Beton görünümlü sıva fiyatları

Beton Görünümlü Sıva Fiyatları ;

Hemen her mekan uygulanan sade ve şık bir görünüm sunan beton görünümlü sıva ile siz de dekorasyonda farklılık yaratabilirsiniz. Grinin her tonunda uygulanabilen farklı desen seçenekleri bulunan bu dekoratif uygulama ile mekanlara doğal ve modern bir görünüm kazandıracaktır.

Beton görünümlü duvar işlemi don derece dekoratif ve kolay bir uygulamadır. Maliyetinin düşük olması, uygulamasının kolay olması, sağlıklı olması, bakım istememesi gibi pek çok avantaj sayesinde her yerde çokça tercih edilmektedir.
Nerelerde Uygulanır?
Beton görünümlü duvar uygulaması iç ve dış mekanlarda uygulanabilen işlemdir. Isıdan, nemden, sudan, dondan etkilenmemesi sayesinde her yere uyumludur. İç mekanlarda dekoratif amaçlı olarak her yere uyum sağlar. Kafe, restoran, eğlence mekanları, işyerleri, ofisler, ticaret merkezleri, müzeler, sergi alanları ve evler gibi pek çok yerde bu uygulama yapılmaktadır.


Önceleri sosyal mekanlarda çokça tercih edilen uygulama artık evlerde de tercih ediliyor. Modern ve sade bir dekorasyondan yana olanlar için oldukça iyi bir seçenektir. Aynı zamanda beton görünümlü sıva fiyatları son derece uygundur. Böylece maliyet kaygısı yaşamaksızın herkes tercih edebilir.
Beton sıva uygulaması sade ve şık bir görünüm sunar. Mekanda ilk göze çarpan ayrıntı olsa da diğer ayrıntıları gölgede bırakmaz. Bu sayede eşyalarınız da göze daha hoş ve kaliteli görünecektir.


Nasıl Uygulanır?
Beton görünümü sağlamak oldukça kolay bir işlemdir. Ancak pek tabi profesyonel işçilik istemektedir. Birkaç kat farklı kalınlıkta sıva yapmak gerekir. Bu sıva el becerisi ile mala yardımıyla yapılır. Bu yüzden ustanın deneyimli olması çok önemlidir. Daha sonra istenilen desen ve renk geçişleri sağlanarak duvara son hali verilir.
Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm ekipler ve ustalar bu alanda uzun zamandır faaliyet gösteren deneyimli kişilerdir. Beton görünümlü duvar uygulaması şimdilerde çok popüler olsa da eskiden beri firmamızca yapılan bir uygulamadır. Bu işi ilk yapan, piyasadaki köklü firmalardan olmamız sayesinde sizlere en iyi vaat ediyoruz.


Renk ve Desen Seçenekleri
Beton görünümlü sıva denilince aklınızda tek bir duvar canlanıyor olabilir. Ancak bu işlem de kendi içinde pek çok çeşide sahiptir. Renk seçeneği genellikle gri ve tonları olmaktadır. Desen olarak ise kalıptan yeni çıkmış beton görünümü ya da efektler tercih edilebilir. Renkler arasındaki yumuşak geçişler ve doğal görünümlü desenler sayesinde oldukça şık bir uygulama olacaktır.
Beton görünümlü sıva uygulaması birkaç aşamalı olsa da nispeten kolay sayılan bir uygulamadır.

Astar sıvalar atıldıktan ve kuruduktan sonra son katman olan renk ve desen aşamasına geçilir. Bu aşamada mala ya da kalıp kullanılarak duvara son hali verilir. Bu işlem sonrası duvar uzun yıllar bakım istemeyecektir. Kir tutmayacak, toz olmayacak ve su geçirmeyecektir.
Beton görünümlü sıva fiyatları son derece uygundur. Bunun sebebi ise uygulamanın nispeten kolay olmasıdır. Çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de budur. Aynı zamanda bakım istememesi ve uzun ömürlü olması sayesinde maliyetine kat kat değecektir. Yıllar içinde maliyetini fazlası ile çıkaracaktır. İşte bu yüzden sık sık boya ya da tadilatla uğraşmak istemeyen mekan sahipleri çokça tercih eder.
Uygun Fiyatlar
Siz de beton görünümlü sıva yaptırmaya karar verdiyseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları sorabilir ve görüş alabilirsiniz. Beton görünümlü sıva fiyatları hakkında bilgi akabilirsiniz. Bu şekilde karar vermeniz çok daha kolay olacaktır. Profesyonel ve işinde titiz ustalarımız sayesinde uygulamadan son derece memnun kalacaksınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.