Brüt beton görünümlü duvarlar

Brüt beton görünümlü duvarlar ;

Modern mimari uygulamalarda son zamanlarda oldukça moda.Trend duvar dekorasyonları arasında ilk sırada yer alan duvar uygulamalarından biri olan brüt beton görünümlü efekt sıva uygulamalarında duvarlarınız farklı duvar kaplamaları gibi çivi,vidalama gibi işlemlere gerek kalmadan kolaylıkla kısa sürede uygulanır.Duvarınızda alçıpan,eski boyalı yüzey,mdf,betopan,bourdeux,Kara sıvama yapılmış,eski duvar kağıtları sökülerek aynı yüzeye uygulanır.Öncelikle yaptırmak istediğiniz alanları belirleyin sonrasında konuyla ilgili teknik destek ve fiyat bilgisi için bize ulaşmanız yeterlidir.

Brüt beton görünümlü efekt duvar sıva uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.

beton görünümlü duvar sıva ve boya işyeri uygulamaları

Ofis ve restoran duvarlarında trend duvar dekorasyon haline gelen brüt beton ham görünümlü beton duvarlar derzli,fugalı,dokulu tamamen kalıptan çıkmış beton efektini duvarlarınıza yansıtır.Beton efektli dekoratif sıvalar özel renk tonlarının karışımı ile ortaya çıkar.Piyasada bulunan kalitesiz ve farklı amaçta kullanılan fayans yapıştırıcı,derz dolguları gibi ürünleri beton görünüm uygulamalarında tercih etmeyiniz.Uygulamalar hakkında profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

beton sıva dekoratif

En çok merak edilenler ürün uygulama sonrası üzerinde işlem yapılabilirmi ? Boyanırmı ? vidalama ve matkapla işlem yapılabilirmi ? Uygulama sonrası bu işlemlerin tamamını yapabilirsiniz.Duvar yüzeyinde tamamen sertleşme zamanı 2 gündür.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.