Beton renkli duvar boyası

Beton renkli bulut desenli duvar boyaları ;

Brüt beton görünümüne yakın görüntü elde etmenizi sağlayan,bulut desenli açık gri ve koyu gri tonlarının birleşmesinden oluşan duvar boyası.Geniş özel yapım fırçalarla uygulama yapılır öncesinde duvar yüzeyine astar uygulaması yapılır ardından,hafif zımpara temizliği yapıldıktan sonra uygulamaya geçilir.Başlangıçta fırça darbeleri duvarda füme rengine yakın bir görüntü oluşturur.Çapraz darbeler sayesinde bulut desenli dekor meydana gelir iki rengin eşleşmesi sonucunda aşağıdaki görseli elde edersiniz.

Beton efektli bulut desen dekoratif duvar boyası satış ve uygulama için bizimle iletişime geçin.

Beton Efektli Sıva Renkleri

Duvarlarda doğal bir görünüm oluşturmak adına tercih edilen sıva çalışmaları iç ve dış cephelerde uygulama yapılmasını sağlamaktadır.

Dekorasyon çalışmalarında beton efektli sıva renkleri tercih edilmesi halinde duvarlarda daha doğal bir görünüm oluşturulur. Dokulu yapısı sayesinde sıvanın uygulama sonrasında duvarda doğal beton görünümü oluşturması sağlanmaktadır. İtalya da yaygın kullanılan bu ürünler artık ülkemizde de sıklıkla tercih edilmektedir.

iç cephe sedef boya renkleri

Özel karışımı sayesinde hazırlanan sıvanın duvarda uygulanması halinde ham beton görüntüsü oluşturmaktadır. Sıvanın içerisinde kullanılan malzemeler özel olarak seçilmektedir. Hazır halde satışa sunulan sıvanın doğru kıvamda hazırlanması ile uygulama sorunsuz şekilde düz ve pürüzsüz duvarlarda yapılabilir.

Beton Efektli Sıva Nasıl Uygulanır?

İç cephede uygulama yapmak isteyenler beton efektli sıva nasıl uygulanır? Sorusunun cevabı konusunda satın almış oldukları malzemeye göre hareket edebilirler. Hazırlanan sıva karışımı uygun miktarda karıştırılarak uygulamaya hazır hale getirilir. Uygulama sırasında duvarın pürüzsüz ve düz olması gerekir. Aynı zamanda uygun ekipmanların kullanılması uygulama sırasında yaşanacak olan sorunlarında çözülmesini sağlar.

Brüt beton duvar – İtalyan dekoratif boya

Yeterli miktarda sıvanın kullanımı ile yapılacak olan uygulama ile doğal ham beton görünümü sağlanır. Beton görünümü özellikle ortamın daha doğal görünmesini sağlarken aynı zamanda da boya kullanmak istemeyenler için otantik bir görünüm oluşturmaktadır. Kaliteli malzemelerin kullanımı ile yapılacak olan uygulama sonrasında dayanıklı yapısı herhangi bir sorun yaşanmadan kullanımını sağlar.

beton efektli sıva duvar, beton rengi duvar boyası

Beton Görünümlü Özel Sıva

Farklı yapısı ve dokusu nedeniyle iç cephe duvar uygulamaları sırasında yaygın olarak kullanılan beton görünümlü sıva açık ya da koyu renk seçenekleri ile uygulama yapılmasını sağlamaktadır. İnşaat çalışmaları sırasında oluşan ham beton görüntüsünden uzaklaşmak istemeyenler için özel olarak hazırlanmış olan sıvanın kullanımı uygulama sonrasında aynı görüntünün elde edilmesini sağlamaktadır.

Profesyonel şekilde yapılacak olan uygulamalar görüntünün daha etkili şekilde oluşturulmasını sağlamaktadır. Sıvanın içerisinde bulunan malzemeler kolayca uygulanmasını sağlamaktadır. Karışımın uygun şekilde hazırlanmasının ardından duvara uygulanması sağlanabilir. Daha sonrasında yeterli süre beklenmesi ile kuruması sağlanır. Kuruduktan sonra uzun süre aynı şekilde kullanımı sağlanabilir.

Brüt Beton Sıva Uygulamaları

Restoran, cafe, ofis veya evlerde sıklıkla tercih edilen brüt beton görünümlü sıva özellikleri bakımından kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Tırtıklı dokusu betonun girintili çıkıntılı detaylarının oluşturulmasını sağlar. Aynı zamanda düz bir görünüm yerine daha dokulu bir yapı oluşturulması ile doğal beton gibi görünmesini sağlamaktadır. Pratik uygulama yapılması da kullanıcılar için gerekli olan her alanda rahatça kullanılmasını sağlamaktadır.

Geniş kullanım alanına sahip olan özel sıvanın uygulaması için profesyonel yardım alınması herhangi bir problem ile karşılaşmadan duvarların kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Mala ile uygulama yapılması ile istenilen şeklin verilmesi sayesinde sıva iç ya da dış cephede kullanılabilir. Sıva içerisinde bulunan malzemeler uygulamayı daha da kolay hale getirmektedir.

Beton Görünümlü Sıva Fiyatı

Farklı markalar tarafından hazırlanmış olan ürün için belirlenen fiyat seçenekleri değişkenlik gösterebilir. Kaliteli markaların ürünlerinin tercih edilmesi özellikle daha dayanıklı olmasını ve sorunsuz şekilde uygulanmasını sağlamaktadır. Ham beton görünümünü oluşturmak isteyenler için hazırlanmış olan sıvanın mala ile uygulanmasının ardından kurumasıyla kullanımı sağlanır.

Yeterli miktarda tedarik edilecek sıvanın hazırlanması ile uygulama için hazır hale getirilmesi sağlanır. Sıva için belirlenen fiyat seçeneklerinin karşılaştırılması ile en uygun fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yapılabilir. Suya dayanıklı olması sayesinde dış yüzeylerde de kullanımı sağlanabilir. Aynı zamanda üzerine gerekli olması halinde boyama işlemi yapılarak farklı bir görünüm elde edilebilir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.