı olmakla birlikte,müşterilerinizin sakin görünümlü huzurlu bir ortamda alışveriş yapmalarına yardımcı olur.

İki renk uygulamalı brüt beton sıva,Müşterimizin isteği doğrultusunda,duvarda oluşan beton ve bulut desenli dekoratif çalışmadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.