Beton mobilyalar

Beton Mobilya Masa

Masalar, hem kullanım amacı hem de tasarım dekoratif detaylar bakımından son derece önemli eşyalardır. Bu masaların farklı türleri vardır. Bu farklılıkların nedeni malzeme özellikleri, tasarım detayları gibi değerlendirilebilir. Beton mobilya masa türleri de bu ürünlerdendir ve farklı yerlerde kullanımı görülebilir. Kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda sade tasarımlı beton mobilya masa türlerini kullanabilirsiniz. Fiyatlar açısından farklı marka ve modellerin değişik rakamlarını bulmak mümkündür. Detaylı Bilgi İçin 0533 406 60 00

Küçük Tasarımlı Beton Mobilya Masalar

Eğer çok geniş masalardan kullanmak istemiyorsanız bu durumda kare ve küçük ebatlarda masa türlerinden temin edebilirsiniz. Mutfaklarda dekorasyon açısından çapraz bacak bölümleriyle bu ürünler epey iyi görüntü verecektir.  Üstelik sadece küçük kare tasarımlar değil yuvarlak masalar da oldukça iyi bir işlem sağlar. Yani kullanım alanı açısından bütünlük sağlamak mümkündür. Bu ürünlerin en önemli özellikleri duvara yakın yerde kullanımının mümkün olmasıdır.

Bahçe Ve Açık Alanlar İçin Beton Mobilya Masa

Beton mobilya masa türlerinin kullanıldığı ve işlevsel olarak da faydasının görüldüğü alanlar bahçelerdir. Bahçelerin doğal beton görüntüyü daha kolay şekilde kaldırma durumu vardır. Dekorasyon açısından da son derece iyi sonuçlar verebilir.

 

Bahçe alanlarındaki dekorasyon detaylarına önem veren kişilerin bu tür masa türlerinden faydalanmaları epey avantajlı olacaktır. Yani kendiliğinden dekoratif görünümlü standartların dışında bir kullanım olur. Doğal taşa görüntüsü nedeniyle zeminle de uyum sağlanır.

 

Ancak açık olmayan alanlarda da bank tarzı beton görünümlü masalardan kullanabilirsiniz. Bazı kişiler evlerinin belirli bölümlerinde dekorasyon açısından farklı bir ürün kullanmak istediklerinde bu ürünlerden faydalanabilmektedir.  Beton mobilya masalar görüntü olarak betonun doğallığını koruması bakımından önemlidir.

 

Beton Görünümlü Masa Ve Ofisler

Mobilya masa tasarımlarının en etkili kullanılacağı alanlardan biri de ofis içleridir. Günümüzde dekorasyon özellikle çalışma alanlarında son derece önemlidir.  Bunun nedeni hem kurumsal kimlik hem de ofis içi çalışanların ferah ve verimli bir ortamda bulunmasıdır.

 

İç dekorasyon ne kadar iyiyse bu durumda kurumsal izleniminiz iyi olur ve bu da uzun vadede çok sayıda getiri demektir. İyi izlenim olması için de göz yormayan ama diğer yandan şık da bir tasarım olması önemlidir. Ferah bir çalışma alanından da kasıt sade renklerle çalışma veriminin düşmemesi demektir.  Beton görünümlü masa çeşitleri bu açıdan sade tasarım sevenlere beklentilerini karşılayan sonuçlar verir.

 

Beton Mobilya Masa Dekorasyon Önerileri

Dekorasyon açısından bir değerlendirme yapılırsa bu ürünlerin birçok yere uygun olduğunu görebilirsiniz. Eğer minimal tarzda dekorasyonlarınız varsa bu masalar ilk önceliğiniz olabilir. Özellikle de bahçe ya da geniş oturma alanları varsa, mutfak gibi alanlarda kendinize ayrıcalıklı bir alan yaratmak istiyorsanız bu durumda bu beton mobilyalar ideal olacaktır.  Yani iş ya da ev dekorasyon özellikleri bakımından bu ürünler değerlendirilebilir. Etrafında kullanılan eşyalar açsından düşünülünce de bu masalar farklı şekilde kombin edilebilir.

 

Yani renkli bir koltuk takımı yanında bu ürünler kendini belli edecektir.  Tasarım dekorasyon bakımından düşünülünce yapılmaması gereken durumlar da dikkate alınmalıdır. Örneğin bu ürünlerin etrafında duvar renkleri dışında farklı eşyalar olması önerilir. Aynı tonlarda eğer eşya kullanımı olursa bu durumda boğucu bir görüntü olacaktır.betonmob.com  Renk geçişleri açısından verim almak bu bakımdan önemli bir durumdur. Dekorasyonunuzu bunun dışında doğru şekilde uygulamak için mobilyanızın ayak bölümlerinin özelliklerine de dikkat edilebilir. Ayak kısımları mobilya görüntüsü olacağı için bu bölümlerden esinlenerek diğer dekoratif detaylara da ulaşabilirsiniz. Mobilya görüntüsü ile farklı eşyaları birlikte kullanırken kahverengi tonlardan faydalanmak mümkündür.

Beton mobilya tasarım imalatı.

Bistro beton masa,beton puf,beton ayna çerçevesi,beton sehpa,beton ofis masaları ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Fiyat Bilgisi İçin 0533 406 60 00

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Isil Uzumcu dedi ki:

    Merhaba,
    Yazlik evimin verandasi icin 240cm uzunlugunda, 100cm eninde beton ayakli, beton yemek masasi istiyorum. Siz de boyle bir urun var mi, varsa fiati ne olur.
    Tesekkurlerimle,
    Isil Uzumcu