Beton kaplama duvar sıva

Beton kaplama duvar sıva nedir ?

Brüt beton görünümlü duvarların,dekorasyonda bir trend haline gelmesi ile birlikte,fiber beton panellerine göre çok daha az maliyetle aynı görünümü elde etmenizi sağlayan brüt beton efekt sıva uygulamaları revaçta.

çift renkli beton görünümlü sıva

Beton kaplama sıvanın uygulandığı yüzeyler ;

Dekoratif beton efekt sıvalar,eski boyalı yüzeylere,alçıpan yüzeylere,sıvalı yüzeylere,astar uygulamak şartıyla mdf ve ahşap yüzeylere brüt beton yüzeylerde iç ve dış cephede kumlu astar uygulaması sonrası kaplama işlemi yapılmaktadır.

beton duvar kaplama

Brüt beton efekt sıva renklendirme işlemi ;

Dekoratif beton kaplama sıvanın beyaz renkten siyah renk tonlarına kadar bir çok renk seçeneği bulunmaktadır.Renk seçeneklerine gelince istediğiniz ral kodunu bize ileterek istediğiniz tüm sıva renklerini uygulayabilirsiniz.

Brüt beton duvar sıva efekt dokuları ;

Dekoratif beton efektli sıvada bir çok doku seçeneği bulunmaktadır.Bu seçenekler sizin istediğiniz seçim doğrultusunda derzli,dokulu beton,beton kalıbından ayrılmış duvar,ahşap kalıp desenli olarak usta ekiplerimiz tarafından uygulanır.

Kış aylarında beton efekt sıva uygulanır mı ?

Kış aylarında boya olmaz diye düşünebilirsiniz.Ancak kapalı mekanların,ev,ofis,iş yeri gibi mekanlarda kış aylarında dahi uygulama yapılır.Kuruma süresi 1 gündür ve boyada olan baskın koku gibi ortama yayılmaz.Parfümlü özel ürünlerimiz sayesinde dekoratif sıva uygulamaları kullanılabilir.

Tavanda brüt beton efekt sıva kullanımı ?

Brüt beton sıva kaplaması duvarlarda olduğu gibi tavanlarda dahi kolaylıkla kullanılır.Gerçek brüt betonda olan kalıp izleri ve betonun efekti kolaylıkla tavanda kullanılabilir.İstenilen derz ve blok ölçüsünde uygulama yapılmaktadır.

tavanda beton görünümlü dekoratif sıva uygulaması

Evlerde brüt beton efekt kaplama kullanımı

Evlerde brüt beton duvar dekorasyonları genellikle moda haline gelen tv ünitesi duvar arkası,salonlarda kolon ve kirişlerde,yatak odalarında tek duvar beton kaplaması yapılmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.