Beton görünümlü boya

Beton görünümlü boya uygulaması ;

Duvarlarda beton görünümlü boya uygulaması özel teknikler kullanılarak yapılmaktadır.Duvarın hazır hale getirilmesi astar uygulanması gibi dikkat edilmesi gereken detaylar vardır.

Brüt beton duvar uygulaması muhteşem doğal görünümü sayesinde dekorasyonların vazgeçilmezi haline gelmiştir.Brüt görünümlü beton uygulamaları günümüzde oldukça pahalıdır duvar panelleri,duvar kağıdı gibi ürünlerlerle aynı görünümü elde edebilirsiniz ancak bu oldukça maliyetli bir iştir.Bunun yerine sıva tekniği kullanılan brüt beton duvar görünüm uygulamamızı tercih edebilirsiniz.

banyo-beton-duvar-gorunumu

Banyoda brüt beton duvar görünüm uygulaması sudan etkilenmeyen sıva tekniği ile uzun yıllar kullanılabilir kolay rutuş olabilir.Islak hacimler için brüt beton görünümlü sıva ve boya uygulamaları imitasyon beton görünümlü duvar tasarımları İstanbul detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

betonart-uygulama-duvar-istanbul

Kolanlar ve kirişler için brüt beton duvar boyası

duvar-dekorasyonu-boya-beton

Beton görünümlü duvar boya ustası satış ve uygulama İstanbul.

Ev dekorasyonlarında tv ünite arkası uzun duvarlarda beton görünümü sıvama tekniği kullanılmıştır.

Brüt beton görünümlü boya özel gri rengi kullandığınız diğer renkleri ve eşyalarınızın detaylarını daha çok ön plana çıkmasına yardım edecek. Mobilyalarınızın kıvrımları, perdenizin deseni artık daha ön planda ama karışıklık yok.Brüt beton görünümlü duvarların yanında ahşap metal aksesuarları tercih edebilirsiniz.Beton efektli boyalar minimalist ev ve ofis dekorasyonlarında en çok tercih edilen duvar dekorasyonları arasında ilk sırada yer almaktadır.Brüt beton görünümlü duvar panelleri ve benzeri ürünler m2 fiyatı olarak oldukça yüksektir.Alternatif olarak uygulamasını yapmakta olduğumuz özel sıvama ve boya tekniği sayesinde mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz.

beton-duvar-dekorasyonu

kalekim-duvar-uygulama-boya ofis-beton-duvar-boyadekoru ozel-beton-gorunumu-duvar

Beton görünümlü duvar boyası İstanbul : 0536 506 03 43 Ücretsiz keşif

Beton görünümlü sıva ustası

duvar-beton-com-iletisim

Beton rengi boya ve sıva uygulaması,Beton efektli boya satışı.İstanbul içi ücretsiz keşif lütfen renk ve desen numunesi isteyiniz.

Brüt beton görünümlü duvar dekorasyonları uygulama merkezi www.duvarbeton.com Profesyonel ustalarımızdan teklif alın.Türkiye geneli uygulama.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.