Beton görünümü duvar dekorları

Beton görünümlü sıva ve boya uygulaması ;

Çekici olmak illa ki parlak renkler giymek abartılı tasarımlar ile olmaz. Hatta Hollywood ünlülerine kırmızı halı geçişlerine bile bakarsanız artık burada bile sadelik ön planda.

Cafelerde beton görünümlü duvarlar

Cafelerde beton görünümlü duvarlar

Doğal duran tasarımlar kıyafet modasından sonra mekân modasına da geçmiş durumda artık abartılı olan hiçbir şey beğenilmiyor. Öz olana ilk olana başlangıca dönüş gündemde. Hal böyle olunca mekân modasına ayak uydurmazsak olmaz.

brut-beton-duvar-yapimi

Ev modası denilince döşemeler, parkeler, mobilyalar, perdeler hatta ve hatta elektronik aletler bile işin içine girerken duvar modası hep arka planda bırakıldı şimdiye kadar. Oysaki bir mekânı en iyi gösteren şey duvardır. Duvar her eşyanın arkasındadır ve nereye baksak görülür. Bunun için de ev modasının en önemli yapısı aslında duvardır.Brüt beton duvar boyası

duvar-beton-com-iletisim

ofis-beton-gorunumu-duvarlar

Modada öze sadeliğe dönüş varsa elbette duvar modasında da sadeliğe, öze, başlangıca dönüş var. Duvarın bitmiş ilk hali beton olduğundan bu görünüm yaratmak istediğiniz mekâna tam olarak bir sadelik freshlik ve başlangıç duygusu verecektir.

ev-beton-gorunumu-dekor

Brüt beton görünümlü boya ile hem sade hem de çekici mekânlar yaratmak mümkün. brüt beton görünümlü boya Kalekim kullanılarak hazırlanır ve gerçek beton içermediğinden sağlık açısından herhangi bir sakıncası yoktur.

cafe-beton-gorunumu-duvar

Kalekim betonart brüt beton görünümlü boyanın neme dayanıklı özelliği, duvar kâğıdına göre daha kolay rötuş yapılması, kire karşı dayanımının yüksek olması gibi özellikleri diğer boyalardan üstün özelliklere sahip olduğunu göstermektedir.

Dekoratif açıdan bakıldığında ise hiçbir duvar boyasında bulunmayan özel doku ve doğal renk özelliği Kalekim betonart brüt beton görünümlü boyayı en ayrıcalıklı yapan özelliktir.

Uygulamada belli oranlarda karıştırılan açık ve koyu tondaki iki Kalekim brüt beton görünümlü duvar boyası ile eşsiz ve çekici duvarlar oluşturmak sizin elinizde

duvar-beton-com-iletisim

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.