Beton hissi veren boya

Beton hissi veren boya ;

Birbirinden şık ve duvar üzerinde muhteşem bir görünüm sunan yeni trend efekt görünümlü boyalar 2018 yılında son dere popüler olmaya devam ediyor.

Dokulu özelliği ile birlikte kadife beton dokusu hissi yaratmaya devam eden efekt boyalar, Tüm iç mekanlarda kullanılmaktadır. Eskitme ve patine görünüm adı ile bilinen efekt boya uygulamaları sizlerin dekorasyon seçimleri konusunda istediğiniz tüm renk tonlarını içerisinde bulunduran geniş ürün yelpazesine sahiptir. Seçmiş olduğunuz tüm renk tonlarının bir araya geldiği yeni nesil efekt boyalar ile ilgili olarak profesyonel uygulama ve yerinde keşif hizmeti için bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Beton rengi duvarlar sıva görüntüsü olarak bilinmektedir. Bu yüzden insanlar genel olarak beyaz ve siyah boyaları bir araya getirerek bu rengi elde etmeye çalışmaktadır. Ortaya çıkan renk tonunu ev içerisinde uygulayarak da evlerini çok daha estetik bir görünüme ulaştırmaktadır. Bu renk tonu bazı insanlara koyu gelmektedir. Bu yüzden içerisine kahverengi tonlarını bir araya getirerek tam olarak arzu edilen tonları çıkarmaktadır.

Beton Duvar Özellikleri

Beton duvar dekorasyonları bir araya getirerek pek çok farklı tarz dekorasyon elde etmenizi sağlamaktadır. İlk olarak bu beton duvar renklerini duvarınıza kolayca uygulayabilirsiniz. Bu sayede de duvarlarınızın gerçek rengi ön plana çıkmaktadır. Bu sayede renkli duvarları dekorasyon öğesine dönüştürülmektedir.

Ev dekorasyonu içerisinde duvarlar son derece önemlidir. Bunun nedeni duvarların görüntüsüne bağlı olarak insanlar sıcak veya soğuk ortam dizayn etmektedir. Beton duvar panelleri doğallığı ön plana çıkarmasından dolayı uygulandığı ortamı bir anda sıcacık duruma dönüştürmektedir.

Beton Duvar Kullanım Alanları

Beton duvarları istediğiniz her alanda sizde uygulayabilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinizde beton duvarlar bir araya getirerek aradığınız huzuru sizde kolayca sağlayabilirsiniz. Restoran tarzı işletmeler üzerinde de beton duvarlar yaygın şekilde görülmektedir. Beton duvar kullanımı ile beraber sizlere rahatlama yaşatmaktadır. Evinizde de hem estetik hem de doğal alanlar yaratabilirsiniz.

Brüt Beton Boyanın Avantajları

  • Doğal taş kullanımı ile beraber yaşayacak olduğunuz dezavantajı, beton sıva modelleri sayesinde yaşanmamaktadır.
  • Ev, iş yeri ve mekanlarınız içerisinde kolayca uygulanabilecek beton sıva uygulamaları sizlere birçok model seçeneği verebilmektedir. Sunmuş olduğu model seçenekleri ile beraber, daha birçok avantajıyla şık görünüm sunmaktadır.
  • Yapı uygulamasından sonra, yapılacak olan izolasyon ve ya boya gibi işlemlere ihtiyaç duymamakta, bu sayede maliyeti azaltmanıza yardımcı olmaktadır.

Beton duvar uygulamaları son zamanlarda oldukça yükselişe geçmektedir. Çimento rengi olarak da isimlendirilen bu boya çeşitleri ile evlerin ya da iş yerlerinin duvar kısımlarına son derece estetik bir görünüm katmaktadır. Beton duvar boyaları doğallığı yakalamak adına kullanılmaktadır. Bununla beraber istediğiniz dekorasyon çeşitleri duvarlar üzerinde daha da kolay bir şekilde sergilenmektedir. Ancak bu konuda ton aralıkları tonu tam olarak sizin oluşturmanız önemlidir. Bu sayede evinizle ya da iş yeriniz ile uyumlu olarak yer alabilmektedir.

Beton Duvar Boyalar

Beton duvar boya çeşitleri tercih ederken ilk olarak yapılması gereken bir takım özellikler yer almaktadır. Boyanın tonlarına en iyi şekilde doğru karar vermek bu aşamada son derece önemlidir. Bunun nedeni beton görünümlü yer alan duvarların bazı insanlar tarafından gri ağırlıklı olması beklenmektedir.

Beton hissi veren boyayı duvar uygulamaları içerisinde tercih edeceğiniz her alana, sıva işleminin ardından rahatlıkla uygulanmasını sağlanmaktadır. Bu sayede kullanımı, sadece ev ya da işyerleriyle sınırlı kalmayarak farklı mekanlarda hayata geçirmek istediğiniz, dekorasyon tasarımlarında da rahatlıkla kullanılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.